Delegácie rozhodcov v BAO
1. kolo / časť 3, turnaj Bilíkova „B“ | Mladšie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKMLJ01 |
Bilíkova „B“ vs. TAMI Bratislava |
17.03.24 o 09:00 | bez rozhodcu |
CKMLJ02 |
Bilíkova „B“ vs. TAMI Bratislava |
17.03.24 o 11:00 | bez rozhodcu |
1. kolo / časť 3, turnaj IMA | Mladšie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKMLI01 |
Senec vs. IMA |
17.03.24 o 09:00 SOŠ Polygrafická Bratislava |
Trsťan Al. |
CKMLI02 |
Dráčik „B“ vs. Senec |
17.03.24 o 11:00 SOŠ Polygrafická Bratislava |
Trsťan Al. |
CKMLI03 |
IMA vs. Dráčik „B“ |
17.03.24 o 13:00 | Trsťan Al. |
1. kolo / časť 3, turnaj Studienka | Mladšie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKMLG01 |
Pezinok vs. Studienka |
17.03.24 o 09:00 ZŠ Studienka Studienka |
Šrámek Ka. |
CKMLG02 |
Bilíkova „A“ vs. Pezinok |
17.03.24 o 11:00 ZŠ Studienka Studienka |
Šrámek Ka. |
CKMLG03 |
Studienka vs. Bilíkova „A“ |
17.03.24 o 13:00 | Šrámek Ka. |
1. kolo / časť 3, turnaj Dráčik „A“ | Mladšie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKMLH01 |
VIVUS vs. Dráčik „A“ |
17.03.24 o 09:00 ŠG Ostredková Bratislava |
Pikulík To. |
CKMLH02 |
Hamuliakovo vs. VIVUS |
17.03.24 o 11:00 ŠG Ostredková Bratislava |
Pikulík To. |
CKMLH03 |
Dráčik „A“ vs. Hamuliakovo |
17.03.24 o 13:00 ŠG Ostredková Bratislava |
Pikulík To. |
2. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.) | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBAA4 |
Bilíkova „A“ vs. Dráčik „A“ |
16.03.24 o 10:00 a 12:00 | Gerboc An. |
CKYBAA3 |
Studienka „A“ vs. Pezinok „A“ |
16.03.24 o 13:00 a 15:00 | Zakuťanský Vl. |
3. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.) | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBAA5 |
Dráčik „A“ vs. Studienka „A“ |
23.03.24 o 10:00 a 12:00 | Šrámek Ka. |
CKYBAA6 |
Pezinok „A“ vs. Bilíkova „A“ |
23.03.24 o 10:00 a 12:00 | Gerboc An. |
2. kolo / časť 2 (skupina 5. - 7.) | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBAB2 |
Dráčik „B“ vs. VKP |
16.03.24 o 10:00 a 12:00 | Šrámek Ka. |
3. kolo / časť 2 (skupina 5. - 7.) | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBAB3 |
VIVUS Bratislava vs. Dráčik „B“ |
23.03.24 o 10:00 a 12:00 | Pikulík To. |
3. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.) | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAC05 |
Studienka „B“ vs. Pezinok „C“ |
16.03.24 o 09:00 a 11:00 | Zakuťanský Vl. |
2CKYBAC06 |
Bilíkova „B“ vs. Bilíkova „C“ |
16.03.24 o 10:00 a 12:00 | Pikulík To. |
4. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.) | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAC08 |
Bilíkova „B“ vs. Studienka „B“ |
23.03.24 o 10:00 a 12:00 |
Trsťan Al. H: Viktoríni-Lisá Da. |
2CKYBAC07 |
Pezinok „C“ vs. Bilíkova „C“ |
23.03.24 o 10:00 a 12:00 | Koššová Be. |
3. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.) | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAD05 |
TAMI vs. ŠK Hamuliakovo |
16.03.24 o 10:00 a 12:00 | Trsťan Al. |
2CKYBAD06 |
VK GAB Senec vs. Dráčik „C“ |
16.03.24 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
4. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.) | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAD08 |
VK GAB Senec vs. TAMI |
23.03.24 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAD07 |
ŠK Hamuliakovo vs. Dráčik „C“ |
23.03.24 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
3. kolo / časť 2 (skupina 9. - 12.) | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAE06 |
BVA vs. Modra |
16.03.24 o 10:00 a 13:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAE05 |
IMA vs. Pezinok „B“ |
16.03.24 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
4. kolo / časť 2 (skupina 9. - 12.) | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAE07 |
Pezinok „B“ vs. Modra |
23.03.24 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAE08 |
BVA vs. IMA |
23.03.24 o 10:00 a 13:00 | bez rozhodcu |
3. kolo / časť 1 | Kadetky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
TKYBAC06 |
Dráčik „B“ vs. ŠŠK Bilíkova „A“ |
13.03.24 o 17:15 |
Pikulík To. H: bez rozhodcu |
4. kolo / časť 1 | Kadetky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
TKYBAE04 |
TAMI vs. IMA |
19.03.24 o 17:45 | Koššová Be. |
TKYBAC07 |
Pezinok vs. ŠŠK Bilíkova „A“ |
19.03.24 o 18:00 | Pivarček Mi. |
TKYBAD07 |
VK Studienka vs. Dráčik „C“ |
20.03.24 o 17:30 | Bartošovič An. |
TKYBAC08 |
Dráčik „B“ vs. Dráčik „A“ |
21.03.24 o 17:15 | Sarka Mi. |
TKYBAD08 |
ŠŠK Bilíkova „B“ vs. VKP |
21.03.24 o 18:00 |
Petrakovič Ma. H: Dovičovič Du. |
13. kolo / časť 1 | Starší žiaci | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CIBA25 |
ŠK Hamuliakovo vs. VKP Bratislava „A“ |
21.03.24 o 18:30 | |
CIBA26 |
VKP Bratislava „B“ vs. ŠVK Pezinok |
22.03.24 o 17:30 |
Pikulík To. H: Bajči Pe. |
1. kolo / časť 2, turnaj Studienka | Mladšie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKMLF07 |
Studienka vs. Dráčik „B“ |
11.02.24 o 09:00 | Šrámek Ka. |
CKMLF08 |
Dráčik „B“ vs. Hamuliakovo |
11.02.24 o 11:00 ZŠ Studienka Studienka |
Šrámek Ka. |
CKMLF09 |
Hamuliakovo vs. Studienka |
11.02.24 o 13:00 ZŠ Studienka Studienka |
Šrámek Ka. |
1. kolo / časť 2, turnaj Bilíkova | Mladšie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKMLD13 |
Bilíkova „A“ vs. Bilíkova „B“ |
11.02.24 o 09:00 | Trsťan Al. |
CKMLD14 |
Dráčik „A“ vs. IMA |
11.02.24 o 10:30 Gym. Bilíkova Bratislava |
Trsťan Al. |
CKMLD15 |
Bilíkova „B“ vs. IMA |
11.02.24 o 12:00 | Trsťan Al. |
CKMLD16 |
Bilíkova „A“ vs. Dráčik „A“ |
11.02.24 o 13:30 | Trsťan Al. |
CKMLD17 |
Dráčik „A“ vs. Bilíkova „B“ |
11.02.24 o 15:00 Gym. Bilíkova Bratislava |
Trsťan Al. |
CKMLD18 |
IMA vs. Bilíkova „A“ |
11.02.24 o 16:30 Gym. Bilíkova Bratislava |
Trsťan Al. |
1. kolo / časť 2, turnaj Pezinok | Mladšie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKMLE13 |
Pezinok vs. Senec |
11.02.24 o 09:00 | Pikulík To. |
CKMLE14 |
TAMI Bratislava vs. VIVUS |
11.02.24 o 10:30 ZŠ Na Bieleninsku Pezinok |
Pikulík To. |
CKMLE15 |
Senec vs. VIVUS |
11.02.24 o 12:00 ZŠ Na Bieleninsku Pezinok |
Pikulík To. |
CKMLE16 |
Pezinok vs. TAMI Bratislava |
11.02.24 o 13:30 | Pikulík To. |
CKMLE17 |
TAMI Bratislava vs. Senec |
11.02.24 o 15:00 ZŠ Na Bieleninsku Pezinok |
Pikulík To. |
CKMLE18 |
VIVUS vs. Pezinok |
11.02.24 o 16:30 ZŠ Na Bieleninsku Pezinok |
Pikulík To. |
1. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.) | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAC01 |
Bilíkova „C“ vs. Pezinok „C“ |
10.02.24 o 10:00 a 12:00 | Pikulík To. |
2CKYBAC02 |
Studienka „B“ vs. Bilíkova „B“ |
10.02.24 o 10:00 a 12:00 | Koššová Be. |
2. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.) | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAC04 |
Bilíkova „C“ vs. Studienka „B“ |
17.02.24 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAC03 |
Pezinok „C“ vs. Bilíkova „B“ |
17.02.24 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
1. kolo / časť 2 (skupina 9. - 12.) | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAE02 |
IMA vs. BVA |
10.02.24 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAE01 |
Modra vs. Pezinok „B“ |
10.02.24 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2. kolo / časť 2 (skupina 9. - 12.) | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAE03 |
Pezinok „B“ vs. BVA |
17.02.24 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAE04 |
Modra vs. IMA |
17.02.24 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
1. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.) | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAD01 |
Dráčik „C“ vs. ŠK Hamuliakovo |
10.02.24 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAD02 |
TAMI vs. VK GAB Senec |
10.02.24 o 10:00 a 12:00 | Kukla Mi. |
2. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.) | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAD03 |
ŠK Hamuliakovo vs. VK GAB Senec |
17.02.24 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAD04 |
Dráčik „C“ vs. TAMI |
17.02.24 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
1. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.) | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBAA2 |
Dráčik „A“ vs. Pezinok „A“ |
24.02.24 o 09:00 a 11:00 |
|
CKYBAA1 |
Bilíkova „A“ vs. Studienka „A“ |
29.02.24 o 17:00 a 19:00 | Nemcová Ka. |
1. kolo / časť 2 (skupina 5. - 7.) | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBAB1 |
VKP vs. VIVUS Bratislava |
24.02.24 o 10:00 a 12:00 | Koššová Be. |
13. kolo / časť 1 | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBA37 |
Pezinok „A“ vs. Dráčik „B“ |
10.02.24 o 10:00 a 12:00 | Gerboc An. |
CKYBA38 |
Bilíkova „A“ vs. VIVUS Bratislava |
10.02.24 o 10:00 a 12:00 | Šrámek Ka. |
CKYBA39 |
Dráčik „A“ vs. VKP |
10.02.24 o 10:00 a 12:00 | Zakuťanský Vl. |
14. kolo / časť 1 | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBA40 |
VKP vs. Bilíkova „A“ |
16.02.24 o 15:30 a 16:30 | Zakuťanský Vl. |
CKYBA41 |
VIVUS Bratislava vs. Pezinok „A“ |
17.02.24 o 10:00 a 12:00 ŠH ZŠ Tupolevova Bratislava |
Kukla Mi. |
CKYBA42 |
Dráčik „B“ vs. Studienka „A“ |
17.02.24 o 10:00 a 12:00 | Pikulík To. |
1. kolo / časť 1 | Kadetky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
TKYBAC01 |
ŠŠK Bilíkova „A“ vs. Pezinok |
06.02.24 o 18:00 | Dubeňová Mi. |
TKYBAC02 |
Dráčik „A“ vs. Dráčik „B“ |
07.02.24 o 16:30 | Sarka Mi. |
TKYBAE01 |
IMA vs. TAMI |
07.02.24 o 17:00 | Pikulík To. |
TKYBAD01 |
Dráčik „C“ vs. VK Studienka |
08.02.24 o 16:30 | Zakuťanský Vl. |
TKYBAD02 |
VKP vs. ŠŠK Bilíkova „B“ |
08.02.24 o 17:30 | Šrámek Ka. |
2. kolo / časť 1 | Kadetky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
TKYBAC03 |
Pezinok vs. Dráčik „B“ |
13.02.24 o 18:00 | Pivarček Mi. |
TKYBAD03 |
VK Studienka vs. ŠŠK Bilíkova „B“ |
14.02.24 o 17:30 | Bartošovič An. |
TKYBAE02 |
ŠŠK Bilíkova „C“ vs. IMA |
14.02.24 o 17:45 |
|
TKYBAD04 |
Dráčik „C“ vs. VKP |
15.02.24 o 16:30 | Sarka Mi. |
TKYBAC04 |
ŠŠK Bilíkova „A“ vs. Dráčik „A“ |
28.02.24 o 18:00 | Gerboc An. |
3. kolo / časť 1 | Kadetky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
TKYBAE03 |
TAMI vs. ŠŠK Bilíkova „C“ |
20.02.24 o 17:45 |
|
TKYBAD05 |
VKP vs. VK Studienka |
21.02.24 o 17:45 | Zakuťanský Vl. - bez rozhodcu |
TKYBAD06 |
ŠŠK Bilíkova „B“ vs. Dráčik „C“ |
22.02.24 o 18:00 |
|
TKYBAC05 |
Dráčik „A“ vs. Pezinok |
29.02.24 o 16:30 SUŠ Sklenárova Bratislava |
Sarka Mi. |
11. kolo / časť 1 | Starší žiaci | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CIBA21 |
VK TAMI Bratislava vs. ŠVK Pezinok |
13.02.24 o 17:45 | Pikulík To. |
CIBA22 |
ŠK Hamuliakovo vs. VKP Bratislava „B“ |
15.02.24 o 18:30 |
Koššová Be. H: Dovičovič Du. |
12. kolo / časť 1 | Starší žiaci | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CIBA23 |
ŠVK Pezinok vs. ŠK Hamuliakovo |
23.02.24 o 16:30 | Koššová Be. |
CIBA24 |
VKP Bratislava „A“ vs. VK TAMI Bratislava |
23.02.24 o 17:30 | Zakuťanský Vl. |
1. kolo / časť 2, turnaj Senec | Mladšie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKMLE07 |
Senec vs. VIVUS |
14.01.24 o 09:00 | Šrámek Ka. |
CKMLE08 |
TAMI Bratislava vs. Pezinok |
14.01.24 o 10:30 Hala Slávia Senec |
Šrámek Ka. |
CKMLE09 |
VIVUS vs. Pezinok |
14.01.24 o 12:00 Hala Slávia Senec |
Šrámek Ka. |
CKMLE10 |
Senec vs. TAMI Bratislava |
14.01.24 o 13:30 | Šrámek Ka. |
CKMLE11 |
TAMI Bratislava vs. VIVUS |
14.01.24 o 15:00 Hala Slávia Senec |
Šrámek Ka. |
CKMLE12 |
Pezinok vs. Senec |
14.01.24 o 16:30 Hala Slávia Senec |
Šrámek Ka. |
1. kolo / časť 2, turnaj IMA | Mladšie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKMLD07 |
IMA vs. Dráčik „A“ |
14.01.24 o 09:00 | Pikulík To. |
CKMLD08 |
Bilíkova „B“ vs. Bilíkova „A“ |
14.01.24 o 10:30 SOŠ Polygrafická Bratislava |
Pikulík To. |
CKMLD09 |
Dráčik „A“ vs. Bilíkova „A“ |
14.01.24 o 12:00 SOŠ Polygrafická Bratislava |
Pikulík To. |
CKMLD10 |
IMA vs. Bilíkova „B“ |
14.01.24 o 13:30 | Pikulík To. |
CKMLD11 |
Bilíkova „B“ vs. Dráčik „A“ |
14.01.24 o 15:00 SOŠ Polygrafická Bratislava |
Pikulík To. |
CKMLD12 |
Bilíkova „A“ vs. IMA |
14.01.24 o 16:30 SOŠ Polygrafická Bratislava |
Pikulík To. |
1. kolo / časť 2, turnaj Dráčik „B“ | Mladšie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKMLF04 |
Dráčik „B“ vs. Studienka |
14.01.24 o 09:00 | Zakuťanský Vl. |
CKMLF05 |
Studienka vs. Hamuliakovo |
14.01.24 o 11:00 ŠG Ostredková Bratislava |
Zakuťanský Vl. |
CKMLF06 |
Hamuliakovo vs. Dráčik „B“ |
14.01.24 o 13:00 ŠG Ostredková Bratislava |
Zakuťanský Vl. |
9. kolo / časť 1 | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAA25 |
TAMI vs. Dráčik „C“ |
13.01.24 o 10:00 a 12:00 | Nemcová Ka. |
2CKYBAA26 |
BVA vs. Bilíkova „C“ |
13.01.24 o 10:00 a 12:00 | |
2CKYBAA27 |
Pezinok „B“ vs. Studienka „B“ |
13.01.24 o 10:00 a 12:00 | Koššová Be. |
2CKYBAB25 |
IMA vs. Pezinok „C“ |
13.01.24 o 10:00 a 12:00 | Petrakovič Ma. |
2CKYBAB26 |
Bilíkova „B“ vs. Modra |
13.01.24 o 10:00 a 12:00 | |
2CKYBAB27 |
ŠK Hamuliakovo vs. VK GAB Senec |
13.01.24 o 10:00 a 12:00 | Pikulík To. |
10. kolo / časť 1 | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAA28 |
Dráčik „C“ vs. Pezinok „B“ |
27.01.24 o 10:00 a 12:00 |
H: bez rozhodcu |
2CKYBAA29 |
BVA vs. Studienka „B“ |
27.01.24 o 10:00 a 13:00 | |
2CKYBAA30 |
Bilíkova „C“ vs. TAMI |
27.01.24 o 10:00 a 12:00 |
H: bez rozhodcu |
2CKYBAB28 |
Pezinok „C“ vs. ŠK Hamuliakovo |
27.01.24 o 10:00 a 12:00 | Pikulík To. |
2CKYBAB29 |
VK GAB Senec vs. Bilíkova „B“ |
27.01.24 o 10:00 a 12:00 | |
2CKYBAB30 |
Modra vs. IMA |
27.01.24 o 10:00 a 12:00 |
10. kolo / časť 1 | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBA28 |
Dráčik „B“ vs. VKP |
13.01.24 o 10:00 a 12:00 | Šrámek Ka. |
CKYBA29 |
Studienka „A“ vs. Dráčik „A“ |
13.01.24 o 10:00 a 12:00 | Sarka Mi. |
CKYBA30 |
Pezinok „A“ vs. Bilíkova „A“ |
20.01.24 o 10:00 a 12:00 |
|
11. kolo / časť 1 | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBA31 |
Bilíkova „A“ vs. Studienka „A“ |
21.01.24 o 10:00 a 12:00 | Šrámek Ka. |
CKYBA32 |
Dráčik „A“ vs. Dráčik „B“ |
19.01.24 o 15:30 a 17:00 | Zakuťanský Vl. |
CKYBA33 |
VKP vs. VIVUS Bratislava |
20.01.24 o 10:00 a 12:00 | Pikulík To. |
12. kolo / časť 1 | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBA34 |
VIVUS Bratislava vs. Dráčik „A“ |
27.01.24 o 10:00 a 12:00 |
Koššová Be. H: Dovičovič Du. |
CKYBA35 |
Dráčik „B“ vs. Bilíkova „A“ |
27.01.24 o 10:00 a 12:00 |
Šrámek Ka. H: Královič Lu. |
CKYBA36 |
Studienka „A“ vs. Pezinok „A“ |
27.01.24 o 10:00 a 12:00 | Sarka Mi. |
9. kolo / časť 1 | Kadetky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
TKYBAA17 |
Pezinok vs. ŠŠK Bilíkova „A“ |
16.01.24 o 18:00 | Pivarček Mi. |
TKYBAB26 |
ŠŠK Bilíkova „C“ vs. Dráčik „A“ |
17.01.24 o 17:45 | Dubeňová Mi. |
TKYBAA18 |
Dráčik „C“ vs. ŠŠK Bilíkova „B“ |
18.01.24 o 16:30 SUŠ Sklenárova Bratislava |
Sarka Mi. |
TKYBAB27 |
Dráčik „B“ vs. VK Studienka |
18.01.24 o 17:15 | Šrámek Ka. |
TKYBAB25 |
VKP vs. IMA |
18.01.24 o 17:30 | Nemcová Ka. |
10. kolo / časť 1 | Kadetky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
TKYBAA20 |
ŠŠK Bilíkova „A“ vs. TAMI |
23.01.24 o 18:00 | Nemcová Ka. |
TKYBAB30 |
Dráčik „A“ vs. VKP |
24.01.24 o 16:30 | Sarka Mi. |
TKYBAB29 |
VK Studienka vs. ŠŠK Bilíkova „C“ |
24.01.24 o 17:30 |
|
TKYBAB28 |
IMA vs. Dráčik „B“ |
25.01.24 o 17:15 ŠG Ostredková Bratislava |
Pikulík To. |
TKYBAA19 |
ŠŠK Bilíkova „B“ vs. Pezinok |
25.01.24 o 18:00 | Dubeňová Mi. |
6. kolo / časť 1 | Starší žiaci | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CIBA11 |
ŠVK Pezinok vs. VK TAMI Bratislava |
12.01.24 o 16:30 | Pivarček Mi. |
9. kolo / časť 1 | Starší žiaci | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CIBA17 |
VKP Bratislava „B“ vs. VKP Bratislava „A“ |
19.01.24 o 17:30 | Šrámek Ka. |
CIBA18 |
ŠK Hamuliakovo vs. VK TAMI Bratislava |
18.01.24 o 18:30 | Pikulík To. |
10. kolo / časť 1 | Starší žiaci | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CIBA19 |
VK TAMI Bratislava vs. VKP Bratislava „B“ |
23.01.24 o 17:45 | Šrámek Ka. |
CIBA20 |
VKP Bratislava „A“ vs. ŠVK Pezinok |
26.01.24 o 17:30 | Zakuťanský Vl. |
1. kolo / časť 2, turnaj VIVUS | Mladšie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKMLE01 |
VIVUS vs. TAMI Bratislava |
03.12.23 o 09:00 | Šrámek Ka. |
CKMLE02 |
Senec vs. Pezinok |
03.12.23 o 10:30 ŠH ZŠ Turnianska Bratislava |
Šrámek Ka. |
CKMLE03 |
TAMI Bratislava vs. Pezinok |
03.12.23 o 12:00 ŠH ZŠ Turnianska Bratislava |
Šrámek Ka. |
CKMLE04 |
VIVUS vs. Senec |
03.12.23 o 13:30 | Šrámek Ka. |
CKMLE05 |
Senec vs. TAMI Bratislava |
03.12.23 o 15:00 ŠH ZŠ Turnianska Bratislava |
Šrámek Ka. |
CKMLE06 |
Pezinok vs. VIVUS |
03.12.23 o 16:30 ŠH ZŠ Turnianska Bratislava |
Šrámek Ka. |
1. kolo / časť 2, turnaj Dráčik „A“ | Mladšie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKMLD01 |
Dráčik „A“ vs. IMA |
03.12.23 o 09:00 ŠG Ostredková Bratislava |
Trsťan Al. |
CKMLD02 |
Bilíkova „B“ vs. Bilíkova „A“ |
03.12.23 o 10:30 ŠG Ostredková Bratislava |
Trsťan Al. |
CKMLD03 |
IMA vs. Bilíkova „A“ |
03.12.23 o 12:00 ŠG Ostredková Bratislava |
Trsťan Al. |
CKMLD04 |
Dráčik „A“ vs. Bilíkova „B“ |
03.12.23 o 13:30 ŠG Ostredková Bratislava |
Trsťan Al. |
CKMLD05 |
Bilíkova „B“ vs. IMA |
03.12.23 o 15:00 ŠG Ostredková Bratislava |
Trsťan Al. |
CKMLD06 |
Bilíkova „A“ vs. Dráčik „A“ |
03.12.23 o 16:30 ŠG Ostredková Bratislava |
Trsťan Al. |
1. kolo / časť 2, turnaj Hamuliakovo | Mladšie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKMLF01 |
Studienka vs. Hamuliakovo |
03.12.23 o 09:00 ZŠ Kláštorná Šamorín |
Koššová Be. |
CKMLF02 |
Dráčik „B“ vs. Studienka |
03.12.23 o 11:00 ZŠ Kláštorná Šamorín |
Koššová Be. |
CKMLF03 |
Hamuliakovo vs. Dráčik „B“ |
03.12.23 o 13:00 | Koššová Be. |
6. kolo / časť 1 | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAA17 |
TAMI vs. Studienka „B“ |
02.12.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAA16 |
Dráčik „C“ vs. Bilíkova „C“ |
02.12.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAB16 |
Pezinok „C“ vs. Modra |
02.12.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAB17 |
IMA vs. VK GAB Senec |
02.12.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAA18 |
BVA vs. Pezinok „B“ |
02.12.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAB18 |
Bilíkova „B“ vs. Hamuliakovo |
04.12.23 o 16:45 a 17:45 | Sarka Mi. |
7. kolo / časť 1 | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAA20 |
Pezinok „B“ vs. TAMI |
09.12.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAB21 |
VK GAB Senec vs. Modra |
09.12.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAB20 |
ŠK Hamuliakovo vs. IMA |
09.12.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAB19 |
Bilíkova „B“ vs. Pezinok „C“ |
09.12.23 o 10:00 a 12:00 | Kukla Mi. |
2CKYBAA21 |
Studienka „B“ vs. Bilíkova „C“ |
09.12.23 o 10:00 a 12:00 | Kuklová Ka. |
2CKYBAA19 |
BVA vs. Dráčik „C“ |
09.12.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
8. kolo / časť 1 | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAB24 |
IMA vs. Bilíkova „B“ |
16.12.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAB23 |
Modra vs. ŠK Hamuliakovo |
16.12.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAB22 |
Pezinok „C“ vs. VK GAB Senec |
16.12.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAA24 |
TAMI vs. BVA |
16.12.23 o 10:00 a 13:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAA23 |
Bilíkova „C“ vs. Pezinok „B“ |
16.12.23 o 10:00 a 12:00 | Kuklová Ka. |
2CKYBAA22 |
Dráčik „C“ vs. Studienka „B“ |
16.12.23 o 10:00 a 12:00 |
Kukla Mi. H: Viktoríni-Lisá Da. |
7. kolo / časť 1 | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBA19 |
Bilíkova „A“ vs. VKP |
02.12.23 o 10:00 a 12:00 | Kuklová Ka. |
CKYBA20 |
Pezinok „A“ vs. VIVUS Bratislava |
02.12.23 o 10:00 a 12:00 | Pikulík To. |
CKYBA21 |
Studienka „A“ vs. Dráčik „B“ |
02.12.23 o 10:00 a 12:00 | Šrámek Ka. |
8. kolo / časť 1 | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBA22 |
Studienka „A“ vs. VIVUS Bratislava |
07.12.23 o 15:45 a 17:00 | Pivarček Mi. |
CKYBA23 |
Pezinok „A“ vs. VKP |
09.12.23 o 10:00 a 12:00 | Pikulík To. |
CKYBA24 |
Bilíkova „A“ vs. Dráčik „A“ |
09.12.23 o 10:00 a 12:00 | Šrámek Ka. |
9. kolo / časť 1 | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBA25 |
Dráčik „A“ vs. Pezinok „A“ |
16.12.23 o 10:00 a 12:00 | Šrámek Ka. |
CKYBA26 |
VKP vs. Studienka „A“ |
16.12.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
CKYBA27 |
VIVUS Bratislava vs. Dráčik „B“ |
16.12.23 o 10:00 a 12:00 ŠH ZŠ Tupolevova Bratislava |
Petrakovič Ma. H: Dovičovič Du. |
7. kolo / časť 1 | Kadetky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
TKYBAB21 |
VK Studienka vs. Dráčik „A“ |
06.12.23 o 17:30 | Pivarček Mi. |
TKYBAB19 |
ŠŠK Bilíkova „C“ vs. IMA |
06.12.23 o 17:45 | Pikulík To. |
TKYBAA13 |
Dráčik „C“ vs. TAMI |
07.12.23 o 16:30 SUŠ Sklenárova Bratislava |
Pikulík To. |
TKYBAB20 |
Dráčik „B“ vs. VKP |
07.12.23 o 17:15 |
Dubeňová Mi. H: Bajči Pe. |
TKYBAA14 |
ŠŠK Bilíkova „B“ vs. ŠŠK Bilíkova „A“ |
07.12.23 o 18:00 | Zakuťanský Vl. |
8. kolo / časť 1 | Kadetky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
TKYBAA16 |
TAMI vs. Pezinok |
12.12.23 o 17:45 | Nemcová Ka. |
TKYBAA15 |
ŠŠK Bilíkova „A“ vs. Dráčik „C“ |
12.12.23 o 18:00 | Heitlinger Re. |
TKYBAB23 |
Dráčik „A“ vs. Dráčik „B“ |
13.12.23 o 16:30 | Trsťan Al. |
TKYBAB22 |
IMA vs. VK Studienka |
13.12.23 o 17:00 | Pivarček Mi. |
TKYBAB24 |
VKP vs. ŠŠK Bilíkova „C“ |
14.12.23 o 17:30 | Sarka Mi. |
3. kolo / časť 1 | Starší žiaci | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CIBA06 |
VKP Bratislava „B“ vs. ŠVK Pezinok |
08.12.23 o 17:30 | Zakuťanský Vl. |
6. kolo / časť 1 | Starší žiaci | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CIBA12 |
VKP Bratislava „B“ vs. ŠK Hamuliakovo |
01.12.23 o 17:30 | Sarka Mi. |
7. kolo / časť 1 | Starší žiaci | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CIBA13 |
ŠK Hamuliakovo vs. ŠVK Pezinok |
07.12.23 o 18:30 | Šrámek Ka. |
CIBA14 |
VK TAMI Bratislava vs. VKP Bratislava „A“ |
05.12.23 o 17:45 |
Pikulík To. H: Juráček Mi. |
8. kolo / časť 1 | Starší žiaci | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CIBA15 |
VKP Bratislava „A“ vs. ŠK Hamuliakovo |
15.12.23 o 17:30 |
Šrámek Ka. H: Bajči Pe. |
CIBA16 |
ŠVK Pezinok vs. VKP Bratislava „B“ |
15.12.23 o 16:30 |
Koššová Be. H: bez rozhodcu |
1. kolo / časť 1 | Mladšie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKMLA01 |
Bilíkova „A“ vs. Bilíkova „B“ |
05.11.23 o 09:00 | Trsťan Al. |
CKMLB01 |
Pezinok vs. Dráčik „B“ |
05.11.23 o 09:00 | Koššová Be. |
CKMLC01 |
VIVUS vs. Studienka |
05.11.23 o 09:00 ZŠ Studienka Studienka |
Šrámek Ka. |
CKMLB02 |
Senec vs. IMA |
05.11.23 o 10:30 ZŠ Na Bieleninsku Pezinok |
Koššová Be. |
CKMLA02 |
TAMI Bratislava vs. Hamuliakovo |
05.11.23 o 10:30 Gym. Bilíkova Bratislava |
Trsťan Al. |
CKMLC02 |
Dráčik „A“ vs. VIVUS |
05.11.23 o 11:00 ZŠ Studienka Studienka |
Šrámek Ka. |
CKMLC03 |
Studienka vs. Dráčik „A“ |
05.11.23 o 12:00 | Šrámek Ka. |
CKMLA03 |
Bilíkova „B“ vs. Hamuliakovo |
05.11.23 o 12:00 | Trsťan Al. |
CKMLB03 |
Dráčik „B“ vs. IMA |
05.11.23 o 13:00 ZŠ Na Bieleninsku Pezinok |
Koššová Be. |
CKMLB04 |
Pezinok vs. Senec |
05.11.23 o 13:30 | Koššová Be. |
CKMLA04 |
Bilíkova „A“ vs. TAMI Bratislava |
05.11.23 o 13:30 | Trsťan Al. |
CKMLB05 |
Senec vs. Dráčik „B“ |
05.11.23 o 15:00 ZŠ Na Bieleninsku Pezinok |
Koššová Be. |
CKMLA05 |
TAMI Bratislava vs. Bilíkova „B“ |
05.11.23 o 15:00 Gym. Bilíkova Bratislava |
Trsťan Al. |
CKMLB06 |
IMA vs. Pezinok |
05.11.23 o 16:30 ZŠ Na Bieleninsku Pezinok |
Koššová Be. |
CKMLA06 |
Hamuliakovo vs. Bilíkova „A“ |
05.11.23 o 16:30 Gym. Bilíkova Bratislava |
Trsťan Al. |
4. kolo / časť 1 | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAA12 |
Studienka „B“ vs. Pezinok „B“ |
11.11.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAB12 |
VK GAB Senec vs. ŠK Hamuliakovo |
11.11.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAB11 |
Modra vs. Bilíkova „B“ |
11.11.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAB10 |
Pezinok „C“ vs. IMA |
11.11.23 o 10:00 a 12:00 | Pikulík To. |
2CKYBAA11 |
Bilíkova „C“ vs. BVA |
11.11.23 o 10:00 a 12:00 | bez rozhodcu |
2CKYBAA10 |
Dráčik „C“ vs. TAMI |
11.11.23 o 10:00 a 12:00 | Kukla Mi. |
5. kolo / časť 1 | Staršie žiačky II. | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
2CKYBAB15 |
IMA vs. Modra |
25.11.23 o 10:00 a 12:00 | Koššová Be. |
2CKYBAB14 |
Bilíkova „B“ vs. VK GAB Senec |
25.11.23 o 10:00 a 12:00 | Petrakovič Ma. |
2CKYBAB13 |
ŠK Hamuliakovo vs. Pezinok „C“ |
25.11.23 o 10:00 a 12:00 | Šrámek Ka. |
2CKYBAA15 |
TAMI vs. Bilíkova „C“ |
25.11.23 o 10:00 a 12:00 | Pikulík To. |
2CKYBAA14 |
BVA vs. Studienka „B“ |
25.11.23 o 10:00 a 12:00 ZŠ Studienka Studienka |
Sarka Mi. |
2CKYBAA13 |
Pezinok „B“ vs. Dráčik „C“ |
25.11.23 o 10:00 a 12:00 | Pivarček Mi. |
4. kolo / časť 1 | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBA10 |
Studienka „A“ vs. Bilíkova „A“ |
04.11.23 o 10:00 a 12:00 | Pikulík To. |
CKYBA11 |
Dráčik „B“ vs. Dráčik „A“ |
03.11.23 o 15:45 a 17:30 | Kuklová Ka. |
CKYBA12 |
VIVUS Bratislava vs. VKP |
04.11.23 o 10:00 a 12:00 | Kukla Mi. |
5. kolo / časť 1 | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBA13 |
Dráčik „A“ vs. VIVUS Bratislava |
11.11.23 o 10:00 a 12:00 | Zakuťanský Vl. |
CKYBA14 |
Bilíkova „A“ vs. Dráčik „B“ |
11.11.23 o 10:00 a 12:00 | Petrakovič Ma. |
CKYBA15 |
Pezinok „A“ vs. Studienka „A“ |
11.11.23 o 10:00 a 12:00 | Pivarček Mi. |
6. kolo / časť 1 | Staršie žiačky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CKYBA16 |
Dráčik „B“ vs. Pezinok „A“ |
25.11.23 o 10:00 a 12:00 | Dubeňová Mi. |
CKYBA17 |
VIVUS Bratislava vs. Bilíkova „A“ |
25.11.23 o 10:00 a 12:00 | Nemcová Ka. |
CKYBA18 |
VKP vs. Dráčik „A“ |
25.11.23 o 10:00 a 12:00 | Zakuťanský Vl. |
4. kolo / časť 1 | Kadetky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
TKYBAB11 |
Dráčik „A“ vs. ŠŠK Bilíkova „C“ |
08.11.23 o 16:30 | Nemcová Ka. |
TKYBAB10 |
IMA vs. VKP |
08.11.23 o 17:00 | Koššová Be. |
TKYBAB12 |
VK Studienka vs. Dráčik „B“ |
08.11.23 o 17:30 | Pikulík To. |
TKYBAA08 |
ŠŠK Bilíkova „B“ vs. Dráčik „C“ |
09.11.23 o 18:00 | Nemcová Ka. |
TKYBAA07 |
ŠŠK Bilíkova „A“ vs. Pezinok |
09.11.23 o 18:00 | Sarka Mi. |
5. kolo / časť 1 | Kadetky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
TKYBAA10 |
TAMI vs. ŠŠK Bilíkova „A“ |
21.11.23 o 17:45 | Nemcová Ka. |
TKYBAA09 |
Pezinok vs. ŠŠK Bilíkova „B“ |
21.11.23 o 18:00 | Pivarček Mi. |
TKYBAB13 |
Dráčik „B“ vs. IMA |
22.11.23 o 17:20 | Trsťan Al. |
TKYBAB14 |
ŠŠK Bilíkova „C“ vs. VK Studienka |
22.11.23 o 17:45 | bez rozhodcu |
TKYBAB15 |
VKP vs. Dráčik „A“ |
23.11.23 o 17:30 | Sarka Mi. |
6. kolo / časť 1 | Kadetky | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
TKYBAA11 |
TAMI vs. ŠŠK Bilíkova „B“ |
28.11.23 o 17:45 | Kuklová Ka. |
TKYBAA12 |
Pezinok vs. Dráčik „C“ |
28.11.23 o 18:00 | Pivarček Mi. |
TKYBAB16 |
IMA vs. Dráčik „A“ |
29.11.23 o 17:00 | Koššová Be. |
TKYBAB18 |
ŠŠK Bilíkova „C“ vs. Dráčik „B“ |
29.11.23 o 17:45 | Sarka Mi. |
TKYBAB17 |
VKP vs. VK Studienka |
30.11.23 o 17:30 | Šrámek Ka. |
4. kolo / časť 1 | Starší žiaci | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CIBA07 |
VKP Bratislava „A“ vs. VKP Bratislava „B“ |
10.11.23 o 17:30 | Sarka Mi. |
CIBA08 |
VK TAMI Bratislava vs. ŠK Hamuliakovo |
07.11.23 o 17:45 | Nemcová Ka. |
5. kolo / časť 1 | Starší žiaci | ||
---|---|---|---|
č. z. | družstvá | UHČ / hala | delegácie |
CIBA09 |
VKP Bratislava „B“ vs. VK TAMI Bratislava |
24.11.23 o 17:30 | Sarka Mi. |
CIBA10 |
ŠVK Pezinok vs. VKP Bratislava „A“ |
24.11.23 o 16:30 | Pivarček Mi. |