Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko




Delegácie rozhodcov

Extraliga muži

3. kolo / časť finále - 2. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM139 Prievidza vs.
Nitra
01.04.18 o 18:00 Vaško Pa. - Malík Pe.
Č: Štěpánek Ja., Hrčka Ma., Cicák Va. Poláčiková Lu., Holčík Ti.
3. kolo / časť finále - 3. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM140 Nitra vs.
Prievidza
07.04.18 o 16:30 Sarka Mi. - Schimpl Ig.
Č: Šuba La., Henček Ma., Kuzma Pe., Pivarček Mi.
3. kolo / časť finále - 4. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM141 Nitra vs.
Prievidza
08.04.18 o 16:30 Schimpl Ig. - Kováč Bo.
Č: Henček Ma., Šuba La., Szász Ma., Sluk Al.
3. kolo / časť finále - 5. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM142 Prievidza vs.
Nitra
13.04.18 o 18:00 Malík Pe. - Mokrý Ju.
Č: Štěpánek Ja., Hrčka Ma., Poláčiková Lu., Yurlov An.
3. kolo / časť finále - 6. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM143 Nitra vs.
Prievidza
16.04.18 o 18:00 Vaško Pa. - Daruľa Du.
Č: Henček Ma., Šuba La., Hrčka Ma., Moravčík Fi.
3. kolo / časť finále - 7. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM144 Prievidza vs.
Nitra
18.04.18 o 18:00 Mokrý Ju. - Porvazník Ig.
Č: Hrčka Ma., Yurlov An., Moravčík Fi., Štěpánek Ja.
3. kolo / časť o 3. miesto - 2. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM146 Svidník vs.
Prešov
04.04.18 o 17:00 Čuňočka Pe. - Tiňo Pe.
Č: Bálint Pe., Smolko Ma.
3. kolo / časť o 3. miesto - 3. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM147 Prešov vs.
Svidník
07.04.18 o 17:00 Malík Pe. - Andrejčák Pa.
Č: Dunčko Pe., Hudák Iv.
3. kolo / časť o 3. miesto - 4. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM148 Svidník vs.
Prešov
11.04.18 o 17:00 Tiňo Pe. - Čuňočka Pe.
Č: Smolko Ma. Dunčko Pe., Bálint Pe.
3. kolo / časť o 3. miesto - 5. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM149 Prešov vs.
Svidník
14.04.18 o 17:00 Höger Pe. - Mokrý Ju.
Č: Hudák Iv., Servický Já.

Extraliga ženy

3. kolo / časť finále - 1. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ161 STRABAG VC Bratislava vs.
Slávia EU Bratislava
05.04.18 o 18:00 Královič Lu. - Schimpl Ig.
Č: Jakab, ml. La., Nemcová Ka., Horváth Jo., Svorenčík Mi. Zakuťanský Vl.
3. kolo / časť finále - 2. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ162 Slávia EU Bratislava vs.
STRABAG VC Bratislava
08.04.18 o 16:00 Mokrý Ju. - Daruľa Du.
Č: Nemcová Ka., Horváth Jo., Heitlinger Re., Zakuťanský Vl.
3. kolo / časť finále - 3. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ163 STRABAG VC Bratislava vs.
Slávia EU Bratislava
11.04.18 o 18:00 Kováč Bo. - Sarka Mi.
Č: Nemcová Ka., Horváth Jo., Zakuťanský Vl., Jakab, ml. La.
3. kolo / časť finále - 4. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ164 Slávia EU Bratislava vs.
STRABAG VC Bratislava
14.04.18 o 17:00 Sarka Mi. - Královič Lu.
Č: Nemcová Ka., Pivarček Mi., Svorenčík Mi., Platznerová Ka.
3. kolo / časť o 3. miesto - 1. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ166 UKF Nitra vs.
Kežmarok
05.04.18 o 18:00 Niklová Ja. Moravčík Fi. - Moravčík Fi. Niklová Ja.
Č: Garayová Ve. Henček Ma., Šuba La.
3. kolo / časť o 3. miesto - 2. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ167 Kežmarok vs.
UKF Nitra
08.04.18 o 16:00 Tiňo Pe. - Höger Pe.
Č: Hudák Iv., Dunčko Pe.
3. kolo / časť o 3. miesto - 3. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ168 UKF Nitra vs.
Kežmarok
11.04.18 o 18:00 Královič Lu. - Svorenčík Mi.
Č: Šuba La., Garayová Ve. Kuzma Pe.

Prelínacia súťaž muži

1. kolo / časť
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
PSM01 Stará Ľubovňa vs.
Žilina
07.04.18 o 18:00 Smolko Mi. Smolko Ma. - Čuňočka Pe.
PSM02 Komárno vs.
Stará Ľubovňa
14.04.18 o 18:00 Sluk Al. - Szász Ma.
PSM03 Žilina vs.
Komárno
21.04.18 o 17:00 Malík Pe. Daruľa Du. - Poláčiková Lu.
PSM04 Žilina vs.
Stará Ľubovňa
28.04.18 o 18:00 Čuntala Pe. - Daruľa Du.

Prelínacia súťaž ženy

1. kolo / časť
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
PSZ01 COP Nitra vs.
VK TAMI
07.04.18 o 18:00 Sluk Al. - Szász Ma.
PSZ02 Trnava vs.
Giraltovce
07.04.18 o 18:00 Gerboc An. - Dovičovič Du.
PSZ03 VK TAMI vs.
Giraltovce
14.04.18 o 20:00
Heitlinger Re. - Dovičovič Du.
PSZ05 Trnava vs.
VK TAMI
21.04.18 o 18:00 Svorenčík Mi. - Henček Ma.
PSZ06 Giraltovce vs.
COP Nitra
15.04.18 o 15:00
Henček Ma. - Viktoríni-Lisá Da.
PSZ07 VK TAMI vs.
COP Nitra
08.04.18 o 15:00
Viktoríni-Lisá Da. - Tiršel Fe.
PSZ08 Giraltovce vs.
Trnava
28.04.18 o 18:00 Tiňo Pe. - Čuňočka Pe.
PSZ11 VK TAMI vs.
Trnava
22.04.18 o 18:00
Pivarček Mi. - Heitlinger Re.

1. liga juniorky východ

17. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV82/1 a 2 TU Košice vs.
Kežmarok
07.04.18 o 13:00 a 15:00 Soták Ľu.
KYV83/1 a 2 Hnúšťa vs.
Humenné
07.04.18 o 14:00 a 17:00 Jesenský Ró.
KYV84/1 a 2 Zvolen vs.
MVK Poltár
07.04.18 o 11:00 a 13:00
Holčík Ti.
KYV85/1 a 2 Spišská Nová Ves vs.
Stropkov
07.04.18 o 15:00 a 17:00 Servický Já.
18. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV87/1 a 2 Stropkov vs.
Zvolen
14.04.18 o 11:00 a 13:00 Bálint Pe.
KYV88/1 a 2 MVK Poltár vs.
Hnúšťa
08.04.18 o 11:00 a 14:00
Andrejčák Pa. Jesenský Ró.
KYV89/1 a 2 Humenné vs.
TU Košice
14.04.18 o 14:00 a 16:00 Soták Ľu.
KYV90/1 a 2 Kežmarok vs.
Liptovský Hrádok
14.04.18 o 11:00 a 15:00 Dunčko Pe.

1. liga juniorky západ

17. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ81/1 a 2 COP Nitra vs.
Prievidza
07.04.18 o 11:00 a 13:00 Heitlinger Re.
KYZ82/1 a 2 MVK Nové Mesto nad Váhom vs.
HIT Trnava
07.04.18 o 11:00 a 13:00 Kováčik Ma.
KYZ83/1 a 2 VIVUS Bratislava vs.
Levice
07.04.18 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La.
KYZ84/1 a 2 Bilíkova Bratislava vs.
ŠVK Pezinok
07.04.18 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl.
KYZ85/1 a 2 UKF Nitra vs.
Slávia UK
07.04.18 o 11:00 a 13:00 Pivarček Mi.
18. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ86/1 a 2 Prievidza vs.
UKF Nitra
14.04.18 o 11:00 a 15:00
Sekerka Br.
KYZ87/1 a 2 Slávia UK vs.
Bilíkova Bratislava
14.04.18 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
KYZ88/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
VIVUS Bratislava
14.04.18 o 15:00 a 17:00 Zakuťanský Vl.
KYZ89/1 a 2 Levice vs.
MVK Nové Mesto nad Váhom
14.04.18 o 11:00 a 13:00 Šuba La.
KYZ90/1 a 2 HIT Trnava vs.
COP Nitra
14.04.18 o 11:00 a 15:00 Horváth Jo.
Na stiahnutie

Extraliga muži

1. kolo / časť play-off, 2. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM109 Trenčín vs.
Prievidza
02.03.18 o 16:00 Čuntala Pe. - Daruľa Du.
EM110 Zvolen vs.
Nitra
03.03.18 o 18:00 Sluk Al. - Smolko Mi.
EM111 Myjava vs.
Prešov
03.03.18 o 18:00 Juráček Mi. - Sarka Mi.
EM112 Košice vs.
Svidník
03.03.18 o 19:00 Vaško Pa. - Andrejčák Pa.
1. kolo / časť play-off, 3. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM116 Svidník vs.
Košice
07.03.18 o 17:00 Höger Pe. Tiňo Pe. - Porvazník Ig.
2. kolo / časť semifinále - 1. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM117 Prievidza vs.
Svidník
10.03.18 o 14:00 Malík Pe. - Mokrý Ju.
Č: Štěpánek Ja., Hrčka Ma.
EM118 Nitra vs.
Prešov
10.03.18 o 16:30
Sarka Mi. - Kováč Bo.
Č: Kuzma Pe. Zakuťanský Vl., Henček Ma. Jakab, ml. La.
2. kolo / časť semifinále - 2. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM119 Svidník vs.
Prievidza
15.03.18 o 18:00 Höger Pe. - Porvazník Ig.
Č: Smolko Ma., Servický Já.
EM120 Prešov vs.
Nitra
14.03.18 o 19:00 Daruľa Du. - Mokrý Ju.
Č: Dunčko Pe., Hudák Iv.
2. kolo / časť semifinále - 3. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM121 Prievidza vs.
Svidník
17.03.18 o 14:00 Vaško Pa. - Daruľa Du.
Č: Hrčka Ma., Štěpánek Ja.
EM122 Nitra vs.
Prešov
17.03.18 o 16:30 Juráček Mi. - Schimpl Ig.
Č: Garayová Ve., Henček Ma.
2. kolo / časť semifinále - 4. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM124 Prešov vs.
Nitra
21.03.18 o 19:00 Malík Pe. - Vaško Pa.
Č: Soták Ľu., Bálint Pe.
2. kolo / časť semifinále - 5. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM126 Nitra vs.
Prešov
24.03.18 o 18:00 Mokrý Ju. - Daruľa Du.
Č: Hrčka Ma., Valkovič Št.
2. kolo / časť o 5. – 8. miesto, 1. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM127 Košice vs.
Trenčín
10.03.18 o 19:00 Tiňo Pe. - Smolko Ma.
EM128 Myjava vs.
Zvolen
10.03.18 o 18:00 Tiršel Fe. - Moravčík Fi.
2. kolo / časť o 5. – 8. miesto, 2. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM129 Trenčín vs.
Košice
17.03.18 o 15:00 Viktoríni-Lisá Da. - Gerboc An.
EM130 Zvolen vs.
Myjava
17.03.18 o 18:00 Smolko Mi. - Niklová Ja.
3. kolo / časť o 5. miesto
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM132 Košice vs.
Myjava
24.03.18 o 19:00 Tiňo Pe. - Smolko Ma.
3. kolo / časť o 5. miesto/2. zápas
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM133 Myjava vs.
Košice
31.03.18 o 18:00 Moravčík Fi. - Kováč Bo.
3. kolo / časť o 7. miesto
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM135 Zvolen vs.
Trenčín
24.03.18 o 18:00 Andrejčák Pa. - Kohút Ľu.
3. kolo / časť o 7. miesto/2. zápas
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM135 Trenčín vs.
Zvolen
30.03.18 o 16:00 Yurlov An. - Čuntala Pe.
3. kolo / časť finále - 1. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM138 Prievidza vs.
Nitra
31.03.18 o 19:00 Daruľa Du. - Mokrý Ju.
Č: Hrčka Ma., Štěpánek Ja., Holčík Ti., Cicák Va. Poláčiková Lu.
3. kolo / časť o 3. miesto - 1. stretnutie
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM145 Prešov vs.
Svidník
31.03.18 o 17:00 Porvazník Ig. - Höger Pe.
Č: Dunčko Pe., Hudák Iv.

Extraliga ženy

2. kolo / časť play-off, 1. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ133 STRABAG VC Bratislava vs.
BK97 Spišská Nová Ves
03.03.18 o 19:00 Dovičovič Du. - Viktoríni-Lisá Da.
EZ134 UKF Nitra vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
03.03.18 o 17:00 Kováč Bo. - Henček Ma.
EZ135 Slávia EU Bratislava vs.
Pezinok
03.03.18 o 17:00 Svorenčík Mi. Moravčík Fi. - Pivarček Mi.
EZ136 VK Prešov vs.
Kežmarok
03.03.18 o 18:00 Niklová Ja. - Malík Pe.
2. kolo / časť play-off, 2. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ137 BK97 Spišská Nová Ves vs.
STRABAG VC Bratislava
10.03.18 o 14:00 Poláčiková Lu. - Yurlov An.
EZ138 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
UKF Nitra
10.03.18 o 19:00 Gerboc An. - Heitlinger Re.
EZ139 Pezinok vs.
Slávia EU Bratislava
10.03.18 o 18:00 Svorenčík Mi. - Szász Ma.
EZ140 Kežmarok vs.
VK Prešov
10.03.18 o 17:00 Höger Pe. - Andrejčák Pa.
2. kolo / časť semifinále - 1. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ145 STRABAG VC Bratislava vs.
Kežmarok
17.03.18 o 19:00 Moravčík Fi. - Královič Lu.
Č: Nemcová Ka., Horváth Jo.
EZ146 UKF Nitra vs.
Slávia EU Bratislava
17.03.18 o 19:30
Kováč Bo. - Sarka Mi.
Č: Henček Ma., Garayová Ve.
2. kolo / časť semifinále - 2. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ147 Kežmarok vs.
STRABAG VC Bratislava
21.03.18 o 18:00 Niklová Ja. - Höger Pe.
Č: Dunčko Pe., Hudák Iv.
EZ148 Slávia EU Bratislava vs.
UKF Nitra
21.03.18 o 16:30 Sarka Mi. - Schimpl Ig.
Č: Platznerová Ka., Nemcová Ka.
2. kolo / časť semifinále - 3. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ149 STRABAG VC Bratislava vs.
Kežmarok
23.03.18 o 20:00 Kováč Bo. - Moravčík Fi.
Č: Horváth Jo., Jakab, ml. La.
EZ150 UKF Nitra vs.
Slávia EU Bratislava
24.03.18 o 19:30 Královič Lu. - Juráček Mi.
Č: Valkovič Št., Hrčka Ma.
2. kolo / časť semifinále - 4. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ152 Slávia EU Bratislava vs.
UKF Nitra
28.03.18 o 16:30 Schimpl Ig. - Juráček Mi.
Č: Platznerová Ka., Zakuťanský Vl.
2. kolo / časť semifinále - 5. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ154 UKF Nitra vs.
Slávia EU Bratislava
31.03.18 o 17:00 Malík Pe. - Vaško Pa.
Č: Šuba La., Valkovič Št.
2. kolo / časť o 5. miesto
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ155 VK Prešov vs.
Pezinok
17.03.18 o 18:00 Čuňočka Pe. - Tatraj Pe.
EZ156 Pezinok vs.
VK Prešov
24.03.18 o 18:00 Viktoríni-Lisá Da. - Dovičovič Du.
EZ157 VK Prešov vs.
Pezinok
28.03.18 o 18:00 Andrejčák Pa. - Čuňočka Pe.
2. kolo / časť o 7. miesto
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ158 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
BK97 Spišská Nová Ves
17.03.18 o 18:00 Heitlinger Re. - Dovičovič Du.
EZ159 BK97 Spišská Nová Ves vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
24.03.18 o 17:00 Yurlov An. - Poláčiková Lu.

1. liga muži

19. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M110/1 a 2 VKP Bratislava vs.
Žilina
03.03.18 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La.
M111/1 a 2 Nitra vs.
Nové Mesto nad Váhom
03.03.18 o 11:00 a 15:00 Kuzma Pe.
M112/1 a 2 Revúca vs.
Komjatice
03.03.18 o 15:00 a 17:00 Čuňočka Pe.
M113/1 a 2 Prievidza vs.
Komárno
03.03.18 o 11:00 a 13:00 Sekerka Br.
M114/1 a 2 Trenčín „B“ vs.
ŠVK Banská Bystrica
03.03.18 o 11:00 a 13:00 Hnát Fe.
20. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M116/1 a 2 ŠVK Banská Bystrica vs.
Prievidza
10.03.18 o 11:00 a 13:00 Cicák Va.
M117/1 a 2 Komárno vs.
Revúca
10.03.18 o 11:00 a 14:00 Dovičovič Du.
M118/1 a 2 Komjatice vs.
Nitra
11.03.18 o 11:00 a 13:00 Henček Ma.
M119/1 a 2 Nové Mesto nad Váhom vs.
VKP Bratislava
11.03.18 o 11:00 a 13:00 Tiršel Fe.
M120/1 a 2 Žilina vs.
HIT Trnava
10.03.18 o 15:00 a 17:00 Hnát Fe.
21. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M122/1 a 2 HIT Trnava vs.
Nové Mesto nad Váhom
18.03.18 o 13:00 a 15:00 Sluk Al.
M123/1 a 2 VKP Bratislava vs.
Komjatice
17.03.18 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl.
M124/1 a 2 Nitra vs.
Komárno
17.03.18 o 10:00 a 12:00 Kuzma Pe.
M125/1 a 2 Revúca vs.
ŠVK Banská Bystrica
17.03.18 o 15:00 a 17:00 Holčík Ti.
M126/1 a 2 Prievidza vs.
Trenčín „B“
17.03.18 o 14:00 a 16:00 Kováčik Ma.
22. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M128/1 a 2 Trenčín „B“ vs.
Revúca
24.03.18 o 11:00 a 13:00 Vavrek Jú.
M129/1 a 2 ŠVK Banská Bystrica vs.
Nitra
24.03.18 o 11:00 a 13:00 Cicák Va.
M130/1 a 2 Komárno vs.
VKP Bratislava
24.03.18 o 13:00 a 15:00
Henček Ma.
M131/1 a 2 Komjatice vs.
HIT Trnava
25.03.18 o 11:00 a 13:00 Valkovič Št.
M132/1 a 2 Nové Mesto nad Váhom vs.
Žilina
25.03.18 o 11:00 a 13:00 Kováčik Ma.

1. liga ženy východ

17. kolo / časť 2
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV65/1 a 2 Rimavská Sobota vs.
Žilina
03.03.18 o 14:00 a 16:00 Cicák Va.
ZV66/1 a 2 Stropkov vs.
Giraltovce
04.03.18 o 11:00 a 13:00 Soták Ľu.
ZV67/1 a 2 Brusno vs.
ELBA Prešov
03.03.18 o 14:00 a 17:00 Holčík Ti.
ZV68/1 a 2 Púchov vs.
Žiar nad Hronom
03.03.18 o 11:00 a 13:00 Nemček Ró.
18. kolo / časť 2
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV69/1 a 2 Žilina vs.
Giraltovce
10.03.18 o 11:00 a 13:00 Vavrek Jú.
ZV70/1 a 2 Stropkov vs.
Rimavská Sobota
11.03.18 o 11:00 a 13:00 Servický Já.
ZV71/1 a 2 ELBA Prešov vs.
Žiar nad Hronom
10.03.18 o 11:00 a 13:00 Hudák Iv.
ZV72/1 a 2 Púchov vs.
Brusno
10.03.18 o 11:00 a 13:00 Sekerka Br.
19. kolo / časť 2
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV73/1 a 2 Stropkov vs.
Žilina
17.03.18 o 11:00 a 13:00
Poláčiková Lu. Hnát Fe.
ZV74/1 a 2 Rimavská Sobota vs.
Giraltovce
17.03.18 o 14:00 a 16:00 Bujalko Br. Hudák Iv.
ZV75/1 a 2 Púchov vs.
ELBA Prešov
17.03.18 o 11:00 a 13:00 Yurlov An.
ZV76/1 a 2 Brusno vs.
Žiar nad Hronom
17.03.18 o 14:00 a 17:00 Cicák Va.
20. kolo / časť 2
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV77/1 a 2 Žilina vs.
Rimavská Sobota
24.03.18 o 11:00 a 13:00 Sekerka Br.
ZV78/1 a 2 Giraltovce vs.
Stropkov
24.03.18 o 11:00 a 15:00 Soták Ľu.
ZV79/1 a 2 ELBA Prešov vs.
Brusno
24.03.18 o 11:00 a 13:00 Dunčko Pe.
ZV80/1 a 2 Žiar nad Hronom vs.
Púchov
24.03.18 o 11:00 a 14:00 Štěpánek Ja.

1. liga ženy západ

15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ57/1 a 2 Slávia UK „B“ vs.
COP Nitra
03.03.18 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
ZZ58/1 a 2 Komjatice vs.
ŠK Dinamo Bratislava
03.03.18 o 11:00 a 13:00 Šuba La.
ZZ59/1 a 2 VK NMnV / Pieštany vs.
HIT Trnava
03.03.18 o 11:00 a 13:00 Vavrek Jú.
ZZ60/1 a 2 SVM Senica vs.
VK TAMI
03.03.18 o 15:00 a 17:00 Moravčík Fi. Čuntala Pe.
16. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ61/1 a 2 VK TAMI vs.
VK NMnV / Pieštany
10.03.18 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La.
ZZ62/1 a 2 HIT Trnava vs.
Komjatice
10.03.18 o 11:00 a 13:00 Pivarček Mi.
ZZ63/1 a 2 ŠK Dinamo Bratislava vs.
Slávia UK „B“
11.03.18 o 11:00 a 13:00 Svorenčík Mi.
17. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ66/1 a 2 Slávia UK „B“ vs.
HIT Trnava
17.03.18 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
ZZ67/1 a 2 Komjatice vs.
VK TAMI
18.03.18 o 11:00 a 13:00 Valkovič Št.
ZZ68/1 a 2 VK NMnV / Pieštany vs.
SVM Senica
17.03.18 o 11:00 a 13:00 Kohút Ľu.
18. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ69/1 a 2 SVM Senica vs.
Komjatice
24.03.18 o 15:00 a 17:00 Kuzma Pe.
ZZ70/1 a 2 VK TAMI vs.
Slávia UK „B“
24.03.18 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
ZZ72/1 a 2 ŠK Dinamo Bratislava vs.
COP Nitra
25.03.18 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl.

Prelínacia súťaž ženy

1. kolo / časť
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
PSZ04 COP Nitra vs.
Trnava
24.03.18 o 18:00 Pivarček Mi. - Sluk Al.
PSZ10 Trnava vs.
COP Nitra
30.03.18 o 14:00 Tiršel Fe. - Henček Ma.

1. liga juniori východ

18. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV35/1 a 2 Stará Ľubovňa vs.
VK Liptovský Mikuláš
10.03.18 o 11:00 a 14:00 Dunčko Pe.
RIV36/1 a 2 Zvolen vs.
Košice
10.03.18 o 11:00 a 13:00 Jánošík Ma.
19. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV37/1 a 2 Košice vs.
Stará Ľubovňa
17.03.18 o 11:00 a 13:00 Bálint Pe.
RIV38/1 a 2 VK Liptovský Mikuláš vs.
Svidník
17.03.18 o 11:00 a 13:00 Jesenský Ró.
20. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV39/1 a 2 Svidník vs.
Košice
24.03.18 o 11:00 a 14:00 Bálint Pe.
RIV40/1 a 2 Stará Ľubovňa vs.
Zvolen
24.03.18 o 11:00 a 14:00 Hudák Iv.

1. liga juniorky východ

15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV72/1 a 2 Hnúšťa vs.
Liptovský Hrádok
10.03.18 o 14:00 a 17:00 Jesenský Ró.
KYV73/1 a 2 Zvolen vs.
Kežmarok
10.03.18 o 11:00 a 13:00 Daruľa Du.
KYV74/1 a 2 Spišská Nová Ves vs.
Humenné
10.03.18 o 15:00 a 17:00 Tatraj Pe. Čuňočka Pe.
KYV75/1 a 2 Stropkov vs.
MVK Poltár
10.03.18 o 11:00 a 13:00 Bálint Pe.
16. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV77/1 a 2 MVK Poltár vs.
Spišská Nová Ves
24.03.18 o 13:00 a 15:00 Holčík Ti.
KYV78/1 a 2 Humenné vs.
Zvolen
24.03.18 o 14:00 a 16:00 Tatraj Pe.
KYV79/1 a 2 Kežmarok vs.
Hnúšťa
23.03.18 o 11:00 a 13:00 Servický Já.
KYV80/1 a 2 Liptovský Hrádok vs.
TU Košice
24.03.18 o 14:00 a 16:00 Mitterpach Ma.

1. liga juniorky západ

15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ71/1 a 2 MVK Nové Mesto nad Váhom vs.
Prievidza
10.03.18 o 11:00 a 13:00 Nemček Ró.
KYZ72/1 a 2 VIVUS Bratislava vs.
COP Nitra
03.03.18 o 15:00 a 17:00 Heitlinger Re.
KYZ73/1 a 2 Bilíkova Bratislava vs.
HIT Trnava
03.03.18 o 10:00 a 12:00 Zakuťanský Vl.
KYZ74/1 a 2 UKF Nitra vs.
Levice
03.03.18 o 11:00 a 13:00 Kohút Ľu.
KYZ75/1 a 2 Slávia UK vs.
ŠVK Pezinok
03.03.18 o 11:00 a 13:00
Jakab, ml. La.
16. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ76/1 a 2 Prievidza vs.
Slávia UK
24.03.18 o 11:00 a 15:00 Hnát Fe.
KYZ77/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
UKF Nitra
24.03.18 o 15:00 a 17:00 Jakab, st. La.
KYZ78/1 a 2 Levice vs.
Bilíkova Bratislava
24.03.18 o 11:00 a 13:00
Kováčik Ma. Zakuťanský Vl.
KYZ79/1 a 2 HIT Trnava vs.
VIVUS Bratislava
24.03.18 o 11:00 a 13:00
Horváth Jo.
KYZ80/1 a 2 COP Nitra vs.
MVK Nové Mesto nad Váhom
24.03.18 o 11:00 a 13:00 Šuba La.
Na stiahnutie

Slovenský pohár muži

1. kolo / časť štvrťfinále
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
SPM1 Svidník vs.
Myjava
02.02.18 o 16:00
Královič Lu. - Viktoríni-Lisá Da.
SPM2 Prešov vs.
Košice
02.02.18 o 18:30
Sarka Mi. - Daruľa Du.
2. kolo / časť semifinále
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
SPM3 Nitra vs.
Svidník
03.02.18 o 16:00
Moravčík Fi. - Kováč Bo.
Č: Valkovič Št., Nemček Ró. Holčík Ti.
SPM4 Prievidza vs.
Košice
03.02.18 o 18:30 Malík Pe. - Sarka Mi.
Č: Hrčka Ma., Štěpánek Ja.
3. kolo / časť finále
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
SPM5 Prievidza vs.
Svidník
04.02.18 o 17:30 Schimpl Ig. - Porvazník Ig. Mokrý Ju.
Č: Hrčka Ma., Valkovič Št., Nemček Ró. Holčík Ti., Štěpánek Ja.

Slovenský pohár ženy

1. kolo / časť štvrťfinále
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
SPZ1 Slávia EU Bratislava vs.
Pezinok
02.02.18 o 11:00
Tiršel Fe. - Niklová Ja.
SPZ2 VK Prešov vs.
Kežmarok
02.02.18 o 13:30
Kováč Bo. - Moravčík Fi.
2. kolo / časť semifinále
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
SPZ3 STRABAG VC Bratislava vs.
Kežmarok
03.02.18 o 11:00
Viktoríni-Lisá Da. - Yurlov An.
Č: Nemček Ró. Holčík Ti., Valkovič Št.
SPZ4 UKF Nitra vs.
Slávia EU Bratislava
03.02.18 o 13:30
Niklová Ja. - Královič Lu.
Č: Štěpánek Ja., Hrčka Ma.
3. kolo / časť finále
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
SPZ5 UKF Nitra vs.
STRABAG VC Bratislava
04.02.18 o 15:00
Vaško Pa. - Malík Pe.
Č: Štěpánek Ja., Hrčka Ma., Valkovič Št., Nemček Ró. Holčík Ti.

Extraliga muži

1. kolo / časť play-off, 1. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM105 Prievidza vs.
Trenčín
24.02.18 o 18:00 Kohút Ľu. - Daruľa Du.
EM106 Nitra vs.
Zvolen
24.02.18 o 16:00 Tiršel Fe. - Sarka Mi.
EM107 Prešov vs.
Myjava
24.02.18 o 18:30 Porvazník Ig. - Höger Pe.
EM108 Svidník vs.
Košice
22.02.18 o 17:00 Čuňočka Pe. - Tiňo Pe.
5. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM81 Svidník vs.
Prešov
10.02.18 o 17:00 Porvazník Ig. - Höger Pe.
EM82 Nitra vs.
Prievidza
09.02.18 o 17:00 Vaško Pa. - Andrejčák Pa.
6. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM83 Prešov vs.
Nitra
17.02.18 o 18:00 Mokrý Ju. - Porvazník Ig.
EM84 Prievidza vs.
Svidník
17.02.18 o 18:00 Novotný Ma. Malík Pe. - Vaško Pa.
8. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM99 Trenčín vs.
Košice
09.02.18 o 16:30 Yurlov An. - Malík Pe. Čuntala Pe.
EM100 Zvolen vs.
Myjava
10.02.18 o 15:00 Daruľa Du. - Mokrý Ju.
9. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM101 Myjava vs.
Trenčín
11.02.18 o 19:00 Svorenčík Mi. - Gerboc An.
EM102 Košice vs.
Stará Ľubovňa
11.02.18 o 19:00 Smolko Mi. - Čuňočka Pe.
10. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM103 Stará Ľubovňa vs.
Myjava
17.02.18 o 18:00 Smolko Mi. - Niklová Ja.
EM104 Trenčín vs.
Zvolen
17.02.18 o 18:00 Moravčík Fi. - Čuntala Pe.

Extraliga ženy

4. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ97 VK Prešov vs.
STRABAG VC Bratislava
10.02.18 o 18:00 Niklová Ja. - Poláčiková Lu.
EZ98 Slávia EU Bratislava vs.
UKF Nitra
10.02.18 o 17:00 Schimpl Ig. - Sarka Mi.
4. kolo / časť 2 (skupina 5. - 10.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ118 BK97 Spišská Nová Ves vs.
Kežmarok
09.02.18 o 18:00 Daruľa Du. - Tatraj Pe.
EZ119 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
Trnava
10.02.18 o 18:00 Čuntala Pe. - Kováč Bo.
EZ120 COP Nitra vs.
Pezinok
10.02.18 o 18:00 Sluk Al. - Szász Ma. Dovičovič Du.
EZ121 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
Pezinok
11.02.18 o 18:00 Heitlinger Re. - Dovičovič Du.
EZ122 COP Nitra vs.
Trnava
11.02.18 o 18:00 Moravčík Fi. - Henček Ma.
5. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ99 Slávia EU Bratislava vs.
VK Prešov
17.02.18 o 17:00 Pivarček Mi. - Sarka Mi.
EZ100 UKF Nitra vs.
STRABAG VC Bratislava
17.02.18 o 19:00 Viktoríni-Lisá Da. - Andrejčák Pa.
5. kolo / časť 2 (skupina 5. - 10.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ123 COP Nitra vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
17.02.18 o 18:00 Henček Ma. - Kováč Bo.
EZ124 Pezinok vs.
BK97 Spišská Nová Ves
17.02.18 o 18:00 Svorenčík Mi. - Gerboc An.
EZ125 Trnava vs.
Kežmarok
17.02.18 o 19:30
Dovičovič Du. - Juráček Mi.
EZ126 Pezinok vs.
Kežmarok
18.02.18 o 14:00 Szász Ma. Viktoríni-Lisá Da. - Sluk Al.
EZ127 Trnava vs.
BK97 Spišská Nová Ves
18.02.18 o 19:30
Tiršel Fe. - Kohút Ľu.
6. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ101 VK Prešov vs.
UKF Nitra
24.02.18 o 18:00 Poláčiková Lu. - Malík Pe.
EZ102 STRABAG VC Bratislava vs.
Slávia EU Bratislava
24.02.18 o 18:00 Juráček Mi. - Královič Lu.
6. kolo / časť 2 (skupina 5. - 10.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ128 Trnava vs.
Pezinok
24.02.18 o 18:00 Gerboc An. - Schimpl Ig.
EZ129 Kežmarok vs.
COP Nitra
24.02.18 o 18:00 Andrejčák Pa. - Smolko Mi.
EZ130 BK97 Spišská Nová Ves vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
24.02.18 o 18:00 Tatraj Pe. - Smolko Ma.
EZ131 Kežmarok vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
25.02.18 o 18:00 Smolko Mi. - Andrejčák Pa.
EZ132 BK97 Spišská Nová Ves vs.
COP Nitra
25.02.18 o 18:00 Smolko Ma. - Tatraj Pe.

1. liga muži

16. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M92/1 a 2 Komjatice vs.
ŠVK Banská Bystrica
04.02.18 o 11:00 a 13:00 Šuba La.
M93/1 a 2 Nové Mesto nad Váhom vs.
Trenčín „B“
04.02.18 o 11:00 a 13:00 Kuzma Pe.
M95/1 a 2 HIT Trnava vs.
Revúca
03.02.18 o 13:00 a 15:00 Horváth Jo.
M96/1 a 2 VKP Bratislava vs.
Nitra
03.02.18 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La.
17. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M98/1 a 2 Nitra vs.
HIT Trnava
10.02.18 o 11:00 a 15:00 Jakab, ml. La.
M99/1 a 2 Revúca vs.
Žilina
10.02.18 o 15:00 a 17:00 Cicák Va.
M100/1 a 2 Prievidza vs.
Nové Mesto nad Váhom
10.02.18 o 14:00 a 16:00 Sekerka Br.
M101/1 a 2 Trenčín „B“ vs.
Komjatice
10.02.18 o 11:00 a 13:00 Hnát Fe.
M102/1 a 2 ŠVK Banská Bystrica vs.
Komárno
10.02.18 o 11:00 a 13:00 Holčík Ti.
18. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M104/1 a 2 Komárno vs.
Trenčín „B“
17.02.18 o 11:00 a 14:00 Šuba La.
M105/1 a 2 Komjatice vs.
Prievidza
17.02.18 o 11:00 a 13:00
Hnát Fe.
M106/1 a 2 Nové Mesto nad Váhom vs.
Revúca
17.02.18 o 13:00 a 15:00
Jesenský Ró.
M107/1 a 2 Žilina vs.
Nitra
17.02.18 o 15:00 a 17:00 Vavrek Jú.
M108/1 a 2 HIT Trnava vs.
VKP Bratislava
18.02.18 o 13:00 a 15:00
Svorenčík Mi. Pivarček Mi.

1. liga ženy východ

14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV53/1 a 2 ELBA Prešov vs.
Žilina
03.02.18 o 11:00 a 13:00 Hudák Iv.
ZV54/1 a 2 Žiar nad Hronom vs.
Giraltovce
03.02.18 o 11:00 a 14:00
Bujalko Br.
ZV55/1 a 2 Púchov vs.
Brusno
03.02.18 o 11:00 a 13:00 Vavrek Jú.
ZV56/1 a 2 Stropkov vs.
Rimavská Sobota
04.02.18 o 11:00 a 13:00 Tiňo Pe.
15. kolo / časť 2
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV57/1 a 2 Giraltovce vs.
Žilina
10.02.18 o 11:00 a 15:00 Smolko Ma.
ZV58/1 a 2 Rimavská Sobota vs.
Stropkov
10.02.18 o 14:00 a 16:00 Čuňočka Pe.
ZV59/1 a 2 Žiar nad Hronom vs.
ELBA Prešov
10.02.18 o 11:00 a 14:00 Malík Pe.
ZV60/1 a 2 Brusno vs.
Púchov
10.02.18 o 14:00 a 17:00 Mitterpach Ma.
16. kolo / časť 2
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV61/1 a 2 Žilina vs.
Stropkov
18.02.18 o 11:00 a 13:00
Bálint Pe.
ZV62/1 a 2 Giraltovce vs.
Rimavská Sobota
17.02.18 o 11:00 a 15:00 Lux Ma.
ZV63/1 a 2 ELBA Prešov vs.
Púchov
17.02.18 o 11:00 a 13:00 Servický Já.
ZV64/1 a 2 Žiar nad Hronom vs.
Brusno
17.02.18 o 11:00 a 14:00
Štěpánek Ja.

1. liga ženy západ

12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ45/1 a 2 ŠK Dinamo Bratislava vs.
VK TAMI
04.02.18 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
ZZ46/1 a 2 COP Nitra vs.
SVM Senica
04.02.18 o 13:00 a 15:00 Kohút Ľu.
ZZ48/1 a 2 Slávia UK „B“ vs.
Komjatice
03.02.18 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl.
13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ50/1 a 2 VK NMnV / Pieštany vs.
COP Nitra
10.02.18 o 11:00 a 13:00 Nemček Ró. Vavrek Jú.
ZZ51/1 a 2 SVM Senica vs.
ŠK Dinamo Bratislava
10.02.18 o 15:00 a 17:00 Kuzma Pe.
ZZ52/1 a 2 VK TAMI vs.
HIT Trnava
10.02.18 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ53/1 a 2 HIT Trnava vs.
SVM Senica
17.02.18 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
ZZ54/1 a 2 ŠK Dinamo Bratislava vs.
VK NMnV / Pieštany
18.02.18 o 11:00 a 13:00 Horváth Jo.
ZZ55/1 a 2 COP Nitra vs.
Komjatice
18.02.18 o 13:00 a 15:00 Valkovič Št.

1. liga juniori východ

15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV29/1 a 2 Košice vs.
Svidník
10.02.18 o 14:00 a 16:00 Lux Ma.
RIV30/1 a 2 Zvolen vs.
Stará Ľubovňa
10.02.18 o 11:00 a 13:00 Kohút Ľu. Vaško Pa.
16. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV31/1 a 2 Zvolen vs.
Svidník
17.02.18 o 11:00 a 13:00 Cicák Va.
RIV32/1 a 2 Košice vs.
VK Liptovský Mikuláš
17.02.18 o 11:00 a 13:00 Bálint Pe.
17. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV33/1 a 2 VK Liptovský Mikuláš vs.
Zvolen
24.02.18 o 11:00 a 13:00 Jánošík Ma.
RIV34/1 a 2 Svidník vs.
Stará Ľubovňa
24.02.18 o 11:00 a 14:00 Servický Já.

1. liga juniori západ

2. kolo / časť
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIZ16 VKP Bratislava vs.
HIT Trnava
21.02.18 o 18:30 Svorenčík Mi.
RIZ17 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
Trenčín
21.02.18 o 17:30 Kováč Bo.
RIZ18 Prievidza vs.
Nitra B
21.02.18 o 17:00 Hnát Fe.
2. kolo / časť turnaj Nitra
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIZ19 VKP Bratislava vs.
Prievidza
24.02.18 o 15:00
Šuba La.
RIZ20 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
Nitra B
24.02.18 o 14:00
Henček Ma.
RIZ21 HIT Trnava vs.
Trenčín
24.02.18 o 17:30
Šuba La.
RIZ22 Prievidza vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
24.02.18 o 16:30
Henček Ma.
RIZ23 Nitra B vs.
HIT Trnava
25.02.18 o 10:00 Henček Ma.
RIZ24 Trenčín vs.
VKP Bratislava
25.02.18 o 10:00
Šuba La.
RIZ25 VKP Bratislava vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
25.02.18 o 12:30
Sluk Al.
RIZ26 HIT Trnava vs.
Prievidza
25.02.18 o 12:30
Kuzma Pe.
RIZ27 Trenčín vs.
Nitra B
25.02.18 o 15:00
Henček Ma.
RIZ28 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
HIT Trnava
25.02.18 o 15:00
Šuba La.
RIZ29 Prievidza vs.
Trenčín
25.02.18 o 17:30
Sluk Al.
RIZ30 Nitra B vs.
VKP Bratislava
25.02.18 o 17:30
Kuzma Pe.

1. liga juniorky východ

13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV62/1 a 2 Zvolen vs.
TU Košice
10.02.18 o 11:00 a 13:00 Fiľo Já. Yurlov An.
KYV63/1 a 2 Spišská Nová Ves vs.
Liptovský Hrádok
10.02.18 o 15:00 a 17:00 Servický Já.
KYV64/1 a 2 Stropkov vs.
Kežmarok
07.02.18 o 12:30 a 14:30 Smolko Ma.
KYV65/1 a 2 MVK Poltár vs.
Humenné
10.02.18 o 13:00 a 15:00 Smolko Mi. Fiľo Já.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV67/1 a 2 Humenné vs.
Stropkov
24.02.18 o 15:00 a 17:00 Bálint Pe.
KYV68/1 a 2 Kežmarok vs.
Spišská Nová Ves
24.02.18 o 11:00 a 15:00 Jesenský Ró.
KYV69/1 a 2 Liptovský Hrádok vs.
Zvolen
24.02.18 o 14:00 a 16:00 Mitterpach Ma.
KYV70/1 a 2 TU Košice vs.
Hnúšťa
24.02.18 o 13:00 a 15:00 Dunčko Pe.

1. liga juniorky západ

13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ61/1 a 2 VIVUS Bratislava vs.
Prievidza
10.02.18 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl.
KYZ62/1 a 2 Bilíkova Bratislava vs.
MVK Nové Mesto nad Váhom
10.02.18 o 10:00 a 12:00 Heitlinger Re.
KYZ63/1 a 2 UKF Nitra vs.
COP Nitra
10.02.18 o 11:00 a 13:00 Pivarček Mi.
KYZ64/1 a 2 Slávia UK vs.
HIT Trnava
03.02.18 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
KYZ65/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
Levice
06.02.18 o 16:15 a 18:15 Gerboc An. Pivarček Mi.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ66/1 a 2 Prievidza vs.
ŠVK Pezinok
24.02.18 o 11:00 a 15:00 Sekerka Br.
KYZ67/1 a 2 Levice vs.
Slávia UK
24.02.18 o 11:00 a 13:00 Valkovič Št.
KYZ68/1 a 2 HIT Trnava vs.
UKF Nitra
23.02.18 o 17:00 a 19:00 Jakab, st. La.
KYZ69/1 a 2 COP Nitra vs.
Bilíkova Bratislava
24.02.18 o 11:00 a 13:00 Garayová Ve. Sluk Al.
KYZ70/1 a 2 MVK Nové Mesto nad Váhom vs.
VIVUS Bratislava
24.02.18 o 11:00 a 13:00 Štěpánek Ja.

Delegácia čiarových rozhodcov - SEL

7. kolo / časť
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
WIL - 27 Slávia EU Bratislava vs.
Sokol Post NÖ (AUT)
20.02.18 o 17:00 Zakuťanský Vl. - Horváth Jo.
WIL - 26 STRABAG VC Bratislava vs.
Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)
21.02.18 o 17:00 Dovičovič Du. - Heitlinger Re.
8. kolo / časť
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
WIL - 31 Sokol Post NÖ (AUT) vs.
Mladost ZAGREB (CRO)
21.02.18 o 15:30
Nemcová Ka. - Jakab, ml. La.
9. kolo / časť
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
WIL - 34 Slávia EU Bratislava vs.
Mladost ZAGREB (CRO)
22.02.18 o 16:00 Č: Platznerová Ka., Nemcová Ka.

Delegácia čiarových rozhodcov - Challenge cup

0. kolo / časť
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
4 - 516 STRABAG VC Bratislava vs.
Dinamo KRASNODAR
07.02.18 o 20:00
Heitlinger Re. - Dovičovič Du.
Č: Horváth Jo., Zakuťanský Vl.

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Staré stránky

Prejdite na staré stránky AVR.


Hlavné menu:
Vyhľadávanie: