Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko

DiskusiaVoľná zónaKonferencia SVF - nedela 10.6.2018

Danica Viktoríni-Lisá pred 2 týždňami

Danica Viktoríni-Lisá
Konferencia SVF - nedela 10.6.2018

ahojte, len kratke info z webu SVF:

Konferencia neschválila návrh na zrušenie Slovak Volleymanagement s.r.o. a tým založenie novej s.r.o. Schválila zvýšenie odmien pre rozhodcov pre súťažný ročník 2018–2019 o infláciu za obdobie od posledného zvyšovania odmien a bez zmeny oproti minulej sezóne ostali náklady za cestovné – vo výške nákladov verejnej prepravy autobusom, alebo vlakom.

tesim sa na podrobnosti… :)

Odpovedať

Andrej Gerboc pred 2 týždňami

Andrej Gerboc

Ahojte,

ano tiez som to cital s uzasom, vie niekto z Prezidia kedy sa naposledy oficialne zvysovali odmeny (ja sa uz naozaj napamatam) a tiez kolko % SVF vycislilo tu inflaciu? To si myslim ze bude vcelku zaujimave cislo…

Vdaka.

A.

Odpovedať

Juraj Mokrý pred 2 týždňami

Juraj Mokrý

Len potvrdzujem, se posledné zvýšenie odmien o infláciu bolo pre sezónu 2013–2014.

Odpovedať

Danica Viktoríni-Lisá pred 2 týždňami

Danica Viktoríni-Lisá

ahojte, moje predosle komenty boli zmazane umyselne, aby neboli skreslujuce info, nove sumy odmien rozhodcov su uz predlozene do VP (podla info z P-AVR), takze informacie budu k dispozicii coskoro. Dac

Odpovedať

Dušan pred 2 týždňami

Dušan

Ahoj Danica. Nevedel som, že si bola poverená P-AVR informovať hnutie o ekonomických záležitostiach /nič v zlom/, alebo len Ti to nedá, že sa neobjavujú žiadne informácie??????

Odpovedať

Danica Viktorini Lisa pred 2 týždňami

Danica Viktorini Lisa

ahoj Dusko, rada Ta tu „vidim“… jasne, uplne pravda, nebola som poverena nikym… len sebou za "iniciativneho… " (dopln si podla potreby) :D :D :D …a ano… neda mi to, ze ziadne info pre clenov AVR :) :) :)

Odpovedať

Andrej Gerboc pred 6 dňami

Andrej Gerboc

Ahojte, ako to vyzerá s tou zápisnicou z VZ? Danica to už mala poslať na Prezídium ako písala…

Odpovedať

Danica pred 6 dňami

Danica

bolo poslane…

Odpovedať

Pavel Vaško pred 4 dňami

Pavel Vaško

Ahojte kolegyne a kolegovia. Ja mám len jednu otázku na všetkých : ste spokojní s vykonávacími pokynmi? Nič Vás v nich neprekvapilo? Lebo mňa áno, a dosť výrazne. Pekný deň. P

Odpovedať

Odpoveď zrušiť odpoveď

Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Staré stránky

Prejdite na staré stránky AVR.

Hlavné menu:
Vyhľadávanie: