Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Skúsenosti Danice, Lukáša a Štefana z ME U18 a U20 - online stretnutie

21. október 2020

Milé kolegyne a kolegovia,

s potešením si Vás dovoľujem pozvať na online stretnutie, počas ktorého sa naši kolegovia Danica Viktoríni-Lisá, Lukáš Královič a Štefan Hank podelia o svoje skúsenosti a zážitky z Majstrovstiev Európy mužov do 18 rokov v Taliansku a do 20 rokov v Českej republike.

Stretnutie sa uskutoční v aplikácii MS Teams v utorok 3. novembra 2020 od 19:00 hod - pripojiť sa môžete kliknutím na odkaz Pripojiť sa ku schôdzi cez Microsoft Teams - bude Vás to navigovať buď k stiahnutiu aplikácie (ak ju ešte nemáte stiahnutú), resp. si videokonferenciu spustíte v aplikácii alebo priamo v prehliadači. Kompatibilné prehliadače sú Google Chrome a Microsoft Edge.

Nakoľko predpokladáme viacerých účastníkov, prosím o vypnutie mikrofónu pred alebo bezprostredne po pripojení.

Vaše otázky budete môcť položiť buď v rámci chatu alebo po prihlásení sa a vyzvaní na zapnutie mikrofónu.

Na stretnutie sú pozvaní medzinárodní rozhodcovia, adepti na kurz medzinárodných rozhodcov, ale aj všetci hodnotiaci a ktokoľvek, kto má o virtuálnu účasť záujem.

P.S.: Stretnutie, ktoré je súčasťou novovytvorenej série edukačných online seminárov AVR, bude nahrávané a následne zverejnené na webe ako aj v Youtube kanáli AVR.

Ďakujem za pochopenie a teším sa na stretnutie.

Juraj Mokrý

Úsek pravidiel, metodiky a vzdelávania

Komentáre

Pri komentovaní sa prosím riaďte Kódexom užívateľa a diskutujúceho.

Zatiaľ nikto komentár nepridal – buď prvý.

Pridať zrušiť odpoveď


Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Návrat späť


Hlavné menu: