Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Zoznam rozhodcov 2021/2022

Rozhodcovia sú do licencií zaradení na základe predsezónnych seminárov.

Licencia AM – stretnutia všetkých súťaží vrátane medzinárodných

  1. Höger, Peter
  2. Juráček, Miroslav
  3. Kováč, Boris
  4. Královič, Lukáš
  1. Mokrý, Juraj
  2. Niklová, Jana
  3. Porvazník, Igor
  4. Schimpl, Igor
  1. Tiršel, Fedor
  2. Viktoríni-Lisá, Danica

Licencia A – stretnutia všetkých súťaží

  1. Andrejčák, Pavol
  2. Čuntala, Peter
  3. Dovičovič, Dušan
  4. Gerboc, Andrej
  5. Holčík, Tibor
  6. Hrčka, Martin
  7. Hudák, Ivan
  1. Kohút, Ľuboš
  2. Malík, Peter
  3. Moravčík, Filip
  4. Pivarček, Milan
  5. Sarka, Miroslav
  6. Smolko, Martin
  7. Smolko, Miloslav
  1. Soták, Ľuboslav
  2. Svorenčík, Michal
  3. Szász, Marek
  4. Štěpánek, Jaromír
  5. Tiňo, Peter
  6. Yurlov, Andrii

Licencia B – stretnutia všetkých súťaží okrem extraligy

  1. Brilla, Lukáš
  2. Cicák, Vasil
  3. Dunčko, Peter
  4. Garayová, Veronika
  5. Jakab, ml., Ladislav
  6. Kuzma, Peter
  7. Miščík, Tomáš
  1. Mitterpach, Marián
  2. Nemcová, Katarína
  3. Orolím, Miroslav
  4. Polák, Miroslav
  5. Polčan, Marek
  6. Sekerka, Branislav
  7. Servický, Ján
  1. Šuba, Ladislav
  2. Tatraj, Peter
  3. Toman, Peter
  4. Vavrek, Július
  5. Zakuťanský, Vladimír

Licencia C – stretnutia oblastných súťaží, čiaroví rozhodcovia

  1. Abelovský, Dušan
  2. Andruščák, Martin
  3. Angelovič, Matúš
  4. Baculíková, Júlia
  5. Bartošovič, Andrej
  6. Blicha, Oleg
  7. Duda, Filip
  8. Dudová, Dominika
  9. Fábry, Martin
  10. Folvarský, Ján
  11. Gála, Matej
  12. Gaži, Tomáš
  13. Hnát, Fedor
  1. Horňák, Marek
  2. Hudačinová, Miriama
  3. Hugec, Juraj
  4. Klučka, Branislav
  5. Koháni, Daniel
  6. Kohút, Milan
  7. Kováčik, Marián
  8. Kubovičová, Denisa
  9. Lacek, Ján
  10. Mačák, Stanislav
  11. Miščík, Martin
  12. Nemec, Alfréd
  13. Pikulík, Tomáš
  1. Platznerová, Katarína
  2. Repka, Valter
  3. Silná, Ružena
  4. Sopko, Maroš
  5. Strelec, Michal
  6. Suchánek, Adam
  7. Šebesta, Ľuboš
  8. Špaček, Andrej
  9. Tesák, Matúš
  10. Vartiak, Rastislav
  11. Zahornacký, Petr
  12. Záhradník, Jozef

Licencia D – členovia AVR

  1. Bajči, Peter
  2. Čižmár, Vladimír
  3. Daruľa, Dušan
  4. Derevjanik, Štefan
  5. Dubovec, Viliam
  6. Faulhammer, Štefan
  1. Fiľo, Ján
  2. Hank, Štefan
  3. Hodoň, Dušan
  4. Kostolný, Peter
  5. Kovalík, Vladimír
  6. Kubo, Vladimír
  1. Meždej, Lukáš
  2. Novotný, Martin
  3. Sarka, Karol
  4. Štamm, Eduard
  5. Vaško, Pavel
  6. Vestenická, Tatiana

Licencia BS – plážového a snow volejbalu

  1. Hajduk, Daniel
  2. Kašuba, Peter
  3. Kejst, Jozef
  1. Michna, Matúš
  2. Pavúk, Michal
  3. Rybová, Dorota
  1. Timko, Ján

Zbor hodnotiacich

  1. Bajči, Peter
  2. Daruľa, Dušan
  3. Derevjanik, Štefan
  4. Hank, Štefan
  5. Hodoň, Dušan
  6. Höger, Peter
  7. Juráček, Miroslav
  1. Kováč, Boris
  2. Kováčik, Marián
  3. Kovalík, Vladimír
  4. Královič, Lukáš
  5. Mokrý, Juraj
  6. Niklová, Jana
  7. Porvazník, Igor
  1. Servický, Ján
  2. Schimpl, Igor
  3. Tiršel, Fedor
  4. Vaško, Pavel
  5. Viktoríni-Lisá, Danica

Hlavné menu: