Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF

27. jún 2021

V nedeľu 27. 6. 2021 sa v Poprade konala pracovná Konferencia Slovenskej volejbalovej federácie.

Počas konferencie bol pri príležitosti významného životného jubilea a celoživotnej práce vo volejbale ocenený náš kolega, bývalý vynikajúci medzinárodný rozhodca VILIAM DUBOVEC. Konferencia prijala Vilka za Čestného člena SVF.

V galérii prinášame zopár inormácií, ktoré sme našli v našej kronike a zábery z ocenenia priamo na konferencii.

Zaujímavosťou z konferencie je aj informácia, že vedením SVF bol do konania volebnej konferencie, ktorá bude 8. 8. 2021, poverený náš bývalý prezident Štefan Hank.

Zdroj: SVF

Foto: Lukáš Jaseňák, archív AVR

Fotogaléria

OBRÁZOK: Viliam Dubovec OBRÁZOK: Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF OBRÁZOK: Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF OBRÁZOK: Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF OBRÁZOK: Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF OBRÁZOK: Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF OBRÁZOK: Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF OBRÁZOK: Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF OBRÁZOK: Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF OBRÁZOK: Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF OBRÁZOK: Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF OBRÁZOK: Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF OBRÁZOK: Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF OBRÁZOK: Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF OBRÁZOK: Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF OBRÁZOK: Viliam Dubovec sa stal Čestným členom SVF

Komentáre

Pri komentovaní sa prosím riaďte Kódexom užívateľa a diskutujúceho.

Dušan pred 2 rokmi

 Dušan

Vilovi gratulujem a Pištovi neviem, či mám pogratulovať, alebo ho polutovať… Držte sa.

Odpovedať

Juraj Mokrý pred 2 rokmi

Juraj Mokrý

Blahoželám Vilo! Zaslúžená pocta! A Štefanovi veľa trpezlivosti!

Odpovedať
Pridať zrušiť odpoveď


Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Návrat späť


Hlavné menu: