Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


DiskusiaVoľná zónaAko sa stať ,,fakturantom"

Lukáš Meždej pred 5 rokmi

Lukáš Meždej
Ako sa stať ,,fakturantom"

Ahojte kolegyne, kolegovia. Mám na Vás jednu jednoduchú otázočku a tou je: Aký je momentálne postup ako sa stať ,,fakturantom"?. Doteraz som rozhodoval na dohodu ale od nového roka 2019 plánujem prejsť na ,,fakturanta" a chcem sa poradiť aký je postup ( čo, kde, ako musím nahlasovať a pod.) Vďaka za každú radu. Prajem pekný deň.

Odpovedať

Juraj Mokrý pred 5 rokmi

Juraj Mokrý

Ahoj, Lukáš, najlepšie zájsť na jednotné kontaktné miesto a tam Ti povedia, čo treba :-) Okrem toho budeš musieť ísť aj na Daňový úrad kvôli DIČ. Pozdravujem!

Odpovedať

Lukáš Meždej pred 5 rokmi

Lukáš Meždej

Ahoj Juraj, už som to poriešil ale troška mi je ľúto, že až ty z Japonska na túto otázku odpovedáš… Nevadi ;) Držime palce…

Odpovedať

Odpoveď zrušiť odpoveď



Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Branislav Sekerka pred 5 rokmi

Branislav Sekerka

Ahojme kolegovia! Vie mi niekto povedať,ako „dopadlo“ to naše paušálné cestovné,keď nám „bolo prezentované“,že by volejbalprezident s tým nemal problém? Asi tuším ako…niekto si asi len potreboval niečo prihriať,či?

Odpovedať

Andrej Gerboc pred 5 rokmi

Andrej Gerboc

Ahoj, no zatiaľ to nedopadlo, nakoľko na poslednom zasadnutí SR SVF 24.9. táto nebola uznášaniaschopná… čiže by sa to malo riešiť na ďalšej, ale kedy bude to ja neviem, snáď ešte tento mesiac a snáď aj uniformy budú niekedy na prelome novembra/decembra ako taký malý predvianočný darček…

Odpovedať

Branislav Sekerka pred 5 rokmi

Branislav Sekerka

Ahoj,to viem,že SR nebola…schopná,ale mali hlasovať písomne(mailom?)…a to im tak dlho trvá…???

Odpovedať

Branislav Sekerka pred 5 rokmi

Branislav Sekerka

Ešte 1 vec sa spýtam:p.súťaž.riaditeľ v Martine spomínal nové tlačivo výkazu náhrad pre DOHODÁROV,neviem ho nikde nájsť , máte ho niekto? Inak,nemám v ruke ani samotnú DOHODU…

Odpovedať

Laco Šuba pred 5 rokmi

 Laco Šuba

Ja dohodu mám, ale výkaz posielam vo formáte minulej sezóny.

Odpovedať

Boris Kováč pred 5 rokmi

Boris Kováč

ahojte,

poporiadku ja som pouzil tlacivo z minuleho roka a zatial na to nikto nic nepovedal. lukas a na tvoju otazku tak ako pisal juraj. az na to ze som tam bol v polke jula a doteraz nemam nic vybavene. tak si predstav teraz ten cas kolko im to trva.

Odpovedať

Lukáš Meždej pred 5 rokmi

Lukáš Meždej

Vďaka za odpoveď, Boris ;) Budúci týždeň sa tam chystám…

Odpovedať

Andrej Gerboc pred 5 rokmi

 Andrej Gerboc

No pozerám, že ja som mal asi šťastie, lebo som to riešil poštou priamo na Ministerstvo a omylom som poslal tlačivo zo starého mailu, čo prišiel od SVF a asi po 2 týždňoch ma mailom kontaktovala pani z Ministrestva, že nevie, čo vlastne chcem, lebo že to tlačivo čo som poslal spolu s potvrdením od SVF sa malo použiť iba do tuším 28.2. a tak som jej volal, všetko sme si vyjasnili a poslal som jej správne tlačivo aj scanom aj poštou a do necelého týždňa som to mal hotové, čiže im to celé trvalo cca 3 týždne…

Odpovedať

Martin Smolko pred 5 rokmi

Martin Smolko

Ahojte. Ja som včera zažiadal na JKM o zapísanie (IČO) a dnes mi oznámili, že som zapísaný v registri. Takže aj ja som mal asi šťastie…

Odpovedať

Lukáš Meždej pred 5 rokmi

Lukáš Meždej

Mňa nakoniec zaregistrovali na Min. školstva za týždeň. Asi sa to troška pohlo…

Odpovedať

Hlavné menu: