Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Danica Viktoríni-Lisá na finálovom turnaji Európskej ligy žien

14. júl 2012

V dňoch 5. a 6. júla 2012 sa konal v Karlovych Varoch finálový turnaj Európskej ligy žien za účasti štyroch najlepších družstiev - CZE, NED, BUL a SRB. Zastúpenie na ňom mala okrem sekretára EMC (European medical commission) Dr. Janka Bereca aj naša medzinárodná rozhodkyňa - Danica Viktoríni-Lisá, v úlohe zapisovateľa e-zápisu pôsobil Miki Hank.

V semifinále sa Danica predstavila ako "dvojka" v stretnutí SRB-BUL. A vo finálový deň rozhodovali spolu s poľskou rozhodkyňou Katarzynou Sokol stretnutie o bronz medzi SRB a NED. Finále medzi domácimi CZE a BUL rozhodovali Philippe Schürmann (LIE) a Mario Bernaola (ESP).

A tu je niekoľko obrázkov...

Fotogaléria

OBRÁZOK: FF_ELW_2012_DVL_07.jpg OBRÁZOK: FF_ELW_2012_DVL_06.jpg OBRÁZOK: FF_ELW_2012_DVL_05.jpg OBRÁZOK: FF_ELW_2012_DVL_04.jpg OBRÁZOK: FF_ELW_2012_DVL_03.jpg OBRÁZOK: FF_ELW_2012_DVL_02.jpg OBRÁZOK: FF_ELW_2012_DVL_01.jpg

Komentáre

Pri komentovaní sa prosím riaďte Kódexom užívateľa a diskutujúceho.

Danica Viktorini-Lisa pred 12 rokmi

Danica Viktorini-Lisa

…ale ale… dakujem pekne, este doplnujuca info: sekretarom EMC je Janko Berec :) tak trochu neocakavane dnesne vysledky: BUL-SRB 3–1 (32,22,–21,20), CZE – NED 3–1 (17,–20,23,17) takze zajtrajsie zapasy: o 3.miesto: SRB-NED, finale: CZE-BUL… a este doplnujuca info: prva dva teamy sa kvalifikuju do svetovej sutaze (pripadne vsetky 4 teamy, ak sa nenajde organizator kvalifikacneho turnaja)… a nakolko akurat prebieha aj 47.rocnik Fimoveho Festivalu tu v Karlovych Varoch, mame aj nocnu hudobnu produkciu (z namestia v centre velmi zretelne a hlucne pocujeme aj v nasich hoteloch na upati hor…a samozrejme, tomu prislusiace akcie a mnozstvo ludi v meste…vratane filmovych hviezd, tusim v tomto rocniku su pritomne Susan Sarandon a tusim este nejaka hollywoodska star… ale samozrejme, my mame troch iny program… a divaci chodia na zapasy tiez… na prvom 750 a na zapase domaceho druzstva dokonca 2600 divakov… pekne, nie? :)

Odpovedať

Danica Viktorini-Lisa pred 12 rokmi

Danica Viktorini-Lisa

…a este dalsia doplnujuca info: e-scorera nam robi Miki Hank, davno etablovany v Prahe a jej volejbalovom svete :)

Odpovedať

Danica Viktorini-Lisa pred 12 rokmi

Danica Viktorini-Lisa

…a pozdravujem znovu, teraz uz samozrejme z domova, finalovy den bol taky „jednoduchsi“, co sa tyka prekvapeni: v zapase o 3.miesto vyhrali Srbky nad Holandankami 3–1 (23,15,–23,13), viac-menej s prehladom, vo finalovom stretnuti tak isto s prehladom Cesky vyhrali nad Bulharkami 3–0 (24,18,23)… takze potom sa uz rozdavali iba medaily a pohare – ci skor sklene skvosty z Moserskeho skla, do Grand Prix zien postupuju obe prve druzstva: Cesko aj Bulharsko, a podla zakulisnych informacii, Cesko by rado hralo turnaj Grand Prix prave v Karlovych Varoch… pozdravujem, bola to vyborna skusenost, moznost nadviazat alebo znovu stretnut vela kontaktov, a samozrejme, stale sa je co ucit… :))

Odpovedať
Pridať zrušiť odpoveď


Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Návrat späť

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Logo: Niké Logo: A4

Hlavné menu: