Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Delegácie rozhodcov v BAO

Mladšie žiačky

4. kolo / časť turnaj Bilíková
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKML19 Bilíkova vs.
VIVUS
21.12.19 o 09:00 Platznerová Ka.
BAO-CKML20 Studienka vs.
Hamuliakovo
21.12.19 o 10:00
Gym. Bilíkova Bratislava
Platznerová Ka.
BAO-CKML21 VIVUS vs.
Hamuliakovo
21.12.19 o 11:00
Gym. Bilíkova Bratislava
Platznerová Ka.
BAO-CKML22 Bilíkova vs.
Studienka
21.12.19 o 12:00 Platznerová Ka.
BAO-CKML23 Studienka vs.
VIVUS
21.12.19 o 13:00
Gym. Bilíkova Bratislava
Platznerová Ka.
BAO-CKML24 Hamuliakovo vs.
Bilíkova
21.12.19 o 14:00
Gym. Bilíkova Bratislava
Platznerová Ka.

Staršie žiačky

1. kolo / časť 2 (skupina 1. - 6.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST01/1 a 2 Pezinok vs.
Bilíkova „B“
07.12.19 o 10:00 a 12:00 Fövényes Ró.
1. kolo / časť 2 (skupina 7. - 14.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST01/1 a 2 Dráčik „B“ vs.
VKP
07.12.19 o 10:00 a 12:00
1. kolo / časť 2 (skupina 1. - 6.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST02/1 a 2 VIVUS vs.
Dráčik „A“
07.12.19 o 10:00 a 12:00 Sarka Mi.
1. kolo / časť 2 (skupina 7. - 14.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST02/1 a 2 Senec „A“ vs.
IMA
07.12.19 o 10:40 a 12:40 Balacenko Ju.
1. kolo / časť 2 (skupina 1. - 6.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST03/1 a 2 Bilíkova „A“ vs.
Studienka
07.12.19 o 10:00 a 12:00 Dovičovič Du.
1. kolo / časť 2 (skupina 7. - 14.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST03/1 a 2 Dráčik „C“ vs.
Senec „B“
07.12.19 o 10:00 a 12:00
BAO-CKST04/1 a 2 Hamuliakovo vs.
Dráčik „D“
07.12.19 o 10:00 a 12:00
2. kolo / časť 2 (skupina 1. - 6.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST04/1 a 2 Bilíkova „B“ vs.
Studienka
14.12.19 o 10:00 a 12:00 Šuňal Mi.
BAO-CKST05/1 a 2 Dráčik „A“ vs.
Bilíkova „A“
14.12.19 o 10:00 a 12:00 Sarka Mi.
2. kolo / časť 2 (skupina 7. - 14.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST05/1 a 2 VKP vs.
Dráčik „D“
14.12.19 o 10:00 a 12:00
2. kolo / časť 2 (skupina 1. - 6.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST06/1 a 2 Pezinok vs.
VIVUS
14.12.19 o 10:00 a 12:00 Sekaninová Ma.
2. kolo / časť 2 (skupina 7. - 14.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST06/1 a 2 Senec „B“ vs.
Hamuliakovo
14.12.19 o 10:40 a 12:40 Kejst Jo.
BAO-CKST07/1 a 2 IMA vs.
Dráčik „C“
14.12.19 o 10:00 a 12:00
BAO-CKST08/1 a 2 Dráčik „B“ vs.
Senec „A“
14.12.19 o 10:00 a 12:00

Kadetky

1. kolo / časť 2 (skupina 7. - 13.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY01 Pezinok vs.
VIVUS „A“
03.12.19 o 18:00 Pivarček Mi.
BAO-TKY02 Bilíkova „A“ vs.
Bilíkova „B“
05.12.19 o 16:30
BAO-TKY02 Hamuliakovo vs.
IMA
05.12.19 o 17:00 Kejst Jo.
BAO-TKY03 VIVUS „B“ vs.
Senec
04.12.19 o 17:10 Fövényes Ró.
BAO-TKY03 Dráčik „B“ vs.
Dráčik „A“
05.12.19 o 16:30
BAO-TKY04 TAMI vs.
Bilíkova „B“ jun.
03.12.19 o 17:45 Valkovič Št.
2. kolo / časť 2 (skupina 7. - 13.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY04 VIVUS „A“ vs.
Dráčik „A“
11.12.19 o 17:10 Jakab, st. La.
BAO-TKY05 Bilíkova „B“ vs.
Dráčik „B“
12.12.19 o 18:15 Chamulová Iv.
BAO-TKY06 Pezinok vs.
Bilíkova „A“
10.12.19 o 18:00 Pivarček Mi.
BAO-TKY06 Senec vs.
TAMI
11.12.19 o 18:40 Sekaninová Ma.
BAO-TKY07 IMA vs.
VIVUS „B“
11.12.19 o 16:30 Balacenko Ju.
BAO-TKY08 Bilíkova „C“ vs.
Hamuliakovo
10.12.19 o 16:30 Nemcová Ka.
3. kolo / časť 2 (skupina 7. - 13.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY10 VIVUS „B“ vs.
Bilíkova „C“
18.12.19 o 17:10 Platznerová Ka.
BAO-TKY11 TAMI vs.
IMA
17.12.19 o 17:45 Fövényes Ró.
BAO-TKY12 Bilíkova „B“ jun. vs.
Senec
18.12.19 o 18:30 Zakuťanský Vl.

Starší žiaci

8. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST16 VKP vs.
TAMI
02.12.19 o 17:30 Balacenko Ju.
9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST18 Hamuliakovo vs.
VKP
13.12.19 o 17:00 Šuňal Mi.
10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST20 Hamuliakovo vs.
TAMI
18.12.19 o 17:00 Kejst Jo.

Mladšie žiačky

2. kolo / časť turnaj VIVUS
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKML07 VIVUS vs.
Bilíkova
10.11.19 o 09:00 Šefčiková Ta.
BAO-CKML08 Pezinok vs.
Hamuliakovo
10.11.19 o 10:00
ŠH ZŠ Turnianska Bratislava
Šefčiková Ta.
BAO-CKML09 Bilíkova vs.
Hamuliakovo
10.11.19 o 11:00
ŠH ZŠ Turnianska Bratislava
Šefčiková Ta.
BAO-CKML10 VIVUS vs.
Pezinok
10.11.19 o 12:00 Šefčiková Ta.
BAO-CKML11 Pezinok vs.
Bilíkova
10.11.19 o 13:00
ŠH ZŠ Turnianska Bratislava
Šefčiková Ta.
BAO-CKML12 Hamuliakovo vs.
VIVUS
10.11.19 o 14:00
ŠH ZŠ Turnianska Bratislava
Šefčiková Ta.
3. kolo / časť turnaj Studienka
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKML13 Studienka vs.
Bilíkova
30.11.19 o 09:00 Sekaninová Ma.
BAO-CKML14 Pezinok vs.
Hamuliakovo
30.11.19 o 10:00
ZŠ Studienka Studienka
Sekaninová Ma.
BAO-CKML15 Bilíkova vs.
Hamuliakovo
30.11.19 o 11:00
ZŠ Studienka Studienka
Sekaninová Ma.
BAO-CKML16 Studienka vs.
Pezinok
30.11.19 o 12:00 Sekaninová Ma.
BAO-CKML17 Pezinok vs.
Bilíkova
30.11.19 o 13:00
ZŠ Studienka Studienka
Sekaninová Ma.
BAO-CKML18 Hamuliakovo vs.
Studienka
30.11.19 o 14:00
ZŠ Studienka Studienka
Sekaninová Ma.

Staršie žiačky

5. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST18/1 a 2 Studienka vs.
VIVUS
09.11.19 o 10:00 a 12:00 Sekaninová Ma.
BAO-CKST18/1 a 2 IMA vs.
Dráčik „B“
09.11.19 o 10:00 a 12:00 Balacenko Ju.
BAO-CKST19/1 a 2 Dráčik „C“ vs.
Bilíkova „A“
09.11.19 o 10:00 a 12:00 Platznerová Ka.
BAO-CKST19/1 a 2 Bilíkova „B“ vs.
Dráčik „A“
09.11.19 o 10:00 a 12:00 Zakuťanský Vl.
BAO-CKST20/1 a 2 Hamuliakovo vs.
VKP
09.11.19 o 10:00 a 12:00 Záhorák Pa.
BAO-CKST20/1 a 2 Dráčik „D“ vs.
Senec „A“
09.11.19 o 10:00 a 12:00 Fövényes Ró.
6. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST22/1 a 2 Bilíkova „A“ vs.
Hamuliakovo
16.11.19 o 10:00 a 12:00 Fövényes Ró.
BAO-CKST22/1 a 2 Dráčik „A“ vs.
Dráčik „D“
16.11.19 o 10:00 a 12:00
BAO-CKST23/1 a 2 VIVUS vs.
Dráčik „C“
16.11.19 o 10:00 a 12:00 Kejst Jo.
BAO-CKST23/1 a 2 Dráčik „B“ vs.
Bilíkova „B“
16.11.19 o 10:00 a 12:00
BAO-CKST24/1 a 2 Pezinok vs.
IMA
16.11.19 o 10:00 a 12:00 Šefčiková Ta.
BAO-CKST24/1 a 2 Senec „B“ vs.
Studienka
16.11.19 o 10:40 a 12:40 Sekaninová Ma.
7. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST26/1 a 2 Dráčik „C“ vs.
Senec „B“
23.11.19 o 10:00 a 12:00
BAO-CKST26/1 a 2 Bilíkova „B“ vs.
Pezinok
23.11.19 o 10:00 a 12:00 Šuňal Mi.
BAO-CKST27/1 a 2 Hamuliakovo vs.
VIVUS
23.11.19 o 10:00 a 12:00 Záhorák Pa.
BAO-CKST27/1 a 2 Dráčik „D“ vs.
Dráčik „B“
23.11.19 o 10:00 a 12:00
BAO-CKST28/1 a 2 VKP vs.
Bilíkova „A“
22.11.19 o 15:30 a 17:00
ŠH FEI veľká Bratislava
Chamulová Iv.
BAO-CKST28/1 a 2 Senec „A“ vs.
Dráčik „A“
23.11.19 o 10:40 a 12:40 Sekaninová Ma.

Kadetky

4. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY10 Senec vs.
Hamuliakovo
06.11.19 o 18:40 Pivarček Mi.
BAO-TKY11 Bilíkova „A“ vs.
Bilíkova „B“
07.11.19 o 16:30
BAO-TKY12 VIVUS „A“ vs.
Bilíkova „C“
06.11.19 o 17:10 Nemcová Ka.
5. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY13 Bilíkova „C“ vs.
Senec
19.11.19 o 16:30 Valkovič Št.
BAO-TKY14 Bilíkova „B“ vs.
VIVUS „A“
21.11.19 o 18:15 Chamulová Iv.
BAO-TKY15 Hamuliakovo vs.
Bilíkova „A“
21.11.19 o 17:00 Šuňal Mi.
BAO-TKY17 Dráčik „B“ vs.
VIVUS „B“
07.11.19 o 16:30 Zakuťanský Vl.
BAO-TKY18 IMA vs.
Bilíkova „B“ jun.
06.11.19 o 16:30 Balacenko Ju.
BAO-TKY19 TAMI vs.
Dráčik „A“
05.11.19 o 17:45 Fövényes Ró.
6. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY21 VIVUS „B“ vs.
Pezinok
13.11.19 o 17:10 Platznerová Ka.
BAO-TKY23 Bilíkova „B“ jun. vs.
TAMI
13.11.19 o 18:30 Sarka Mi.
BAO-TKY24 Dráčik „B“ vs.
IMA
14.11.19 o 16:30 Fövényes Ró.
7. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY25 IMA vs.
VIVUS „B“
20.11.19 o 16:30 Balacenko Ju.
BAO-TKY26 TAMI vs.
Dráčik „B“
19.11.19 o 17:45 Fövényes Ró.
BAO-TKY28 Pezinok vs.
Dráčik „A“
19.11.19 o 18:00 Pivarček Mi.

Starší žiaci

4. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST08 Hamuliakovo vs.
TAMI
08.11.19 o 17:00 Šuňal Mi.
5. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST10 TAMI vs.
VKP
12.11.19 o 17:45 Jakab, st. La.
6. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST12 VKP vs.
Hamuliakovo
18.11.19 o 17:30 Zakuťanský Vl.
7. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST14 TAMI vs.
Hamuliakovo
26.11.19 o 17:45 Šuňal Mi.

Staršie žiačky

2. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST06/1 a 2 Hamuliakovo vs.
Studienka
12.10.19 o 10:00 a 12:00 Šuňal Mi.
BAO-CKST06/1 a 2 Dráčik „D“ vs.
IMA
12.10.19 o 10:00 a 12:00 Kejst Jo.
BAO-CKST07/1 a 2 VKP vs.
Senec „B“
12.10.19 o 10:00 a 12:00 Balacenko Ju.
BAO-CKST07/1 a 2 Senec „A“ vs.
Pezinok
12.10.19 o 11:40 a 13:40 Sekaninová Ma.
BAO-CKST08/1 a 2 Bilíkova „A“ vs.
VIVUS
12.10.19 o 10:00 a 12:00 Platznerová Ka.
BAO-CKST08/1 a 2 Dráčik „A“ vs.
Dráčik „B“
12.10.19 o 10:00 a 12:00
3. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST10/1 a 2 Pezinok vs.
Dráčik „A“
19.10.19 o 10:00 a 12:00 Drnák Ma.
BAO-CKST10/1 a 2 Senec „B“ vs.
Bilíkova „A“
19.10.19 o 11:40 a 13:40
BAO-CKST11/1 a 2 Studienka vs.
VKP
19.10.19 o 10:00 a 12:00 Sarka Mi.
BAO-CKST11/1 a 2 IMA vs.
Senec „A“
19.10.19 o 10:00 a 12:00 Balacenko Ju.
BAO-CKST12/1 a 2 Dráčik „C“ vs.
Hamuliakovo
19.10.19 o 10:00 a 12:00 Záhorák Pa.
BAO-CKST12/1 a 2 Bilíkova „B“ vs.
Dráčik „D“
19.10.19 o 10:00 a 12:00 Sekaninová Ma.
4. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST14/1 a 2 VKP vs.
Dráčik „C“
26.10.19 o 10:00 a 12:00 Platznerová Ka.
BAO-CKST14/1 a 2 Senec „A“ vs.
Bilíkova „B“
26.10.19 o 10:40 a 12:40 Sekaninová Ma.
BAO-CKST15/1 a 2 Bilíkova „A“ vs.
Studienka
26.10.19 o 10:00 a 12:00 Zakuťanský Vl.
BAO-CKST15/1 a 2 Dráčik „A“ vs.
IMA
26.10.19 o 10:00 a 12:00 Balacenko Ju.
BAO-CKST16/1 a 2 VIVUS vs.
Senec „B“
26.10.19 o 10:00 a 12:00 Šuňal Mi.
BAO-CKST16/1 a 2 Dráčik „B“ vs.
Pezinok
26.10.19 o 10:00 a 12:00 Fövényes Ró.

Kadetky

2. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY04 Senec vs.
Bilíkova „B“
10.10.19 o 18:40
Gym. Bilíkova Bratislava
Fövényes Ró.
BAO-TKY05 VIVUS „B“ vs.
TAMI
09.10.19 o 17:10 Platznerová Ka.
BAO-TKY05 Hamuliakovo vs.
Bilíkova „C“
10.10.19 o 17:00 Šuňal Mi.
BAO-TKY06 Bilíkova „A“ vs.
VIVUS „A“
11.10.19 o 16:30
ŠH FTVŠ Bratislava
Zakuťanský Vl.
BAO-TKY07 Pezinok vs.
Dráčik „B“
08.10.19 o 18:00 Sekaninová Ma.
BAO-TKY08 Dráčik „A“ vs.
Bilíkova „B“ jun.
09.10.19 o 16:30 Balacenko Ju.
3. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY07 VIVUS „A“ vs.
Senec
16.10.19 o 17:10 Chamulová Iv.
BAO-TKY08 Bilíkova „C“ vs.
Bilíkova „A“
15.10.19 o 16:30
BAO-TKY09 Bilíkova „B“ jun. vs.
VIVUS „B“
16.10.19 o 18:30 Jakab, st. La.
BAO-TKY09 Bilíkova „B“ vs.
Hamuliakovo
17.10.19 o 18:15 Platznerová Ka.
BAO-TKY11 IMA vs.
Pezinok
16.10.19 o 16:30 Šefčiková Ta.
4. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY14 Pezinok vs.
TAMI
22.10.19 o 18:00 Sekaninová Ma.
BAO-TKY15 Dráčik „A“ vs.
IMA
23.10.19 o 16:30 Šefčiková Ta.
BAO-TKY16 Bilíkova „B“ jun. vs.
Dráčik „B“
23.10.19 o 18:30 Balacenko Ju.

Starší žiaci

1. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST02 TAMI vs.
Hamuliakovo
08.10.19 o 17:45 Chamulová Iv.
2. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST04 VKP vs.
TAMI
14.10.19 o 17:30 Fövényes Ró.
3. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST06 Hamuliakovo vs.
VKP
25.10.19 o 17:30 Šuňal Mi.

Hlavné menu: