Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko

DiskusiaVoľná zónaPaušálne náhrady

Peter Dunčko pred 3 týždňami

Peter Dunčko
Paušálne náhrady

Ahojte kolegovia, nie žeby mi to chýbalo, ide skôr o domahanie sa svojich vecí, ale, vie mi niekto kompetentný vysvetliť, kedy dôjdu paušálne náhrady za mesiac Marec a Apríl. Možno tu táto téma bola, ale píšem to za viacerých kolegov, ktorý má bombardujú touto otázkou.

Za skorú odpoveď vopred ďakujem.

Vidíme sa na RCO.

S pozdravom

Peter

Odpovedať

Peter Čuňočka pred 3 týždňami

Peter Čuňočka

Za marec som už dostal 29.5.

Odpovedať

Alexander Sluk pred 2 týždňami

Alexander Sluk

Peťo ja som tiež ešte nedostal ani cent , čakal som že dostanem aspoň za marec .

Odpovedať

Igor Schimpl pred 2 týždňami

Igor Schimpl

Vyčkajte ešte pár dní. Dávame to doporiadku, všetko by sme mali uzavrieť do konca mesiaca.

Odpovedať

Igor Schimpl pred 1 týždňom

Igor Schimpl

Dnes išiel hromadný email s výzvou na doposlanie všetkých podkladov. Urobte tak prosím všetci koho sa to týka nech môžeme problematiku doplatenia paušálov uzavrieť. Ďakujem.

Odpovedať

Andrej Gerboc pred 1 týždňom

Andrej Gerboc

Ahoj Igorko, jedna taká skôr technická otázka, podklady som posielal podľa mňa komplet a odvtedy ma nikto nekontaktoval, čiže by to malo byť z mojej strany v poriadku resp. tá výzva bola všeobecná a teda konkrétne osoby, ktorých sa to týka vedia o tom?

Vďaka.

A.

Odpovedať

Igor Schimpl pred 1 týždňom

Igor Schimpl

Priebežne sú kontaktovaní tí ktorí nemajú papiere v poriadku. Na konci ešte spracujeme a rozpošleme zoznam nech si každý skontroluje či v evidencii bol alebo nie.

Odpovedať

Andrej Gerboc pred 7 dňami

Andrej Gerboc

Vdaka za info.

Andrej

Odpovedať

Marián Mitterpach pred 4 dňami

Marián Mitterpach

Ja by som tiez chcel vediet ako to je z dohodarmi. Ja som na vykaze uviedol vsetko podla novych pravidiel t.j. su tam uvedene aj pausalne nahrady. Budu vyplatene aj nam? Dakujem Marian.

Odpovedať

Odpoveď zrušiť odpoveď

Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Banner: Counterpain
Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Staré stránky

Prejdite na staré stránky AVR.

Hlavné menu:
Vyhľadávanie: