Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko




Delegácie rozhodcov

Extraliga muži

1. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM01 Trenčín vs.
Svidník
23.09.17 o 18:30 Moravčík Fi. - Kováč Bo.
EM02 Myjava vs.
Zvolen
23.09.17 o 18:00 Viktoríni-Lisá Da. - Schimpl Ig.
EM03 Nitra vs.
Košice
24.09.17 o 18:00 Vaško Pa. - Fiľo Já.
EM04 Stará Ľubovňa vs.
Prešov
23.09.17 o 17:00 Malík Pe. - Andrejčák Pa.
2. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM05 Košice vs.
Stará Ľubovňa
20.09.17 o 19:30 Čuňočka Pe. - Tiňo Pe.
EM06 Zvolen vs.
Nitra
30.09.17 o 18:00 Fiľo Já. - Novotný Ma.
EM07 Svidník vs.
Myjava
30.09.17 o 17:00 Tiňo Pe. - Čuňočka Pe.

Extraliga ženy

1. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ01 VK Prešov vs.
UKF Nitra
23.09.17 o 18:00 Höger Pe. - Porvazník Ig.
EZ02 COP Nitra vs.
BK97 Spišská Nová Ves
23.09.17 o 18:00
Gerboc An. - Svorenčík Mi.
EZ03 Trnava vs.
Kežmarok
23.09.17 o 18:00 Juráček Mi. - Heitlinger Re.
EZ04 Pezinok vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
21.09.17 o 18:30 Sluk Al. - Pivarček Mi.
EZ05 Slávia EU Bratislava vs.
STRABAG VC Bratislava
22.09.17 o 16:30 Sarka Mi. - Juráček Mi.
2. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ06 UKF Nitra vs.
STRABAG VC Bratislava
28.09.17 o 17:30 Královič Lu. - Gerboc An.
EZ07 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
Slávia EU Bratislava
30.09.17 o 18:00 Yurlov An. - Daruľa Du.
EZ08 Kežmarok vs.
Pezinok
29.09.17 o 17:00 Niklová Ja. - Poláčiková Lu.
EZ09 BK97 Spišská Nová Ves vs.
Trnava
30.09.17 o 14:00 Porvazník Ig. - Tatraj Pe.
EZ10 VK Prešov vs.
COP Nitra
30.09.17 o 18:00 Höger Pe. - Smolko Ma.

1. liga muži

1. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M02/1 a 2 Komjatice vs.
Žilina
24.09.17 o 11:00 a 13:00 Kuzma Pe.
M03/1 a 2 Komárno vs.
HIT Trnava
23.09.17 o 11:00 a 14:00 Henček Ma.
M04/1 a 2 ŠVK Banská Bystrica vs.
VKP Bratislava
23.09.17 o 17:00 a 16:00 Cicák Va.
M05/1 a 2 Trenčín „B“ vs.
Nitra
23.09.17 o 10:00 a 12:00 Kováčik Ma.
M06/1 a 2 Prievidza vs.
Revúca
23.09.17 o 11:00 a 13:00 Hnát Fe.
2. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M08/1 a 2 Nitra vs.
Prievidza
30.09.17 o 11:00 a 15:00 Šuba La.
M09/1 a 2 VKP Bratislava vs.
Trenčín „B“
30.09.17 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl.
M11/1 a 2 Žilina vs.
Komárno
30.09.17 o 13:00 a 17:00 Vavrek Jú.

1. liga juniori východ

1. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV01/1 a 2 Svidník vs.
Zvolen
30.09.17 o 11:00 a 14:00 Servický Já.
RIV02/1 a 2 VK Liptovský Mikuláš vs.
Košice
30.09.17 o 11:00 a 13:00
Mitterpach Ma.

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Staré stránky

Prejdite na staré stránky AVR.


Hlavné menu:
Vyhľadávanie: