Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko




Delegácie rozhodcov

1. liga muži východ

16. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MV47/1 a 2 Revúca vs.
Humenné
01.03.20 o 11:00 a 13:00 Hudák Iv.

1. liga muži západ

16. kolo / časť
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MZ104/1 a 2 Komjatice vs.
Komárno „B“
01.03.20 o 11:00 a 13:00 Toman Pe.
MZ203/1 a 2 Hit Trnava vs.
VKP Bratislava „C“
01.03.20 o 13:00 a 15:00 Šuba La.

Slovenský pohár muži

Slovenský pohár ženy

0. kolo / časť Finále
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
SPM13 Svidník vs.
Prievidza
09.02.20 o 18:00
Mokrý Ju. - Sarka Mi.
Č: Hrčka Ma., Garayová Ve., Štěpánek Ja., Zakuťanský Vl.

Extraliga muži

0. kolo / časť Finále
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
SPZ12 Pezinok vs.
Bratislava
09.02.20 o 15:00
Kováč Bo. - Porvazník Ig.
Č: Garayová Ve., Hrčka Ma., Zakuťanský Vl., Štěpánek Ja.
1. kolo / časť 2 play-off, 1. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM01/P Prievidza vs.
Zvolen
28.02.20 o 18:00 Vaško Pa. - Poláčiková Lu.
Č: Hnát Fe., Hrčka Ma. H: Mokrý Ju.
EM02/P Košice vs.
Nitra
29.02.20 o 18:30 Smolko Mi. - Höger Pe.
Č: Michna Ma., Kohút Mi.
EM03/P Komárno vs.
Prešov
29.02.20 o 18:00 Schimpl Ig. - Moravčík Fi.
Č: Szász Ma., Šuba La.
EM04/P Svidník vs.
Myjava
29.02.20 o 18:00 Porvazník Ig. - Sluk Al.
Č: Koháni Da., Marčišinová Ve.
1. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM103 Zvolen vs.
Prešov
12.02.20 o 18:00 Yurlov An. - Henček Ma.
4. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM07 Komárno vs.
Košice
01.02.20 o 18:00 Kováč Bo. - Sarka Mi.
Č: Jakab, ml. La. Garayová Ve., Valkovič Št.
EM08/* Prievidza vs.
Svidník
01.02.20 o 18:00 Moravčík Fi. - Malík Pe.
Č: Hnát Fe., Štěpánek Ja.
4. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM111/* Trenčín vs.
Myjava
01.02.20 o 17:00 Tiršel Fe. - Čuntala Pe.
EM112/* Prešov vs.
Zvolen
01.02.20 o 17:00 Andrejčák Pa. - Čuňočka Pe.
EM113/* Prešov vs.
Nitra
02.02.20 o 17:00 Höger Pe. - Sluk Al.
5. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM09/* Prievidza vs.
Komárno
19.02.20 o 17:30 Malík Pe. - Vaško Pa.
Č: Hnát Fe., Vavrek Jú.
EM10/* Svidník vs.
Košice
15.02.20 o 18:00 Sluk Al. - Tiňo Pe.
Č: Piňko Ri., Miščík To.
5. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM114/* Nitra vs.
Trenčín
15.02.20 o 16:00
Vaško Pa. - Pivarček Mi.
EM115/* Zvolen vs.
Myjava
15.02.20 o 18:00 Kohút Ľu. - Niklová Ja.
EM116/* Nitra vs.
Myjava
16.02.20 o 18:00 Dovičovič Du. - Juráček Mi.
EM117/* Zvolen vs.
Trenčín
16.02.20 o 18:00 Holčík Ti. - Novotný Ma.
6. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM11 Komárno vs.
Svidník
23.02.20 o 17:00 Juráček Mi. Sarka Mi. - Schimpl Ig.
Č: Garayová Ve., Šuba La.
EM12 Košice vs.
Prievidza
22.02.20 o 18:30 Andrejčák Pa. Mokrý Ju. - Malík Pe.
Č: Soták Ľu., Meždej Lu.
6. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM118/* Zvolen vs.
Nitra
22.02.20 o 18:00 Niklová Ja. - Yurlov An.
EM119/* Trenčín vs.
Prešov
22.02.20 o 18:00 Čuntala Pe. - Tiršel Fe.
EM120/* Myjava vs.
Prešov
23.02.20 o 18:00 Viktoríni-Lisá Da. - Královič Lu.

Extraliga ženy

1. kolo / časť 2 play-off, 1. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ01/P Nitra vs.
Brusno
29.02.20 o 18:00 Henček Ma. - Kováč Bo.
Č: Valkovič Št., Dóka Já. H: Viktoríni-Lisá Da.
EZ02/P Bratislava vs.
Prešov
29.02.20 o 17:00 Královič Lu. - Juráček Mi.
Č: Šefčiková Ta., Nemcová Ka.
EZ03/P Nové Mesto nad Váhom vs.
Trnava
29.02.20 o 18:00 Čuntala Pe. - Dovičovič Du.
Č: Gála Ma., Štěpánek Ja. H: Bajči Pe.
4. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ107/* Nové Mesto nad Váhom vs.
Pezinok
01.02.20 o 18:00 Viktoríni-Lisá Da. - Kohút Ľu.
Č: Chamulová Iv., Nemcová Ka.
EZ108 Nitra vs.
Bratislava
01.02.20 o 17:00 Schimpl Ig. - Szász Ma.
Č: Šuba La., Kuzma Pe. Pivarček Mi.
4. kolo / časť 2 (skupina 5. - 7.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ204/* Brusno vs.
Prešov
01.02.20 o 18:00 Yurlov An. - Holčík Ti.
5. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ109 Nitra vs.
Nové Mesto nad Váhom
14.02.20 o 18:30
Heitlinger Re. - Gerboc An.
Č: Polák Mi., Garayová Ve.
EZ110/* Bratislava vs.
Pezinok
15.02.20 o 17:00 Sarka Mi. - Viktoríni-Lisá Da.
Č: Jakab, ml. La., Šefčiková Ta.
5. kolo / časť 2 (skupina 5. - 7.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ205 Prešov vs.
Trnava
15.02.20 o 18:00 Poláčiková Lu. - Homolová Iv. Andrejčák Pa.
6. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ111 Nové Mesto nad Váhom vs.
Bratislava
22.02.20 o 18:00 Poláčiková Lu. - Mokrý Ju. Viktoríni-Lisá Da.
Č: Štěpánek Ja., Gála Ma.
EZ112/* Pezinok vs.
Nitra
22.02.20 o 18:00 Královič Lu. - Heitlinger Re.
Č: Pivarček Mi., Zakuťanský Vl.
6. kolo / časť 2 (skupina 5. - 7.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ206/* Trnava vs.
Brusno
22.02.20 o 18:00 Gerboc An. - Sarka Mi.

1. liga muži východ

13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MV37/1 a 2 Humenné vs.
Svidník „B“
01.02.20 o 10:00 a 12:00 Soták Ľu. Bálint Pe.
MV38/1 a 2 Poprad  vs.
Prešov „B“
01.02.20 o 11:00 a 13:00 Hudák Iv.
MV39/1 a 2 Stará Ľubovňa vs.
Revúca
01.02.20 o 11:00 a 14:00 Jesenský Ró.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MV40/1 a 2 Svidník „B“ vs.
Revúca
15.02.20 o 11:00 a 13:00 Bálint Pe.
MV41/1 a 2 Prešov „B“ vs.
Stará Ľubovňa
15.02.20 o 11:00 a 14:00 Dunčko Pe.
MV42/1 a 2 Humenné vs.
Poprad
15.02.20 o 10:00 a 12:00 Meždej Lu.
15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MV43/1 a 2 Poprad  vs.
Svidník „B“
22.02.20 o 11:00 a 13:00 Mitterpach Ma.
MV44/1 a 2 Stará Ľubovňa vs.
Humenné
22.02.20 o 11:00 a 14:00 Polčan Ma.
MV45/1 a 2 Revúca vs.
Prešov „B“
22.02.20 o 15:00 a 17:00 Cicák Va.
16. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MV46/1 a 2 Svidník „B“ vs.
Prešov „B“
29.02.20 o 11:00 a 13:00 Servický Já.
MV48/1 a 2 Stará Ľubovňa vs.
Poprad
29.02.20 o 11:00 a 14:00 Dunčko Pe.

1. liga muži západ

1. kolo / časť 2
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MZ101/1 a 2 Komjatice vs.
Nové Mesto nad Váhom
23.02.20 o 11:00 a 13:00 Henček Ma.
MZ102/1 a 2 Komárno „B“ vs.
VKP Nitra „B“
22.02.20 o 11:00 a 13:00 Šuba La.
MZ201/1 a 2 Žilina vs.
Hit Trnava
22.02.20 o 15:00 a 17:00 Kohút Ľu. Holčík Ti.
MZ202/1 a 2 ŠŠV Trenčín „B“ vs.
VKP Bratislava „C“
22.02.20 o 11:00 a 13:00 Vavrek Jú.
13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MZ49/1 a 2 Žilina vs.
Komjatice
01.02.20 o 15:00 a 17:00 Orolím Mi. Novotný Ma.
MZ50/1 a 2 ŠŠV Trenčín „B“ vs.
Nové Mesto nad Váhom
01.02.20 o 11:00 a 13:00 Kováčik Ma.
MZ51/1 a 2 VKP Bratislava „C“ vs.
Komárno „B“
01.02.20 o 12:00 a 14:00 Jakab, st. La.
MZ52/1 a 2 VKP Nitra „B“ vs.
Hit Trnava
01.02.20 o 11:00 a 15:00 Pivarček Mi.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MZ53/1 a 2 Komjatice vs.
VKP Nitra „B“
16.02.20 o 11:00 a 13:00 Kuzma Pe.
MZ54/1 a 2 Hit Trnava vs.
VKP Bratislava „C“
16.02.20 o 13:00 a 15:00 Szász Ma.
MZ55/1 a 2 Komárno „B“ vs.
ŠŠV Trenčín „B“
15.02.20 o 11:00 a 13:00 Šuba La.
MZ56/1 a 2 Nové Mesto nad Váhom vs.
Žilina
15.02.20 o 11:00 a 13:00 Kováčik Ma.
16. kolo / časť
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MZ103/1 a 2 Nové Mesto nad Váhom vs.
VKP Nitra „B“
29.02.20 o 11:00 a 13:00 Kuzma Pe.
MZ204/1 a 2 Žilina vs.
ŠŠV Trenčín „B“
29.02.20 o 15:00 a 17:00 Kohút Ľu.

1. liga ženy východ

13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV25/1 a 2 Žiar nad Hronom vs.
ELBA Prešov
01.02.20 o 11:00 a 14:00 Cicák Va.
ZV26/1 a 2 VA Žilina vs.
TJ Slávia TU Zvolen
01.02.20 o 11:00 a 13:00
Sekerka Br.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV27/1 a 2 ELBA Prešov vs.
VA Žilina
15.02.20 o 11:00 a 13:00 Hudák Iv.
ZV28/1 a 2 Rimavská Sobota vs.
Žiar nad Hronom
15.02.20 o 14:00 a 16:00 Jesenský Ró.
15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV29/1 a 2 VA Žilina vs.
Rimavská Sobota
22.02.20 o 11:00 a 13:00
Hnát Fe.
ZV30/1 a 2 TJ Slávia TU Zvolen vs.
ELBA Prešov
20.02.20 o 17:00 a 19:00 Hrčka Ma. Hnát Fe.

1. liga ženy západ

13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ37/1 a 2 Dráčik Bratislava „B“ vs.
ŠŠV Nitra
01.02.20 o 11:00 a 13:00
Zakuťanský Vl.
ZZ38/1 a 2 Senica vs.
Trnava „B“
01.02.20 o 15:00 a 17:00 Vavrek Jú.
ZZ39/1 a 2 TAMI Bratislava vs.
ŠVK Pezinok
01.02.20 o 11:00 a 13:00 Dovičovič Du.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ40/1 a 2 ŠŠV Nitra vs.
ŠVK Pezinok
16.02.20 o 11:00 a 13:00
Zakuťanský Vl.
ZZ41/1 a 2 Trnava „B“ vs.
TAMI Bratislava
16.02.20 o 11:00 a 13:00 Jakab, ml. La.
ZZ42/1 a 2 Dráčik Bratislava „B“ vs.
Senica
15.02.20 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ43/1 a 2 Senica vs.
ŠŠV Nitra
22.02.20 o 15:00 a 17:00 Kuzma Pe.
ZZ44/1 a 2 TAMI Bratislava vs.
Dráčik Bratislava „B“
17.02.20 o 15:30 a 17:30
Chamulová Iv.
ZZ45/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
Trnava „B“
23.02.20 o 11:00 a 13:00 Jakab, ml. La.

1. liga juniorky východ

12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KV23/1 a 2 Slávia Košice vs.
Liptovský Hrádok
01.02.20 o 11:00 a 15:00 Meždej Lu.
KV24/1 a 2 Stropkov vs.
Spišská Nová Ves
01.02.20 o 11:00 a 13:00 Piňko Ri.
13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KV25/1 a 2 Stropkov vs.
Slávia Košice
15.02.20 o 11:00 a 13:00 Marčišinová Ve.
KV26/1 a 2 Liptovský Hrádok vs.
Spišská Nová Ves
15.02.20 o 14:00 a 16:00 Čuňočka Pe.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KV27/1 a 2 Slávia Košice vs.
Spišská Nová Ves
22.02.20 o 11:00 a 15:00 Drobňák Fr.
KV28/1 a 2 Stropkov vs.
Liptovský Hrádok
22.02.20 o 11:00 a 13:00 Tiňo Pe.

1. liga juniorky západ

12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KZ56/1 a 2 VIVUS Bratislava vs.
ŠŠV Nitra
01.02.20 o 11:00 a 13:00
Nemcová Ka.
KZ57/1 a 2 MVK Nové Mesto nad Váhom vs.
Senica
01.02.20 o 11:00 a 13:00 Štěpánek Ja.
KZ58/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
Levice
01.02.20 o 15:00 a 17:00 Gerboc An.
KZ59/1 a 2 Dráčik Bratislava vs.
Trnava
01.02.20 o 11:00 a 13:00 Chamulová Iv.
KZ60/1 a 2 UKF Nitra vs.
ŠŠK Bilíkova
01.02.20 o 11:00 a 13:00 Šuba La.
13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KZ61/1 a 2 UKF Nitra vs.
VIVUS Bratislava
15.02.20 o 11:00 a 13:00
Hrčka Ma.
KZ62/1 a 2 ŠŠK Bilíkova vs.
Dráčik Bratislava
15.02.20 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La.
KZ63/1 a 2 Trnava vs.
ŠVK Pezinok
08.02.20 o 11:00 a 13:00 Kuzma Pe.
KZ64/1 a 2 Levice vs.
MVK Nové Mesto nad Váhom
08.02.20 o 11:00 a 13:00
Štěpánek Ja.
KZ65/1 a 2 Senica vs.
ŠŠV Nitra
15.02.20 o 11:00 a 13:00 Moravčík Fi. Štěpánek Ja.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KZ66/1 a 2 VIVUS Bratislava vs.
Senica
22.02.20 o 15:00 a 17:00 Chamulová Iv.
KZ67/1 a 2 ŠŠV Nitra vs.
Levice
22.02.20 o 11:00 a 13:00 Valkovič Št.
KZ68/1 a 2 MVK Nové Mesto nad Váhom vs.
Trnava
22.02.20 o 11:00 a 13:00 Sekerka Br.
KZ69/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
ŠŠK Bilíkova
17.02.20 o 14:00 a 16:00 Jakab, st. La.
KZ70/1 a 2 Dráčik Bratislava vs.
UKF Nitra
22.02.20 o 11:00 a 13:00 Jakab, ml. La.
15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KZ75/1 a 2 Levice vs.
Senica
29.02.20 o 11:00 a 13:00 Garayová Ve.
Na stiahnutie

Slovenský pohár muži

2. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
SPM10 Nitra vs.
Prievidza
09.01.20 o 18:00 Sarka Mi. - Schimpl Ig. Juráček Mi.
Č: Šuba La. Polák Mi., Garayová Ve.
SPM11 Myjava vs.
Svidník
15.01.20 o 18:00 Kováč Bo. - Moravčík Fi. Schimpl Ig.
Č: Štěpánek Ja., Kuzma Pe. Pivarček Mi.
SPM12 Prievidza vs.
Nitra
15.01.20 o 18:00 Malík Pe. - Mokrý Ju.
Č: Hrčka Ma. Poláčiková Lu., Jánošík Ma. Yurlov An.

Slovenský pohár ženy

2. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
SPZ10 Nitra vs.
Bratislava
15.01.20 o 18:00 Tiršel Fe. - Viktoríni-Lisá Da.
Č: Polák Mi., Šuba La.
SPZ11 Brusno vs.
Pezinok
15.01.20 o 18:00 Andrejčák Pa. - Holčík Ti. Novotný Ma.
Č: Kalina Da., Kalina Ra.

Extraliga muži

1. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM01/* Košice vs.
Komárno
11.01.20 o 18:30 Tiňo Pe. - Smolko Mi.
Č: Soták Ľu., Michna Ma.
EM02/* Svidník vs.
Prievidza
11.01.20 o 18:00 Porvazník Ig. - Höger Pe.
Č: Piňko Ri., Bálint Pe.
1. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM101/* Myjava vs.
Trenčín
11.01.20 o 18:00 Dovičovič Du. - Čuntala Pe.
EM102/* Nitra vs.
Prešov
11.01.20 o 18:00 Viktoríni-Lisá Da. - Moravčík Fi.
2. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM03/* Komárno vs.
Prievidza
17.01.20 o 19:00 Moravčík Fi. - Vaško Pa.
Č: Szász Ma., Henček Ma. Hrčka Ma.
EM04/* Košice vs.
Svidník
18.01.20 o 18:30 Höger Pe. - Porvazník Ig.
Č: Hudák Iv. Michna Ma., Dunčko Pe.
2. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM104/* Myjava vs.
Nitra
18.01.20 o 18:00 Schimpl Ig. - Kováč Bo.
EM105/* Trenčín vs.
Zvolen
18.01.20 o 18:00 Kohút Ľu. - Tiršel Fe.
EM106/* Myjava vs.
Zvolen
17.01.20 o 18:00 Juráček Mi. - Královič Lu.
EM107/* Trenčín vs.
Nitra
19.01.20 o 16:00 Gerboc An. - Pivarček Mi. Juráček Mi.
3. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM05/* Svidník vs.
Komárno
25.01.20 o 18:00 Sluk Al. - Tiňo Pe.
Č: Piňko Ri., Soták Ľu.
EM06/* Prievidza vs.
Košice
22.01.20 o 18:00 Vaško Pa. - Malík Pe.
Č: Hrčka Ma. Štěpánek Ja., Hnát Fe.
3. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM108/* Nitra vs.
Zvolen
26.01.20 o 19:00 Szász Ma. - Holčík Ti.
EM109/* Prešov vs.
Myjava
25.01.20 o 17:00 Smolko Mi. - Andrejčák Pa.
EM110/* Prešov vs.
Trenčín
26.01.20 o 17:00 Čuňočka Pe. - Niklová Ja.
17. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM65 Myjava vs.
Zvolen
04.01.20 o 18:00 Pivarček Mi. - Dovičovič Du.
EM66 Komárno vs.
Košice
04.01.20 o 19:00 Vaško Pa. - Szász Ma.
EM68 Trenčín vs.
Prievidza
04.01.20 o 16:00 Čuntala Pe. - Yurlov An.
18. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM69 Prievidza vs.
Svidník
06.01.20 o 18:00 Niklová Ja. - Kohút Ľu.
EM70 Prešov vs.
Komárno
06.01.20 o 18:00 Smolko Ma. Malík Pe. - Höger Pe.
EM71 Košice vs.
Myjava
06.01.20 o 18:00 Tiňo Pe. - Čuňočka Pe.
EM72 Zvolen vs.
Nitra
06.01.20 o 18:00
Novotný Ma. - Gerboc An.

Extraliga ženy

1. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ101/* Pezinok vs.
Nové Mesto nad Váhom
10.01.20 o 19:30 Sarka Mi. - Kováč Bo.
Č: Chamulová Iv., Jakab, ml. La.
EZ102/* Bratislava vs.
Nitra
11.01.20 o 17:00 Schimpl Ig. - Královič Lu.
Č: Nemcová Ka., Zakuťanský Vl.
1. kolo / časť 2 (skupina 5. - 7.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ201/* Prešov vs.
Brusno
11.01.20 o 19:30 Čuňočka Pe. - Sluk Al.
2. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ103/* Nové Mesto nad Váhom vs.
Nitra
18.01.20 o 18:00 Čuntala Pe. - Mokrý Ju.
Č: Štěpánek Ja., Gála Ma.
EZ104/* Pezinok vs.
Bratislava
19.01.20 o 16:00 Královič Lu. - Sarka Mi.
Č: Jakab, ml. La., Platznerová Ka.
2. kolo / časť 2 (skupina 5. - 7.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ202/* Trnava vs.
Prešov
18.01.20 o 19:30 Viktoríni-Lisá Da. - Dovičovič Du.
3. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ105/* Bratislava vs.
Nové Mesto nad Váhom
25.01.20 o 17:00 Sarka Mi. - Schimpl Ig.
Č: Chamulová Iv., Platznerová Ka.
EZ106/* Nitra vs.
Pezinok
22.01.20 o 18:00 Kováč Bo. - Juráček Mi.
Č: Šuba La., Garayová Ve.
3. kolo / časť 2 (skupina 5. - 7.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ203/* Brusno vs.
Trnava
25.01.20 o 18:00 Holčík Ti. - Novotný Ma.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ40 Bratislava vs.
Prešov
06.01.20 o 18:00 Moravčík Fi. - Juráček Mi.
EZ41 Pezinok vs.
Nové Mesto nad Váhom
06.01.20 o 18:00 Viktoríni-Lisá Da. - Pivarček Mi.
EZ42 Brusno vs.
Nitra
06.01.20 o 18:00 Poláčiková Lu. - Andrejčák Pa.

1. liga muži východ

11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MV31/1 a 2 Prešov „B“ vs.
Svidník „B“
18.01.20 o 11:00 a 14:00 Piňko Ri.
MV32/1 a 2 Humenné vs.
Revúca
18.01.20 o 13:00 a 15:00 Soták Ľu.
MV33/1 a 2 Poprad  vs.
Stará Ľubovňa
18.01.20 o 11:00 a 13:00 Hudák Iv.
12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MV34/1 a 2 Svidník „B“ vs.
Stará Ľubovňa
25.01.20 o 11:00 a 14:00 Meždej Lu.
MV35/1 a 2 Revúca vs.
Poprad
25.01.20 o 15:00 a 17:00 Dunčko Pe.
MV36/1 a 2 Prešov „B“ vs.
Humenné
25.01.20 o 11:00 a 14:00 Polčan Ma.

1. liga muži západ

11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MZ41/1 a 2 ŠŠV Trenčín „B“ vs.
Komjatice
18.01.20 o 11:00 a 13:00 Hnát Fe.
MZ42/1 a 2 VKP Bratislava „C“ vs.
Žilina
18.01.20 o 11:00 a 13:00 Jakab, ml. La.
MZ43/1 a 2 VKP Nitra „B“ vs.
Nové Mesto nad Váhom
18.01.20 o 11:00 a 15:00 Valkovič Št.
MZ44/1 a 2 Hit Trnava vs.
Komárno „B“
19.01.20 o 13:00 a 15:00 Šuba La.
12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MZ45/1 a 2 Komjatice vs.
Hit Trnava
26.01.20 o 11:00 a 13:00 Polák Mi. Valkovič Št.
MZ46/1 a 2 Komárno „B“ vs.
VKP Nitra „B“
25.01.20 o 11:00 a 13:00 Kuzma Pe.
MZ47/1 a 2 Nové Mesto nad Váhom vs.
VKP Bratislava „C“
25.01.20 o 11:00 a 13:00 Štěpánek Ja.
MZ48/1 a 2 Žilina vs.
ŠŠV Trenčín „B“
25.01.20 o 15:00 a 17:00 Sekerka Br.

1. liga ženy východ

11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV21/1 a 2 Rimavská Sobota vs.
TJ Slávia TU Zvolen
18.01.20 o 14:00 a 16:00 Cicák Va.
ZV22/1 a 2 Žiar nad Hronom vs.
VA Žilina
18.01.20 o 11:00 a 14:00 Hrčka Ma. Kováčik Ma.
12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV23/1 a 2 TJ Slávia TU Zvolen vs.
Žiar nad Hronom
25.01.20 o 14:00 a 16:00 Orolím Mi.
ZV24/1 a 2 ELBA Prešov vs.
Rimavská Sobota
25.01.20 o 11:00 a 13:00 Servický Já.

1. liga ženy západ

11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ31/1 a 2 Trnava „B“ vs.
ŠŠV Nitra
19.01.20 o 13:00 a 15:00 Nemcová Ka.
ZZ32/1 a 2 Dráčik Bratislava „B“ vs.
ŠVK Pezinok
18.01.20 o 11:00 a 13:00
Chamulová Iv. Sarka Mi.
ZZ33/1 a 2 Senica vs.
TAMI Bratislava
18.01.20 o 15:00 a 17:00 Jakab, st. La.
12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ34/1 a 2 ŠŠV Nitra vs.
TAMI Bratislava
26.01.20 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl. Šuba La.
ZZ35/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
Senica
26.01.20 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
ZZ36/1 a 2 Trnava „B“ vs.
Dráčik Bratislava „B“
26.01.20 o 13:00 a 15:00 Zakuťanský Vl.

1. liga juniorky východ

10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KV19/1 a 2 Slávia Košice vs.
Stropkov
18.01.20 o 11:00 a 15:00 Bálint Pe.
KV20/1 a 2 Spišská Nová Ves vs.
Liptovský Hrádok
18.01.20 o 11:00 a 13:00 Mitterpach Ma.
11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KV21/1 a 2 Spišská Nová Ves vs.
Slávia Košice
25.01.20 o 11:00 a 13:00 Jesenský Ró.
KV22/1 a 2 Liptovský Hrádok vs.
Stropkov
25.01.20 o 14:00 a 16:00 Hudák Iv.

1. liga juniorky západ

10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KZ46/1 a 2 VIVUS Bratislava vs.
MVK Nové Mesto nad Váhom
18.01.20 o 15:00 a 17:00 Nemcová Ka.
KZ47/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
ŠŠV Nitra
18.01.20 o 15:00 a 17:00 Zakuťanský Vl.
KZ48/1 a 2 Dráčik Bratislava vs.
Senica
18.01.20 o 11:00 a 13:00 Gerboc An.
KZ49/1 a 2 UKF Nitra vs.
Levice
18.01.20 o 11:00 a 13:00 Garayová Ve. Kuzma Pe.
KZ50/1 a 2 ŠŠK Bilíkova vs.
Trnava
18.01.20 o 11:00 a 13:00 Štěpánek Ja.
11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KZ51/1 a 2 ŠŠK Bilíkova vs.
VIVUS Bratislava
25.01.20 o 11:00 a 13:00 Chamulová Iv.
KZ52/1 a 2 Trnava vs.
UKF Nitra
25.01.20 o 11:00 a 13:00 Šuba La. Zakuťanský Vl.
KZ53/1 a 2 Levice vs.
Dráčik Bratislava
25.01.20 o 11:00 a 13:00 Hrčka Ma.
KZ54/1 a 2 Senica vs.
ŠVK Pezinok
25.01.20 o 11:00 a 13:00 Jakab, ml. La.
KZ55/1 a 2 ŠŠV Nitra vs.
MVK Nové Mesto nad Váhom
25.01.20 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La.
Na stiahnutie

Slovenský pohár muži

2. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
SPM09 Svidník vs.
Myjava
18.12.19 o 17:00 Niklová Ja. - Tiňo Pe.
Č: Polčan Ma., Soták Ľu.

Slovenský pohár ženy

2. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
SPZ08 Bratislava vs.
Nitra
11.12.19 o 17:00 Královič Lu. - Moravčík Fi.
Č: Jakab, ml. La., Nemcová Ka.
SPZ09 Pezinok vs.
Brusno
12.12.19 o 20:00 Viktoríni-Lisá Da. - Sarka Mi.
Č: Jakab, st. La. Pivarček Mi., Platznerová Ka.

Extraliga muži

12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM46 Nitra vs.
Prievidza
01.12.19 o 18:00 Tiršel Fe. - Sarka Mi.
13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM49 Svidník vs.
Myjava
07.12.19 o 18:00 Tiňo Pe. - Höger Pe.
EM50 Trenčín vs.
Nitra
07.12.19 o 17:00 Poláčiková Lu. - Malík Pe. Yurlov An.
EM51 Prievidza vs.
Zvolen
07.12.19 o 18:00 Holčík Ti. - Kohút Ľu.
EM52 Prešov vs.
Košice
18.12.19 o 19:00 Niklová Ja. Sluk Al. - Smolko Mi.
EM80 Trenčín vs.
RD U20M
02.12.19 o 16:00 Čuntala Pe. - Yurlov An.
EM81 Myjava vs.
RD U20M
03.12.19 o 11:00 Sarka Mi. - Juráček Mi.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM53 Košice vs.
Prievidza
11.12.19 o 18:30 Smolko Mi. - Andrejčák Pa. Čuňočka Pe.
EM54 Zvolen vs.
Trenčín
11.12.19 o 17:00
Kováč Bo. - Čuntala Pe.
EM55 Nitra vs.
Svidník
04.12.19 o 18:00 Moravčík Fi. - Kováč Bo.
EM56 Myjava vs.
Komárno
11.12.19 o 18:30 Viktoríni-Lisá Da. - Svorenčík Mi.
15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM57 Komárno vs.
Nitra
14.12.19 o 18:00 Schimpl Ig. - Dovičovič Du.
EM58 Svidník vs.
Zvolen
14.12.19 o 18:00 Sluk Al. - Čuňočka Pe.
EM59 Trenčín vs.
Košice
14.12.19 o 18:00 Moravčík Fi. - Mokrý Ju.
EM60 Prievidza vs.
Prešov
14.12.19 o 17:00
Andrejčák Pa. Niklová Ja. - Smolko Mi.
16. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM61 Prešov vs.
Trenčín
20.12.19 o 19:00 Čuňočka Pe. - Tiňo Pe. Sluk Al.
EM62 Košice vs.
Svidník
21.12.19 o 18:30 Porvazník Ig. - Tiňo Pe.
EM63 Zvolen vs.
Komárno
21.12.19 o 18:00 Mokrý Ju. - Vaško Pa.
EM64 Nitra vs.
Myjava
21.12.19 o 18:00 Královič Lu. - Juráček Mi.
17. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM67 Svidník vs.
Prešov
11.12.19 o 18:00
Höger Pe. - Porvazník Ig.
Č: Polčan Ma., Servický Já.

Extraliga ženy

11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ31 Prešov vs.
Nitra
07.12.19 o 18:00 Smolko Mi. - Sluk Al.
EZ32 Trnava vs.
Brusno
07.12.19 o 18:00
Vaško Pa. - Homolová Iv.
EZ33 Bratislava vs.
Pezinok
07.12.19 o 18:00
Sarka Mi. - Schimpl Ig.
EZ48 Nitra vs.
RD U19Z
03.12.19 o 11:00 Niklová Ja. - Andrejčák Pa.
EZ49 Prešov vs.
RD U19Z
04.12.19 o 19:00 Sluk Al. - Čuňočka Pe.
12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ34 Pezinok vs.
Trnava
14.12.19 o 18:30 Pivarček Mi. - Viktoríni-Lisá Da.
EZ35 Brusno vs.
Prešov
14.12.19 o 17:00
Novotný Ma. - Holčík Ti.
EZ36 Nitra vs.
Nové Mesto nad Váhom
14.12.19 o 20:00
Malík Pe. - Poláčiková Lu.
13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ37 Nové Mesto nad Váhom vs.
Brusno
21.12.19 o 18:00 Kohút Ľu. - Novotný Ma. Malík Pe.
EZ38 Prešov vs.
Pezinok
21.12.19 o 18:00
Dovičovič Du. - Kováč Bo.
EZ39 Trnava vs.
Bratislava
21.12.19 o 19:00 Gerboc An. - Tiršel Fe.

1. liga muži východ

9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MV25/1 a 2 Revúca vs.
Svidník „B“
07.12.19 o 15:00 a 17:00 Hudák Iv.
MV26/1 a 2 Stará Ľubovňa vs.
Prešov „B“
07.12.19 o 11:00 a 14:00 Jesenský Ró.
MV27/1 a 2 Poprad  vs.
Humenné
07.12.19 o 11:00 a 13:00 Dunčko Pe.
10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MV28/1 a 2 Svidník „B“ vs.
Poprad
14.12.19 o 11:00 a 13:00 Soták Ľu.
MV29/1 a 2 Humenné vs.
Stará Ľubovňa
14.12.19 o 10:00 a 12:00 Meždej Lu.
MV30/1 a 2 Prešov „B“ vs.
Revúca
14.12.19 o 11:00 a 14:00 Polčan Ma.

1. liga muži západ

8. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MZ29/1 a 2 Komjatice vs.
Nové Mesto nad Váhom
01.12.19 o 11:00 a 13:00 Kuzma Pe.
MZ31/1 a 2 ŠŠV Trenčín „B“ vs.
Hit Trnava
01.12.19 o 13:00 a 15:00
Toman Pe. Pivarček Mi.
9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MZ33/1 a 2 VKP Bratislava „C“ vs.
Komjatice
07.12.19 o 11:00 a 13:00 Jakab, ml. La.
MZ34/1 a 2 VKP Nitra „B“ vs.
ŠŠV Trenčín „B“
07.12.19 o 11:00 a 15:00 Šuba La.
MZ35/1 a 2 Hit Trnava vs.
Žilina
07.12.19 o 13:00 a 15:00 Jakab, st. La.
MZ36/1 a 2 Komárno „B“ vs.
Nové Mesto nad Váhom
07.12.19 o 11:00 a 13:00 Henček Ma.
10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
MZ37/1 a 2 Komjatice vs.
Komárno „B“
15.12.19 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl.
MZ38/1 a 2 Nové Mesto nad Váhom vs.
Hit Trnava
14.12.19 o 13:00 a 15:00
Štěpánek Ja.
MZ39/1 a 2 Žilina vs.
VKP Nitra „B“
14.12.19 o 15:00 a 17:00 Hnát Fe.
MZ40/1 a 2 ŠŠV Trenčín „B“ vs.
VKP Bratislava „C“
14.12.19 o 11:00 a 13:00 Hrčka Ma.

1. liga ženy východ

9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV17/1 a 2 VA Žilina vs.
ELBA Prešov
07.12.19 o 11:00 a 13:00 Hnát Fe.
ZV18/1 a 2 Žiar nad Hronom vs.
Rimavská Sobota
07.12.19 o 11:00 a 14:00 Kováčik Ma.
10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV19/1 a 2 Rimavská Sobota vs.
VA Žilina
14.12.19 o 14:00 a 16:00 Cicák Va.
ZV20/1 a 2 ELBA Prešov vs.
TJ Slávia TU Zvolen
14.12.19 o 11:00 a 13:00 Marčišinová Ve.

1. liga ženy západ

9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ25/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
ŠŠV Nitra
08.12.19 o 11:00 a 13:00
Garayová Ve.
ZZ26/1 a 2 TAMI Bratislava vs.
Trnava „B“
07.12.19 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl.
ZZ27/1 a 2 Senica vs.
Dráčik Bratislava „B“
06.12.19 o 16:00 a 18:00
Štěpánek Ja.
10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ28/1 a 2 ŠŠV Nitra vs.
Senica
15.12.19 o 11:00 a 13:00 Polák Mi.
ZZ29/1 a 2 Dráčik Bratislava „B“ vs.
TAMI Bratislava
14.12.19 o 11:00 a 13:00
Chamulová Iv.
ZZ30/1 a 2 Trnava „B“ vs.
ŠVK Pezinok
15.12.19 o 13:00 a 15:00 Nemcová Ka.

1. liga juniori západ

2. kolo / časť turnaj Myjava
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RZ04 Trnava vs.
Myjava
08.12.19 o 10:00
Valkovič Št.
RZ05 VKP SPU Bratislava vs.
Trnava
08.12.19 o 14:00
Valkovič Št.
RZ06 Myjava vs.
VKP SPU Bratislava
08.12.19 o 18:00 Štěpánek Ja.

1. liga juniorky východ

8. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KV15/1 a 2 Slávia Košice vs.
Spišská Nová Ves
07.12.19 o 11:00 a 15:00 Meždej Lu.
KV16/1 a 2 Stropkov vs.
Liptovský Hrádok
07.12.19 o 11:00 a 13:00 Servický Já.
9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KV17/1 a 2 Liptovský Hrádok vs.
Slávia Košice
14.12.19 o 14:00 a 16:00 Dunčko Pe.
KV18/1 a 2 Spišská Nová Ves vs.
Stropkov
13.12.19 o 15:00 a 17:00 Hudák Iv.

1. liga juniorky západ

8. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KZ36/1 a 2 VIVUS Bratislava vs.
ŠVK Pezinok
07.12.19 o 15:00 a 17:00 Svorenčík Mi.
KZ37/1 a 2 MVK Nové Mesto nad Váhom vs.
Dráčik Bratislava
07.12.19 o 11:00 a 13:00 Vavrek Jú.
KZ38/1 a 2 ŠŠV Nitra vs.
UKF Nitra
04.12.19 o 16:00 a 18:00 Šuba La.
KZ39/1 a 2 Senica vs.
ŠŠK Bilíkova
07.12.19 o 11:00 a 13:00 Kuzma Pe.
KZ40/1 a 2 Levice vs.
Trnava
07.12.19 o 11:00 a 13:00 Hrčka Ma.
9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KZ41/1 a 2 Trnava vs.
VIVUS Bratislava
14.12.19 o 11:00 a 13:00 Gerboc An.
KZ42/1 a 2 ŠŠK Bilíkova vs.
Levice
14.12.19 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La.
KZ43/1 a 2 UKF Nitra vs.
Senica
14.12.19 o 11:00 a 13:00 Garayová Ve.
KZ44/1 a 2 Dráčik Bratislava vs.
ŠŠV Nitra
12.12.19 o 15:30 a 17:30
Zakuťanský Vl.
KZ45/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
MVK Nové Mesto nad Váhom
14.12.19 o 15:00 a 17:00 Kuzma Pe.

Hlavné menu: