Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Medzinárodní rozhodcovia

Nasledujú delegácie, rôzne informácie a zaujímavosti z oblasti medzinárodného rozhodovania. Ak sa chcete stať medzinárodným volejbalovým rozhodcom, treba len veľa chuti, práce na sebe, trpezlivosť a samozrejme trochu nevyhnutného šťastia k tomu. Pomôcť v tom by Vám však mohla práve táto stránka a komunikácia so skúsenými rozhodcami.

Zoznam medzinárodných rozhodcov

Peter Höger

Höger, Peter

ul. 1. mája 3/563
064 01 Stará Ľubovňa


0905 604 576
Miroslav Juráček

Juráček, Miroslav

nám. SNP 13
811 06 Bratislava 1


0905 304 319
Boris Kováč

Kováč, Boris

Čachtická 4
921 01 Piešťany


0903 327 409
Lukáš Královič

Královič, Lukáš

Kominárska 6
831 04 Bratislava


0902 953 305
Juraj Mokrý

Mokrý, Juraj

Turčiansky Peter 107
038 41 Turčiansky Peter


0905 791 604
Jana Niklová

Niklová, Jana

Farská 42
976 65 Bacúch


0907 647 812
Igor Porvazník

Porvazník, Igor

Limba 14
059 84 Vyšné Hágy


0905 696 130
Igor Schimpl

Schimpl, Igor

Budatínska 20
851 06 Bratislava 5


0948 141 277
Pavel Vaško

Vaško, Pavel

J. Bottu 2096/28
960 01 Zvolen


0903 811 933
Danica Viktoríni-Lisá

Viktoríni-Lisá, Danica

Zochova 16-III.
811 03 Bratislava 1


0905 263 888

Zoznam medzinárodných rozhodcov – plážový volejbal

Ivan Pavlík

Pavlík, Ivan

Strojárska 1832/93
069 01 Snina


0918 532 393

Dušan Hodoň

Svetová liga mužov, 2. skupina, České Budějovice (CZE), 9.-11.6.2017 (CZE, NED, POR, EGY)

Svetová Grand Prix žien, 2. skupina, Suwon (KOR), 21.-23.7.2017 (KOR, KAZ, KEN, POL)

Majstrovstvá Európy mužov, Poľsko, 24.8.-3.9.2017


Peter Höger

Majstrovstvá Európy kadetov U19, Györ, Púchov, 22.-30.4.2017

 

Miroslav Juráček

Európska liga mužov, Ukrajina, 9.-11.6.2017 (UKR, HUN, DEN, ISR)

Boris Kováč

Kvalifikácia ME predkadetov (U17), Ukrajina, 13.-16.4.2017

 

Lukáš Královič

Kvalifikácia ME predkadetiek a predkadetov (U16), Španielsko, 13.-16.4.2017

 

Juraj Mokrý

Svetová liga mužov, 1. skupina, Novi Sad (SRB), 2.-4.6.2017 (SRB, USA, CAN, BEL)

Svetová liga mužov, 1. skupina, Pau (FRA), 9.-11.6.2017 (FRA, RUS, ITA, USA)

Svetová Grand Prix žien, 1. skupina, Bangkok (THA), 21.-23.7.2017 (THA, DOM, ITA, TUR)

Svetová Grand Prix žien - finálový turnaj, 1. skupina, Nanjing (CHN), 2.-6.8.2017

Grand Champions Cup žien, Tokio a Nagoja (JPN), 5.-10.9.2017 (BRA, CHN, JPN, KOR, RUS, USA)

Majstrovstvá Európy žien, Azerbajdžan a Gruzínsko, 22.9.-1.10.2017

 

Jana Niklová

 

Igor Porvazník

Kvalifikácia MS mužov, Karlovy Vary, CZE, 24.-28.5.2017

Svetová liga mužov, 2. skupina, Poprad (SVK), 2.-4.6.2017 (SVK, JPN, AUS, POR)

Svetová Grand Prix žien, 3. skupina, Aguascalientes (MEX), 7.-9.7.2017 (HUN, TRI, MEX, AUS)

Majstrovstvá sveta žien do 20 rokov, Boca del Rio a Córdoba (MEX), 14.-23.7.2017


Igor Schimpl

Kvalifikácia MS mužov, Záhreb, CRO, 24.-28.5.2017


Pavel Vaško

Challenge Cup muži, semifinále

29.3.2017 F-201  Fakel NOVY URENGOY - Galatasaray ISTANBUL

1st Ref:                VASKO Pavel

2nd Ref:              CORREA BENITEZ Antonio Fernando

 

Danica Viktoríni-Lisá

Challenge Cup ženy, finále

16.4.2017 F-506 Bursa BBSK - Olympiacos Piraeus

1st Ref:          HECKFORD Nicholas

2nd Ref:          VIKTORINI-LISA Danica

Dušan Hodoň

Liga majstrov muži, 2. kolo

6.11.2016 ACH Volley LJUBLJANA - Omonia NICOSIA

1st Ref:               KELLENBERGER Jörg

2nd Ref:              HODON Dusan

 

Liga majstrov muži, 4. kolo

18.1.2017 Halkbank ANKARA - Knack ROESELARE

1st Ref:               HODON Dusan

2nd Ref:              KOVALCHUK Andrii

 

Liga majstrov ženy, 4. kolo

22.2.2017 4-346 VakıfBank ISTANBUL - Eczacibasi VitrA ISTANBUL

1st Ref:          HODON Dusan

2nd Ref:          VAN GOMPEL Cor

 

Liga majstrov ženy, play-off 6

22.3.2017 6-305 Liu Jo Nordmeccanica MODENA - Dinamo MOSCOW

1st Ref:                 HODON Dusan

2nd Ref:              BURKIEWICZ Pawel



Peter Höger

Challenge Cup muži, 2. kolo

8.11.2016 Anorthosis FAMAGUSTA - Legion OBUHOVO

1st Ref:                HOGER Peter

2nd Ref:              NICULESCU Sorina

 

CEV Cup muži, 8-finále

1.2.2017 3-103 Víťaz OK Novi Pazar/PAOK Thessaloniki – víťaz Tours VB/Volejbal Brno

1st Ref:          HECKFORD Nicholas

2nd Ref:          HOGER Peter

 

Challenge Cup ženy, 4-finále

9.3.2017 5-504  SSC Palmberg SCHWERIN – Viteos NEUCHATEL Université

1st Ref:          OMARI Rudina

2nd Ref:          HOGER Peter

 

Majstrovstvá Európy kadetov U19, Györ, Púchov, 22.-30.4.2017

 

Miroslav Juráček

CEV Cup muži, 32-finále

21.12.2016 1-102 Mladost Ribola KAŠTELA - Topvolley Callant ANTWERP

1st Ref:          JURACEK Miroslav

2nd Ref:          MITEV Ignat

 

CEV Cup ženy, 16-finále

11.1.2017 2-419 VK UP OLOMOUC - Dinamo KAZAN

1st Ref:      STEVANOVIC Djordje

2nd Ref:     JURACEK Miroslav

 

CEV Cup muži, 16-finále

18.1.2017 2-130  GENTOFTE Volley – VaLePa SASTAMALA

1st Ref:          ANDERSON Pavel

2nd Ref:          JURACEK Miroslav

 

 

Boris Kováč

Challenge Cup, ženy, 16-finále

14.12.2016 3-518 ASPTT MULHOUSE - Asterix Avo BEVEREN

1st Ref: KOVAC Boris

2nd Ref: BARDIC Bojan

 

Kvalifkácia ME kadetov a kadetiek, Rumunsko, 12.-15.1.2017


Challenge Cup muži, 8-finále

31.1.2017 4-206  víťaz Maccabi Tel Aviv - Jihostroj CESKE BUDEJOVICE

1st Ref:          VAN ZANTEN Marco

2nd Ref:          KOVAC Boris

 

Kvalifikácia ME predkadetov (U17), Ukrajina, 13.-16.4.2017

 

Lukáš Královič

Challenge Cup muži, 16-finále

21.12.2016 3-232  Ziraat Bankasi ANKARA - Studenti TIRANA

1st Ref:                LUTS Koen

2nd Ref:              KRALOVIC Lukas

 

Kvalifikácia ME kadetov, Nemecko, 12.-15.1.2017

 

Challenge Cup ženy, 8-finále

25.1.2017 4-513 TJ Ostrava – KP Brno

1st Ref:          KRALOVIC Lukas

2nd Ref:          SIMBARI Armando

 

Kvalifikácia ME predkadetiek (U16), Poľsko, 13.-16.4.2017

 

Juraj Mokrý

Liga majstrov muži, 4. kolo

21.12.2016 Cucine Lube CIVITANOVA - Dukla LIBEREC

1st Ref:               DI GIACOMO Arturo

2nd Ref:              MOKRY Juraj

 

Liga majstrov ženy, 4. kolo

11.1.2017 Liu Jo Nordmeccanica MODENA - Imoco Volley CONEGLIANO

1st Ref:               MOKRY Juraj

2nd Ref:              RAJKOVIC Milan

 

Liga majstrov ženy, play-off 6

22.3.2017 6-301 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - Fenerbahce SK ISTANBUL

1st Ref:                 MOKRY Juraj

2nd Ref:              SIMIC Stanislava

 

Jana Niklová

Challenge Cup, ženy, 16-finále

14.12.2016 3-529  Marina KAŠTELA - PSVBG SALZBURG

1st Ref: AKBULUT Erol

2nd Ref: NIKLOVA Jana

 

CEV Cup muži, 16-finále

4.1.2017 2-131  Hurrikaani LOIMAA - TRENTINO Diatec

1st Ref:          NIKLOVA Jana

2nd Ref:          JANIK Tomasz

 

 

Igor Porvazník

Liga majstrov muži, 2. kolo

9.11.2016 Hypo Tirol INNSBRUCK - Hapoel MATE-ASHER AKKO

1st Ref:               PORVAZNIK Igor

2nd Ref:              GRIEDER Stephan

 

Liga majstrov ženy, 4. kolo

9.2.2017 Azerrail BAKU - ST-RAPHAËL Var VB

1st Ref:               WOLF Christian

2nd Ref:              PORVAZNIK Igor

 

Liga majstrov muži, 4. kolo

14.2.2017 4-009 Zaksa KĘDZIERZYN-KOŹLE - Noliko MAASEIK

1st Ref:          RAPISARDA Daniele

2nd Ref:          PORVAZNIK Igor

 

Liga majstrov muži, play-off 12

22.3.2017 5-008 Cucine Lube CIVITANOVA - PGE Skra BELCHATÓW

1st Ref:                 ADLER Laszlo

2nd Ref:              PORVAZNIK Igor

 

Kvalifikácia MS mužov, Karlovy Vary, CZE, 24.-28.5.2017

 

Igor Schimpl

Liga majstrov ženy, 2. kolo

1.11.2016 Linamar - BÉKÉSCSABAI RSE - Agel PROSTEJOV

1st Ref:               POPOVIC Andjelko

2nd Ref:              SCHIMPL Igor


Liga majstrov ženy, 3. kolo

19.11.2016 Tauron MKS DĄBROWA GÓRNICZA - Agel PROSTEJOV

1st Ref:               SCHIMPL Igor

2nd Ref:              MEDVID Mykhaylo

 

Liga majstrov ženy, 4. kolo

25.1.2017 Liu Jo Nordmeccanica MODENA  - Telekom BAKU

1st Ref:               SCHIMPL Igor

2nd Ref:              POPOVIC Andjelko

 

Kvalifikácia MS mužov, Záhreb, CRO, 24.-28.5.2017


Pavel Vaško

Challenge Cup muži, 16-finále

21.12.2016 3-230  MOK Jedinstvo BRČKO - Volei Municipal ZALAU

1st Ref:                VASKO Pavel

2nd Ref:              PIANA Rossella

 

Challenge Cup, ženy, 16-finále

11.1.2017 3-522 Levski SOFIA - ÇANAKKALE Bldspor Kulübü

1st Ref: VAITSIAKHOVICH Siarhei

2nd Ref: VASKO Pavel

 

Challenge Cup muži, semifinále

29.3.2017 F-201  Fakel NOVY URENGOY - Galatasaray ISTANBUL

1st Ref:                VASKO Pavel

2nd Ref:              CORREA BENITEZ Antonio Fernando

 

Danica Viktoríni-Lisá

CEV Cup ženy, 32-finále

21.12.2016 1-406 VK UP OLOMOUC - Eurosped ALMELO

1st Ref:          NIKOLIC Milan

2nd Ref:          VIKTORINI-LISA Danica


CEV Cup muži, 16-finále

18.1.2017 2-122  Volley AMRISWIL  - CSKA SOFIA

1st Ref:          VIKTORINI-LISA Danica

2nd Ref:          IVKOVIC Toni

 

Challenge Cup ženy, finále

16.4.2017 F-506 víťaz Schwerin/Bursa - víťaz Piraeus/Krasnoyarsk

1st Ref:          HECKFORD Nicholas

2nd Ref:          VIKTORINI-LISA Danica

Dušan Hodoň

Svetová liga 2016 - skupina 2, Osaka, Japonsko, 17.-19.6.2016

Peter Höger

 

Miroslav Juráček

KME mužov, Tbilisi, Gruzínsko, 19.-21.5.2016

Boris Kováč

KME junioriek, Neapol, Taliansko, 1.-3.4.2016

Lukáš Královič

KME juniorov, Valladolid, Španielsko, 8.-10.7.2016

Juraj Mokrý

Svetová kvalifikácia na OH 2016, muži, Tokio, Japonsko, 28.5.-5.6.2016

Svetová liga, skupina 1, Sydney, Austrália, 17.-19.6.2016

Svetová liga, 1. skupina, Finálový turnaj, Krakow, Poľsko, 13.-17.7.2016

OH 2016, Rio de Janeiro, Brazília, 5.-21.8.2016

Jana Niklová

ME junioriek, Györ a Nitra, 27.8.-4.9.2016

Igor Porvazník

KME mužov a žien, Antverpy, Belgicko, 22.-25.9.2016

Igor Schimpl

Svetová liga, 2. skupina, Bratislava, 23.-25.6.2016

ME juniorov, Plovdiv a Varna, Bulharsko, 2.-10.9.2016

KME žien, Érd, Maďarsko, 16.-18.9.2016

Pavel Vaško

Európska liga, ženy, Nyíregyháza, Maďarsko, 3.-5.6.2016

Danica Viktoríni-Lisá

KME juniorov a junioriek, Vrnjacka Banja, Srbsko, 31.3.-3.4.2016

Dušan Hodoň

Majstrovstvá Európy mužov, Taliansko, Bulharsko, 9.-18.10.2015

 

Európska liga majstrov – muži

20.1.2016 L-033  TOURS VB   -  Noliko MAASEIK

1st Ref:          HODON Dusan

2nd Ref:          ISAJLOVIC Sinisa

 

 

Peter Höger

CEV Cup ženy – 8-finále

10.12.2015 2-409  Kangasala   - Yuzhny

1st Ref:          SEK Jacek

2nd Ref:          HOGER Peter

 

Challenge Cup ženy – 2. kolo

26.11.2015 2-518  VFM FRANCHES-MONTAGNES   -   BEZIERS VB

1st Ref:          HOGER Peter

2nd Ref:         BRLAS Bojan

 

Challenge Cup muži – 2štvrťfinále

5-208 Arago de SETE - Calzedonia VERONA

1st Ref: HOGER Peter
2nd Ref: SEIFRIED Marko

 

Miroslav Juráček

CEV Cup ženy – 16-finále

11.11.2015 1-404  VC SNEEK   -  VDK GENT Dames

1st Ref:          PIANA Rossella

2nd Ref:          JURACEK Miroslav

 

CEV Cup ženy – 8-finále

16.12.2015 2-406  Maribor   -  Muszyna

1st Ref:          JURACEK Miroslav

2nd Ref:          HULKA Serhiy

 

Challenge Cup muži - 8-finále

26.01.2016 4-214 Beograd - Arago de Sete

1st Ref: JURACEK Miroslav

2nd Ref: GEORGIADIS Emmanouil

 

Kvalifikačný turnaj o postup na ME mužov, Gruzínsko, 19.-21.5.2016

Boris Kováč

Kvalifikačný turnaj o postup na ME junioriek (U19), Neapol, Taliansko, 1.-3.4.2016

 

Juraj Mokrý

Svetový pohár mužov, Japonsko, 8.-23.9.2015

 

Majstrovstvá sveta klubov, muži, Brazília, 27.-31.10.2015

 

Európska liga majstrov – muži

16.12.2015 L-067  Vojvodina NS Seme NOVI SAD   -  MODENA Volley

1st Ref:          MOKRY Juraj

2nd Ref:          MELNYK Mykhaylo

 

Európska liga majstrov – ženy

26.11.2015 L-305  Dinamo KAZAN   -  Azerrail BAKU

1st Ref:          PIASETSKI Aliaksandr

2nd Ref:          MOKRY Juraj

 

Európsky kvalifikačný turnaj na OH 2016, muži, Nemecko, Berlín - 5.-10.1.2016

 

Európska liga majstrov – muži

21.1.2016 L-070  ACH Volley Ljubljana - Vojvodina NS Seme NOVI SAD

1st Ref:          MOKRY Juraj

2nd Ref:          RYCHLIK Dusan

 

Európska liga majstrov – muži - play-off 6

22.-24.3.2016 4-006 Halkbank Ankara/DHL Modena - Arkas Izmir/Cucine Lube Civitanova

1st Ref: MOKRY Juraj
2nd Ref: KOVALCHUK Andrii

 

Svetový kvalifikačný turnaj na OH 2016, muži, Japonsko, Tokio - 28.5.-5.6.2016

Olympijské hry 2016, ženy a muži, Brazília, Rio de Janeiro - 5.-21.8.2016

 

Jana Niklová

Challenge Cup muži – 2. kolo

12.11.2015 2-221  Studenti TIRANA   -   BVA Cup Winner

1st Ref:          NIKLOVA Jana

2nd Ref:          SGRO Marco

 

Challenge Cup ženy – 16-finále

9.12.2015 3-517  Oostende   -  Franches Montagnes

1st Ref:          PINDRAL Szymon

2nd Ref:          NIKLOVA Jana

 

Challenge Cup ženy – semifinále

13.3.2016 F-502 VC Wiesbade/CSM Bucuresti - Asterix Kieldrecht/Bursa BBSK

1st Ref: PETROVIC Aleksandar
2nd Ref: NIKLOVA Jana

 

Igor Porvazník

Európska liga majstrov – muži

20.1.2016 L-082  Asseco Resovia RZESZOW   -  Tomis CONSTANTA

1st Ref:          MAKSHANOV Evgeny

2nd Ref:          PORVAZNIK Igor

 

Európska liga majstrov – ženy

25.11.2015 L-366  Dinamo MOSCOW   -  CS Volei Alba BLAJ

1st Ref:          PORVAZNIK Igor

2nd Ref:          DOBREV Dobromir

 

Európska liga majstrov – ženy

9.12.2015 L-368  Rocheville LE CANNET   -  Nordmeccanica PIACENZA

1st Ref:          FRIGNE Bart

2nd Ref:          PORVAZNIK Igor

 

Pohár CEV - ženy

11.2.2016 4-407 Azeryol BAKU - Igor Gorgonzola NOVARA

1st Ref: FATTAH Munir

2nd Ref: PORVAZNIK Igor

 

Igor Schimpl

Európska liga majstrov – muži

1.-3.12.2015 L-054  PGE Skra BELCHATOW   -  Knack ROESELARE

1st Ref:          HOSNUT Onur

2nd Ref:          SCHIMPL Igor

 

Európska liga majstrov – ženy

11.11.2015 L-339  Uralochka-NTMK EKATERINBURG   - Vizura BEOGRAD

1st Ref:          KOIV Tiit

2nd Ref:          SCHIMPL Igor

 

Európska liga majstrov – ženy

27.1.2016 L-336  Pomì CASALMAGGIORE   - Eczacibasi VitrA ISTANBUL

1st Ref:          SCHIMPL Igor

2nd Ref:          MUHA Bruno

 

Európska liga majstrov – ženy - play-off 6

8.-10.3.2016

4-303 Chemik Police/Fenerbahce Istambul - Dresdner SC/Dynamo Moskva

1st Ref: DI GIACOMO Arturo
2nd Ref: SCHIMPL Igor

 

Pavel Vaško

CEV Cup muži – 8-finále

15.12.2015 2-104  Pireus   -  Craiova

1st Ref:          TSCHRISCHNIG Helmut

2nd Ref:          VASKO Pavel

 

Challenge Cup muži – 2. kolo

4.11.2015 2-219  Biogas Volley NÄFELS   -  Benfica LISBOA

1st Ref:          VASKO Pavel

2nd Ref:          YOVCHEV Konstantin

 

Challenge Cup muži - štvrťfinále

17.2.2016 5-201 Lokomotiv KHARKIV - Fakel NOVY URENGOY (v Minsku)

1st Ref: PINDRAL Szymon
2nd Ref: VASKO Pavel

18.2.2016 5-202 Fakel NOVY URENGOY - Lokomotiv KHARKIV (v Minsku)

1st Ref: VASKO Pavel
2nd Ref: PINDRAL Szymon

 

Danica Viktoríni-Lisá

Challenge Cup muži – 16-finále

16.12.2015 3-218  Minsk   -   Istanbul

1st Ref:          VIKTORINI-LISA Danica

2nd Ref:          HORVATH Miklos

 

Challenge Cup ženy – 2. kolo

11.11.2015 2-519  Trabzon   -  AON Pannaxiakos NAXOS

1st Ref:          KHUC Thien

2nd Ref:          VIKTORINI-LISA Danica

 

Challenge Cup ženy – 8-finále

26.1.2016 4-514  SF Paris Saint Coud - VK UP Olomouc

1st Ref:          KOLEHMAINEN Sari

2nd Ref:          VIKTORINI-LISA Danica

 

CEV Cup muži - semifinále

15.3.2016 F-101 CAI Teruel/Knack Roseselare - VaLePa Sastamala/Berlin Recycling Volley

1st Ref: BLOEMHARD Marc
2nd Ref: VIKTORINI-LISA Danica

 

Kvalifikačný turnaj o postup na ME junioriek (U19), Vrnjacka Banja, Srbsko, 31.3.-3.4.2016

Kvalifikačný turnaj o postup na ME juniorov (U20), Vrnjacka Banja, Srbsko, 31.3.-3.4.2016

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Staré stránky

Prejdite na staré stránky AVR.


Hlavné menu:
Vyhľadávanie: