Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Aktuálna situácia z pohľadu AVR

23. marec 2020

Milé kolegyne a kolegovia,

hoci sa pre nás tento súťažný ročník skončil a podujatia, na ktoré sme sa všetci tešili, sme odložili - veríme, že nie na dlho ???? Vás chceme ubezpečiť, že na Vás, našich kolegov a ich rodiny, myslíme a prajeme veľa zdravia a síl.

Prezídium AVR pracuje na diaľku stále a preto ak máte na nás akékoľvek otázky, námety na zlepšenie, pripomienky k uplynulej sezóne, či postrehy a pod., môžete nás kontaktovať (prezidium@avr-sr.sk).

Naše úsilie sa začalo sústreďovať na prípravu nasledujúcej sezóny. Chceme Vás teda ubezpečiť, že naše pracovné nasadenie je aj v tejto situácii vysoké a v rámci možností spolu komunikujeme, pripravujeme dokumenty, ktoré budú predložené na oblastné, ako aj celoslovenské Valné zhromaždenie AVR. S veľkou zodpovednosťou sa venujeme aj súťažným predpisom pre nasledujúcu sezónu, aby sme včas poslali naše pripomienky a návrhy a tie sa stihli prerokovať na zodpovedných úrovniach a štruktúrach v rámci SVF.

Na záver Vám všetkým ešte raz prajeme pevné zdravie a veríme, že už čoskoro sa stretneme na našich super akciách ????

Prezídium AVR

Komentáre

Pri komentovaní sa prosím riaďte Kódexom užívateľa a diskutujúceho.

Branislav Sekerka pred 5 mesiacmi

 Branislav Sekerka

Ahojte! Mam problem,sezona sice skoncila,ale podla SVF nie,lebo mi (nam?) neukoncili zmluvu o dohode a „nestihli“ ma (nas?) odhlasit z poistovni.Na moje maili ani telefonaty nereaguje nikto zo SVF.preto ziadam Vas o napravu,vdaka.

Odpovedať

Igor Schimpl pred 5 mesiacmi

Igor Schimpl

Ahoj Braňo, rovnako aj my urgujeme tento Tvoj problém.

Musím však podotknúť že ide o výlučne individuálnu požiadavku. Nie každý potrebuje dohodu okamžite ukončiť, myslím že drvivej väčšine stačí keď dohoda jednoducho skončí uplynutím času k 30.6. tak ako je podpísaná.

Pokiaľ by ale ešte niekto iný potreboval s týmto pomôcť a nefungovala by komunikácia so SVF, dajte vedieť.

Odpovedať
Pridať zrušiť odpoveď


Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Návrat späť


Hlavné menu: