Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Medzinárodní rozhodcovia

Nasledujú delegácie, rôzne informácie a zaujímavosti z oblasti medzinárodného rozhodovania. Ak sa chcete stať medzinárodným volejbalovým rozhodcom, treba len veľa chuti, práce na sebe, trpezlivosť a samozrejme trochu nevyhnutného šťastia k tomu. Pomôcť v tom by Vám však mohla práve táto stránka a komunikácia so skúsenými rozhodcami.

Zoznam medzinárodných rozhodcov

Peter Höger

Höger, Peter

Stará Ľubovňa 0905 604 576
Miroslav Juráček

Juráček, Miroslav

Bratislava 1 0905 304 319
Boris Kováč

Kováč, Boris

Piešťany 0903 327 409
Lukáš Královič

Královič, Lukáš

Bratislava 0908 223 279
Juraj Mokrý

Mokrý, Juraj

Turčiansky Peter 0905 791 604
Jana Niklová

Niklová, Jana

Bacúch 0907647812
Igor Porvazník

Porvazník, Igor

Vyšné Hágy 0905 696 130
Igor Schimpl

Schimpl, Igor

Bratislava 5 0948 141 277
Fedor Tiršel

Tiršel, Fedor

Brno +420 776 253 362
Danica Viktoríni-Lisá

Viktoríni-Lisá, Danica

Bratislava 1 0905 263 888

Zoznam medzinárodných rozhodcov – plážový volejbal

Michal Pavúk

Pavúk, Michal

Gattendorf +43 664 818 3688
Ján Timko

Timko, Ján

Bratislava 0944 560 157

Zoznam medzinárodných rozhodcov – ParaVolley

Miroslav Juráček

Juráček, Miroslav

Bratislava 1 0905 304 319
Fedor Tiršel

Tiršel, Fedor

Brno +420 776 253 362

Peter Höger

Challenge Cup, muži, 32-finále

12/10/2022 18:00 CHCM 13 Epicentr - Podolyany HORODOK v Merkur MARIBOR

Peter HOGER

Szymon PINDRAL

 

Challenge Cup, 32-finále, ženy

30/11/2022 19:30 CHCW 28 RSR WALFER v ASKÖ Steelvolleys LINZ/STEG

Cesare ARMANDOLA
Peter HOGER

 

Miroslav Juráček

CEV Cup, 32-finále, muži

19/10/2022 CCM 11 C.S. Arcada GALATI – v Radnicki KRAGUJEVAC

Gyula TILLMANN

Miroslav JURACEK

 

CEV Cup, 8-finále, muži

29/11/2022 CCM 51 Galatasaray HDI Sigorta ISTANBUL vs Chênois GENEVE

Miroslav JURACEK
Djordje STEVANOVIC

 

CEV Cup, 16-finále, ženy

21/12/2022 17:00 CCW 16 C.S.O. VOLUNTARI 2005 v Budowlani ŁÓDŹ
Theodora KYRIOPOULOU
Miroslav JURACEK

 

Boris Kováč

Challenge Cup, 32-finále, ženy

24/11/2022 19:00 CHCW 05 LP SALO v Hapoel KFAR SABA
Helena PERSSON
Boris KOVAC

 

Lukáš Královič

CEV Cup, 32-finále, muži

19/10/2022 19:00 CCM 04 SVG LÜNEBURG v Budva BUDVA

Referees

Lukas KRALOVIC

Rossella PIANA

 

CEV Cup, 16-finále, muži

09/11/2022 20:30 CCM 43 Gas Sales Bluenergy PIACENZA v VK Lvi PRAHA

Alexis FUENTES BARRASA

Lukas KRALOVIC

 

CEV Cup, 16-finále, ženy

21/12/2022 18:00 CCW 04 Kralovo Pole BRNO v AC PAOK THESSALONIKI

Gyula TILLMANN
Lukas KRALOVIC

 

Juraj Mokrý

Liga majstrov, ženy, 2. kolo

03/11/2022 CLVW 09 Calcit Kamnik v Crvena Zvezda Beograd

Juraj MOKRY

Sinisa OVUKA

 

Liga majstrov, muži, 4. kolo

30/11/2022 18:00 CLVM 37 Aluron CMC Warta ZAWIERCIE v BERLIN Recycling Volleys

Dominga LOT

Juraj MOKRY

 

25/01/2023 20:30 CLVM 67 Grupa Azoty KĘDZIERZYN-KOŹLE v TRENTINO Itas

Juraj MOKRY

Bruno MUHA

 

Liga majstrov, ženy, 4. kolo

18/01/2023 19:00 CLVW 70 Eczacibasi Dynavit ISTANBUL v Maritza PLOVDIV
Stefano CESARE
Juraj MOKRY

 

Jana Niklová

Challenge Cup, muži, 16-finále

16/11/2022 19:00 CHCM 34 VRCK KAZINCBARCIKA v Maccabi Yeadim TEL-AVIV

Jana NIKLOVA

Vladimir CVETKOVIC

 

17/11/2022 18:00 CHCM 33 Maccabi Yeadim TEL-AVIV v GreenPlan VRCK KAZINCBARCIKA

Arzu UZATÖZ
Jana NIKLOVA

 

Igor Porvazník

Liga majstrov, muži, 2. kolo

13/10/2022 18:30 CLVM 10 Ford Levoranta SASTAMALA v SK Zadruga AICH/DOB

László ADLER

Igor PORVAZNIK

 

Liga majstrov, muži, 4. kolo

30/11/2022 18:00 CLVM 26 Vojvodina NS Seme NOVI SAD v MONTPELLIER HSC VB

Igor PORVAZNIK

László ADLER

25/01/2023 20:00 CLVM 80 Ziraat Bank ANKARA v ACH Volley LJUBLJANA

Igor PORVAZNIK

Ksenija JURKOVIC

 

Liga majstrov, ženy, 4. kolo

6/12/2022 18:30 CLVW 51 Fenerbahce Opet ISTANBUL v Tenerife LA LAGUNA

Ilaria VAGNI
Igor PORVAZNIK

 

 

Igor Schimpl

Liga majstrov, ženy, 1. kolo

25/10/2022 16:00 CLVW 06 Bimal-Jedinstvo BRČKO v Tenerife LA LAGUNA

Igor SCHIMPL

Sonja SIMONOVSKA

 

Liga majstrov, muži, 4. kolo

16/11/2022 CLVM 36 Hebar PAZARDZHIK v Aluron CMC Warta ZAWIERCIE

Michail KOUTSOULAS

Igor SCHIMPL

 

29/11/2022 20:30 CLVM 61 TRENTINO Itas v Grupa Azoty KĘDZIERZYN-KOŹLE

Fabrice COLLADOS

Igor SCHIMPL

11/01/2023 20:00 CLVM 54 TOURS VB v Knack ROESELARE

Igor SCHIMPL

Vladimir SIMONOVIC

 

Liga majstrov, ženy, 4. kolo

20/12/2022 CLVW 54 Winner CLVW 3rd Round (CLVW 13/14) v ŁKS Commercecon ŁÓDŹ
Igor SCHIMPL
Dominga LOT

 

Fedor Tiršel

Challenge Cup, ženy, 16-finále

21/12/2022 20:00 CHCW 50 Winner CHCW 15/16 v Winner CHCW 13/14

Fedor TIRSEL

Ivan MOMIROV

 

Danica Viktoríni-Lisá

Challenge Cup, muži, 16-finále

10/11/2022 18:00 CHCM 45 Epicentr - Podolyany HORODOK v CV MELILLA

Bojan BRLAS

Danica VIKTORINI-LISA

 

Challenge Cup, ženy, 16-finále

21/12/2022 19:00 CHCW 38 UVC Holding GRAZ v Winner CHCW 01/02

Danica VIKTORINI-LISA
Robin SCHOENMAKERS

Peter Höger

Kvalifikácia Majstrovstiev Európy, ženy

07. 09. 2022 WB-09 Česká republika v Fínsko, Tábor, CZE

Ines ZEIDLER-RENTZSCH

Peter HOGER

 

Miroslav Juráček

Kvalifikácia Majstrovstiev Európy, ženy

27. 08. 2022 WC-06 Maďarsko v Cyprus, Budapesť, HUN

Ksenija JURKOVIC
Miroslav JURACEK

 

Boris Kováč

KME U21, juniorky

19.-21.5.2022, Rakúsko

 

Strieborná európska liga, muži

4.6.2022 MSLB 07 Bosna a Hercegovina vs Rumunsko, Tuzla

Boris KOVAC
Adnan KOLOS

 

KME U20, juniori

30.6.-2.7.2022, Slovinsko

 


Lukáš Královič

KME U22, juniori

20.-22.5.2022, Albánsko

 

Zlatá európska liga, ženy

1.6.2022 WGLB 06 Slovensko v Česká republika, Nitra

Gyula TILLMANN
Lukas KRALOVIC

 

Kvalifikácia Majstrovstiev Európy, ženy

07. 09. 2022 WD-06 Rakúsko v Gruzínsko, Linz, AUT

Roman MARSCHNER

Lukas KRALOVIC


Juraj Mokrý

Zlatá európska liga, ženy

25.5.2022 WGLA 02 Francúzsko vs Španielsko

Juraj MOKRY
Fabrice COLLADOS

 

14.-19.6.2022 Volejbalová liga národov, ženy, Filipíny

 

21.-26.6.2022 Volejbalová liga národov, muži, Filipíny

 

20.-24.7.2022 Volejbalová liga národov, muži, finálový turnaj, Bologna, ITA

 

Kvalifikácia Majstrovstiev Európy, muži

14. 08. 2022 MD-06 Dánsko v Turecko, Middlefart, DEN

Wojciech MAROSZEK

Juraj MOKRY

 

26. 08. - 11. 09. 2022 Majstrovstvá sveta, muži, Ljubljana, Gliwice, Katowice (SLO, POL)

 

Jana Niklová

KME U18, kadeti

22.-24.4.2022, Neapol, Taliansko

 

Strieborná európska liga, ženy

25.5.2022 WSLB 01 Slovinsko vs Luxembursko, Mislinja, SLO

Jana NIKLOVA
Eva TOMEC

 

Igor Porvazník

Zlatá európska liga, muži

28.5.2022 MGLC 03 Česká republika v Belgicko, Kutná Hora

Igor PORVAZNIK
Zdenek GRABOVSKY

 

31.5.-5.6.2022 Volejbalová liga národov, ženy, Ankara, TUR

 

Zlatá európska liga, muži

8.6.2022 MGLA 10 Slovensko v Portugalsko, Poprad

Lucian-Vasile NASTASE
Igor PORVAZNIK

 

5.-10.7.2022 Volejbalová liga národov, muži, Gdaňsk, POL

 

Kvalifikácia Majstrovstiev Európy, ženy

24. 08. 2022 WF-04 Švajčiarsko v Nórsko, Schönenwerd, SUI

Igor PORVAZNIK

Atanas VARBANOV

 

Kvalifikácia Majstrovstiev Európy, ženy

10. 09. 2022 WC-12 Maďarsko v Portugalsko, Békescsaba, HUN

Lucian-Vasile NASTASE

Igor PORVAZNIK

 

Igor Schimpl

Zlatá európska liga, ženy

8.6.2022 WGLB 09 Slovensko v Chorvátsko, Poprad

Dominik BIEGAJLO
Igor SCHIMPL

 

Zlatá európska liga, muži

11.6.2022 MGLA 11 Slovensko v Turecko, Poprad

Tudor POP
Igor SCHIMPL

 

Kvalifikácia Majstrovstiev Európy, ženy

20. 08. 2022 WB-01 Česká republika v Island, Tábor, CZE

Igor SCHIMPL

Oana Cristina FORTU

 

Kvalifikácia Majstrovstiev Európy, ženy

07. 09. 2022 WC-09 Ukrajina v Maďarsko, Kutná Hora, CZE

Vlastimil KOVAR

Igor SCHIMPL

 

Kvalifikácia Majstrovstiev Európy, ženy

10. 09. 2022 WD-12 Rakúsko v Azerbajdžan, Schwechat, AUT

Veronica Mioara PAPADOPOL

Igor SCHIMPL

 

 

Fedor Tiršel

KME U18, kadeti

21.-23.4.2022, Vrnjacka Banja, Srbsko

 

25. - 30. 07. 2022 EYOF, chlapci, dievčatá, Banská Bystrica, Brusno, Zvolen

 

Danica Viktoríni-Lisá

KME U19, juniorky + juniori

8.-10.4.2022, Bibinje, Chorvátsko

 

Strieborná európska liga, ženy

26.6.2022 WSLA 20 Estónsko vs Portugalsko, Tartu

Danica VIKTORINI-LISA
Kristjan VANAVESKI

 

25. - 30. 07. 2022 EYOF, chlapci, dievčatá, Banská Bystrica, Brusno, Zvolen

 

Michal Pavúk

Peter Höger

Challenge Cup, ženy, 32-finále

27/10/2021 CHCW 05 NIEDERÖSTERREICH Sokol/Post v RSR WALFERDANGE

Peter HOGER

Nuno MAIA

 

CEV Cup, ženy, 16-finále

17/11/2021 CCV 03 Vasas Óbuda BUDAPEST v CSM Volei Alba BLAJ

Francisco SABROSO MORATILLA

Peter HOGER

 

CEV Cup, muži, 16-finále

01/12/2021 19:30 CCM 39 Mladost ZAGREB CRO v Vero Volley MONZA ITA
Peter HOGER
Gyula TILLMANN

 

Miroslav Juráček

CEV Cup, ženy, štvrťfinále

26/01/2022 18:00 CCW 53 ŁKS Commercecon ŁÓDŹ POL v Mladost ZAGREB CRO

Referees
Miroslav JURACEK
Rene CINATL

 

MEL Final Four, muži

19.-20.2.2022, Bleiburg

 

CEV Cup, muži, semifinále

24.02.2022 CCM 91PGE Skra Belchatow v Tours VB

Referees
Atanas VARBANOV
Miroslav JURACEK

 

Boris Kováč

Challenge Cup, muži, 32-finále

17/11/2021 CHCM 02 VCA AMSTETTEN NÖ v VSC Law Academy KHARKIV

Konstantin SELIN

Boris KOVAC

 

Challenge Cup, muži, 16-finále

07/12/2021 CHCM 39 VCA AMSTETTEN NÖ v Levski SOFIA

Boris KOVAC

Mihajlo Milojevic

 

08/12/2021 CHCM 40 Levski SOFIA v VCA AMSTETTEN NÖ

Mihajlo Milojevic

Boris KOVAC


Lukáš Královič

Pohár CEV, muži, 32-finále

11.11.2021 CCM 07 Mladost ZAGREB v SKV USTI NAD LABEM

Bernard VALENTAR

Lukas KRALOVIC

 

Pohár CEV, muži, 16-finále

09/12/2021 18:00 CCM 52 VK Dukla LIBEREC CZE v PGE Skra BELCHATOW POL
Lukas KRALOVIC
Vitaliy PARSHYN

 

CEV Cup, muži, 8-finále

18/01/2022  CCM 74 PGE Skra BELCHATOW POL v Neftohimik BURGAS BUL
Lukas KRALOVIC
Saadettin Deneri

 

CEV Cup, ženy, semifinále

01/03/2022  CCW 60 Allianz MTV Stuttgart (GER) v Mladost Zagreb (CRO)

Bernard VALENTAR

Lukas KRALOVIC


Juraj Mokrý

Európska liga majstrov, ženy, 2. kolo

6.10.2021 CLW 05 Mladost ZAGREB v Viteos NEUCHATEL UC

Tudor POP

Juraj MOKRY

 

Európska liga majstrov, muži, 4. kolo

14/12/2021 CLM 45 VC Greenyard MAASEIK BEL v Dinamo MOSCOW RUS

Juraj MOKRY
Tudor POP

08/02/2022 CLM 75 Sport LISBOA e Benfica POR v Zenit SAINT PETERSBURG RUS

Juraj MOKRY
Christophe LECOURT

 

Európska liga majstrov, ženy, 4. kolo

18/01/2022 CLW 60 BEZIERS Volley FRA v Dinamo-Ak Bars KAZAN RUS

Marie-Catherine BOULANGER
Juraj MOKRY

03/02/2022 CLW 38 LP SALO FIN v ASPTT MULHOUSE VB FRA

Juraj MOKRY
Maciej TWARDOWSKI

 

Jana Niklová

Challenge Cup, ženy, 16-finále

25/11/2021 CHCW 30 VK Šelmy BRNO v VBC CHESEAUX

Jana NIKLOVA

Anna NIEDBAL

 

Challenge Cup, muži, 16-finále

01/12/2021 CHCW 37 LAUSANNE UC v Stroitel MINSK

Jana NIKLOVA

Ruben SANCHEZ RODRIGUEZ

 

Challenge Cup, ženy, 8-finále

08/12/2021 CHCW 65 NIEDERÖSTERREICH Sokol/Post AUT v C.S.M. LUGOJ ROU

Konalsi GJOKA
Jana NIKLOVA

 

Igor Porvazník

Európska liga majstrov, ženy, 2. kolo

14.10.2021 CLW 06 Viteos NEUCHATEL UC v Mladost ZAGREB

Igor PORVAZNIK

Paul Catalin SZABO-ALEXI

 

Európska liga majstrov, muži, 4. kolo

30/11/2021 CLM 31 JASTRZEBSKI Wegiel POL v Hebar PAZARDZHIK BUL

Igor PORVAZNIK
Andrea PUECHER

 

Európska liga majstrov, ženy, 4. kolo

24/11/2021 CLW 65 A. Carraro Imoco CONEGLIANO ITA v ZOK UB SRB

Marie-Catherine BOULANGER
Igor PORVAZNIK

 

Európska liga majstrov, ženy, semifinále

31/03/2022 CLW 89 VakifBank ISTANBUL v Fenerbahce Opet ISTANBUL

Igor PORVAZNIK

Ozan Cagi SARIKAYA

 

Igor Schimpl

Európska liga majstrov, muži, 1. kolo

13.10.2021 CLM 18 ČEZ KARLOVARSKO v CSM Arcada GALATI

Epaminondas GEROTHODOROS

Igor SCHIMPL

 

Európska liga majstrov, muži, 4. kolo

13/01/2022 CLM 35 VfB FRIEDRICHSHAFEN GER v JASTRZEBSKI Wegiel POL

Andrea PUECHER
Igor SCHIMPL

08/02/2022 CLM 52 VC Greenyard MAASEIK BEL v Ziraat Bankasi ANKARA TUR

Igor SCHIMPL
Olivier GUILLET

 

Európska liga majstrov, ženy, 4. kolo

08/12/2021 CLW 44 THY ISTANBUL TUR v Dinamo MOSCOW RUS

Olivier GUILLET
Igor SCHIMPL

23/11/2021 CLW 18 Developres SkyRes RZESZÓW POL v DRESDNER SC GER

Igor SCHIMPL
László ADLER

 

MEL Final Four, muži

19.-20.2.2022, Bleiburg

 

Fedor Tiršel

 

Danica Viktoríni-Lisá

Challenge Cup, ženy, 32-finále

3/11/2021 CHCW 14 TJ OSTRAVA v VC Kanti SCHAFFHAUSEN

Marek LAGIERSKI

Danica VIKTORINI-LISA

 

CEV Cup, ženy, 16-finále

17/11/2021 CCV 23 PVK Olymp PRAHA v TS Volley DUDIDNGEN

Danica VIKTORINI-LISA

Marcos Antonio FOLGAR FRAGA

 

KME U18, chlapci, Maribor, SLO, 6.-8.1.2022

 

MEL Final Four, ženy

23.-24.2.2022, Viedeň

 

Michal Pavúk

Peter Höger

 

Miroslav Juráček

 

Boris Kováč

21.-23.5.2021 Strieborná európska liga, muži, Schwechat, AUT

 

Lukáš Královič

28.-30.5.2021 Zlatá európska liga, ženy, Praha, CZE

2.-4.6.2021 Zlatá európska liga, ženy, Praha, CZE

 

Juraj Mokrý

7.-9.5.2021 KME, muži, Budapešť, HUN

25.5.-27.6.2021 FIVB Volleyball Nations League, Rimini, ITA

23.7.-8.8.2021 FIVB Olympijské hry "Tokyo 2020", Tokio, JPN

 

Jana Niklová

7.-9.5.2021 KME kadetiek (U16), Walbrzych, POL

10.-18.7.2021 CEV, Majstrovstvá Európy kadetiek U16, HUN/SVK

 

Igor Porvazník

14.-16.5.2021 KME, ženy, Budapešť, HUN

23.9.-3.10.2021 FIVB, Majstrovstvá sveta U21, ITA/BUL

1.-19.9.2021 CEV, Majstrovstvá Európy mužov, POL/CZE/FIN/EST

 

Igor Schimpl

13.-15.5.2021 KME, ženy, Graz, AUT

18.8.-4.9.2021 CEV, Majstrovstvá Európy žien, SRB/BUL/ROM/CRO

 

Danica Viktoríni-Lisá

7.-9.5.2021 KME kadetov (U17), Kutná Hora, CZE

 

Michal Pavúk

6.-.9.5.2021 CEV Continental Cup - Phase 2, Baden (AUT)

13.-16.5.2021 CEV U22 Beach Volleyball European Championship, Baden (AUT)

19.-22.8.2021 World Tour 2 Star, Praha (CZE)

26.-29.8.2021 World Tour 2 Star, Brno (CZE)


Hlavné menu: