Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Prvé stretnutie nového prezídia

12. jún 2019

V nedeľu 9. júna 2019 sa po skončení nášho turnaja Referee’s Cup Open konalo prvé stretnutie  nového Prezídia AVR. Počas krátkeho zasadnutia sa riešili aktuálne témy, hlavne pripomienkovanie dokumentov pred novou sezónou (vykonávacie pokyny), príprava predsezónnych seminárov (rozhodcovia, zapisovatelia), systému delegácií a rozdelenie zodpovednosti za jednotlivé úseky. Stanovil sa plán práce do najbližšieho, už riadneho zasadnutia Prezídia, ktoré sa uskutoční koncom augusta, počas Majstrovstiev Európy vo volejbale žien v Bratislave.

 

Okrem toho sa prezídium venovalo aj témam, o ktorých je potrebné rokovať s vedením Slovenskej volejbalovej federácie na úrovni prezidentov. Stretnutie by sa malo uskutočniť v priebehu najbližších týždňov.

Na záver stretnutia sa všetci zhodli na tom, že je pred nami množstvo práce, veľa výziev, plánov, vízií a hlavne, že všetci máme chuť pracovať, posúvať sa bližšie ku každému nášmu členovi. Členovia prezídia sa budú snažiť počas svojho funkčného obdobia vytvoriť z AVR modernú a fungujúcu organizáciu, ktorá bude rovnocenným partnerom pre všetkých vo volejbalovom hnutí.

(IH)

Komentáre

Pri komentovaní sa prosím riaďte Kódexom užívateľa a diskutujúceho.

Zatiaľ nikto komentár nepridal – buď prvý.

Pridať zrušiť odpoveď


Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Návrat späť


Hlavné menu: