Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Delegácie

Jún 2021

2* turnaj - Skalica
DátumDeňMiestoDelegácia
19.6.2021 Sobota Skalica Kováč (HR), Sarka, Štěpánek, Vavrek, Hudák, Dunčko
20.6.2021 Nedeľa Skalica Kováč (HR), Sarka, Štěpánek
2* turnaj - Strážske
DátumDeňMiestoDelegácia
26.6.2021 Sobota Strážske Michna (HR), Hudák, Hajduk, Koháni
27.6.2021 Nedeľa Strážške Michna (HR), Hudák, Hajduk

Júl 2021

2* turnaj - Košice
DátumDeňMiestoDelegácia
3.7.2021 Sobota Košice Štěpánek (HR), Hajduk, Michna, Koháni, Rybová
4.7.2021 Nedeľa Košice Štěpánek (HR), Hajduk, Michna
3* turnaj - Ružomberok
DátumDeňMiestoDelegácia
10.7.2021 Sobota Ružomberok Sarka (HR), Timko, Štěpánek, Moravčík, Yurlov, Vavrek, Dunčko
11.7.2021 Nedeľa Ružomberok Sarka (HR), Timko, Štěpánek, Moravčík
2* turnaj - Zvolen
DátumDeňMiestoDelegácia
17.7.2021 Sobota Zvolen Timko (HR), Sarka, Yurlov, Rybová
18.7.2021 Nedeľa Zvolen Timko (HR), Sarka, Yurlov
M-SR U20 - Košice
DátumDeňMiestoDelegácia
21.7.2021 Streda Košice Hudák (HR), Hajduk, Štěpánek, Kašuba, Koháni
22.7.2021 Štvrtok Košice Hudák (HR), Hajduk, Štěpánek
3* turnaj - Košice
DátumDeňMiestoDelegácia
24.7.2021 Sobota Košice Michna (HR), Dunčko, Hudák, Hajduk, Kašuba, Koháni
25.7.2021 Nedeľa Košice Michna (HR), Dunčko, Hudák

August 2021

3* turnaj - Bratislava
DátumDeňMiestoDelegácia
31.7.2021 Sobota Patrónka Timko (HR), Sarka, Hajduk, Moravčík Koháni, Štěpánek, Vavrek
1.8.2021 Nedeľa Patrónka Timko (HR), Sarka, Hajduk
U16 - Žilina
DátumDeňMiestoDelegácia
2.8.2021 Pondelok Žilina Yurlov (HR), Bartošovič, Koháni, Vavrek, Kejst
3.8.2021 Utorok Žilina Yurlov (HR), Bartošovič, Koháni
U18 - Žilina
DátumDeňMiestoDelegácia
4.8.2021 Streda Žilina Yurlov (HR), Koháni, Kejst, Bartošovič, Vavrek, Hajduk
5.8.2021 Štvrtok Žilina Yurlov (HR), Koháni, Kejst, Bartošovič
2* turnaj - Prešov
DátumDeňMiestoDelegácia
7.8.2021 Sobota Prešov Hudák (HR), Michna, Koháni, Hajduk
8.8.2021 Nedeľa Prešov Hudák (HR), Michna, Koháni
U22 - Zvolen
DátumDeňMiestoDelegácia
10.8.2021 Utorok Zvolen Štěpánek (HR), Koháni, Bartošovič, Vavrek
11.8.2021 Streda Zvolen Štěpánek (HR), Koháni, Bartošovič, Vavrek
Finálový turnaj - Bratislava
DátumDeňMiestoDelegácia
14.8.2021 Sobota Eurovea + Patrónka Timko (HR), Pavúk, Štěpánek, Yurlov, Hajduk, Sarka, Vavrek
15.8.2021 Nedeľa Eurovea + Patrónka Timko (HR), Pavúk, Štěpánek, Yurlov, Hajduk (ČR), Vavrek (ČR)

Hlavné menu: