Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Zoznam rozhodcov 2023/2024

Rozhodcovia sú do licencií zaradení na základe predsezónnych seminárov.

Licencia AM – stretnutia všetkých súťaží vrátane medzinárodných

  1. Höger, Peter
  2. Juráček, Miroslav
  3. Kováč, Boris
  4. Královič, Lukáš
  5. Mokrý, Juraj
  6. Niklová, Jana
  7. Porvazník, Igor
  8. Schimpl, Igor
  9. Tiršel, Fedor
  10. Viktoríni-Lisá, Danica

Licencia A – stretnutia všetkých súťaží

  1. Andrejčák, Pavol
  2. Čuntala, Peter
  3. Dovičovič, Dušan
  4. Dunčko, Peter
  5. Gerboc, Andrej
  6. Holčík, Tibor
  7. Hrčka, Martin
  8. Hudák, Ivan
  9. Kohút, Ľuboš
  10. Malík, Peter
  11. Novotný, Martin
  12. Pivarček, Milan
  13. Poláčiková, Lucia
  14. Sarka, Miroslav
  15. Smolko, Martin
  16. Smolko, Miloslav
  17. Soták, Ľuboslav
  18. Svorenčík, Michal
  19. Szász, Marek
  20. Štěpánek, Jaromír
  21. Tiňo, Peter
  22. Toman, Peter
  23. Yurlov, Andrii

Licencia B – stretnutia všetkých súťaží okrem extraligy

  1. Bartošovič, Andrej
  2. Blicha, Oleg
  3. Cicák, Vasil
  4. Dubeňová, Michaela
  5. Gála, Matej
  6. Garayová, Veronika
  7. Heitlinger, René
  8. Hnát, Fedor
  9. Koháni, Daniel
  10. Kuzma, Peter
  11. Miščík, Tomáš
  12. Mitterpach, Marián
  13. Myšková, Petra
  14. Nemcová, Katarína
  15. Orolím, Miroslav
  16. Polák, Miroslav
  17. Polčan, Marek
  18. Rybová, Dorota
  19. Sekerka, Branislav
  20. Servický, Ján
  21. Sopko, Maroš
  22. Suchánek, Adam
  23. Vavrek, Július
  24. Zakuťanský, Vladimír

Licencia C – stretnutia oblastných súťaží, čiaroví rozhodcovia

  1. Abelovský, Dušan
  2. Andruščák, Martin
  3. Beláková, Anna
  4. Bodyová, Laura
  5. Butko, Matej
  6. Dlugoš, Dominik
  7. Duda, Filip
  8. Florek, Dušan
  9. Folvarský, Ján
  10. Grendel, Michal
  11. Horváth, Samuel
  12. Hudačinová, Miriama
  13. Ivančáková, Petra
  14. Kohút, Milan
  15. Koššová, Beata
  16. Kováčik, Marián
  17. Krčmáreková, Alexandra
  18. Kubovičová, Denisa
  19. Kukla, Michal
  20. Kuklová, Katarína
  21. Kundrata, Samuel
  22. Lehet, Matúš
  23. Magyarová, Lívia
  24. Malová, Ema
  25. Maruniak, Ján
  26. Miščík, Martin
  27. Palkovič, Timotej
  28. Petrakovič, Martin
  29. Pikulík, Tomáš
  30. Platznerová, Katarína
  31. Repka, Valter
  32. Sališová, Soňa
  33. Silná, Ružena
  34. Slovák, Andrej
  35. Strelec, Michal
  36. Szászová, Ema
  37. Špaček, Andrej
  38. Šrámek, Karol
  39. Šturák, Maroš
  40. Šupčíková, Kristína
  41. Tesák, Matúš
  42. Trsťan, Alex
  43. Vojčinák, Ján
  44. Vozár, Marek
  45. Vysokai, Peter
  46. Zahradníková, Linda
  47. Zubka, Michal

Licencia D – členovia AVR

  1. Čižmár, Vladimír
  2. Daruľa, Dušan
  3. Fábry, Martin
  4. Faulhammer, Štefan
  5. Hodoň, Dušan
  6. Jakab, ml., Ladislav
  7. Kostolný, Peter
  8. Kubo, Vladimír
  9. Lacek, Ján
  10. Meždej, Lukáš
  11. Moravčík, Filip
  12. Sarka, Karol
  13. Štamm, Eduard
  14. Vaško, Pavel
  15. Vestenická, Tatiana
  16. Zahornacký, Petr

Licencia H – hodnotiaci AVR (národní)

  1. Bajči, Peter
  2. Derevjanik, Štefan
  3. Hank, Štefan
  4. Hodoň, Dušan
  5. Höger, Peter
  6. Juráček, Miroslav
  7. Kováč, Boris
  8. Kováčik, Marián
  9. Královič, Lukáš
  10. Mokrý, Juraj
  11. Niklová, Jana
  12. Porvazník, Igor
  13. Servický, Ján
  14. Schimpl, Igor
  15. Tiršel, Fedor
  16. Vaško, Pavel
  17. Viktoríni-Lisá, Danica

Licencia HO – hodnotiaci AVR (oblastní)

  1. Andrejčák, Pavol
  2. Čuntala, Peter
  3. Dovičovič, Dušan
  4. Hnát, Fedor
  5. Hrčka, Martin
  6. Hudák, Ivan
  7. Malík, Peter
  8. Nemcová, Katarína
  9. Pivarček, Milan
  10. Smolko, Martin
  11. Soták, Ľuboslav
  12. Svorenčík, Michal
  13. Szász, Marek
  14. Tiňo, Peter
  15. Vestenická, Tatiana

Licencia BSM – stretnutia plážového a snow volejbalu vrátane medzinárodných

  1. Pavúk, Michal
  2. Timko, Ján

Licencia BS – stretnutia plážového a snow volejbalu

  1. Bartošovič, Andrej
  2. Blicha, Oleg
  3. Dubeňová, Michaela
  4. Duda, Filip
  5. Dunčko, Peter
  6. Gála, Matej
  7. Gaži, Tomáš
  8. Grendel, Michal
  9. Hajduk, Daniel
  10. Kováč, Boris
  11. Lehet, Matúš
  12. Michna, Matúš
  13. Novotný, Martin
  14. Pikulík, Tomáš
  15. Romanov, Danylo
  16. Sarka, Miroslav
  17. Štěpánek, Jaromír
  18. Yurlov, Andrii

Licencia PRM – stretnutia para volejbalu vrátane medzinárodných

  1. Juráček, Miroslav
  2. Tiršel, Fedor

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Logo: Niké Logo: A4

Hlavné menu: