Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


DiskusiaVoľná zónaDiaľkový test 2019

Matúš Michna pred 5 rokmi

 Matúš Michna
Diaľkový test 2019

Zdravím ctených kolegov.

Chcel by som touto cestou len upozorniť, že e-mail ohľadom Diaľkového testu pre rok 2019 zaslaný od Juraja Mokrého , som úplnou náhodou objavil vo svojej schránke v priečinku SPAM ( reklamy ) , ktorý často pri prezeraní e-mailu ignorujem. Ak náhodou niekto nemá e-mail o nutnosti vyplení tohoto testu v doručenej pošte, skontrolujte si prosím aj ostatné priečinky ako Spam, reklama atď.Ak som ja osobne nepozrel do SPAMU, nemám ani potuchy ohľadom testu. :-)

Prajem príjemný deň všetkým.

Matúš

Odpovedať

Juraj Mokrý pred 5 rokmi

Juraj Mokrý

Ahoj, Matúš, vďaka za upozornenie, dáme informáciu o diaľkovom teste aj na hlavnú stránku, aby to udrelo každému návštevníkovi do očí. To, aby nešla správa zo serveru avr-sr.sk do spamu, neviem zabezpečiť, snáď nastaviť vlastné schránky tak, aby túto adresu nefiltrovali… Pozdravujem, Juraj

Odpovedať

Branislav Sekerka pred 5 rokmi

Branislav Sekerka

Ahojte kolegovia! Dostal som mail od súť.riaditeľa,že som si ako dohodár navýšil sumy cestovného vo výkaze za marec,že ho musím prerobiť,a že zrejme budem riešený DK.V tom maile som mal vypísané akože správné sumy(podľa stránky AVR-áno tú stránku som našiel,neviem kto ju „obsluhuje“),ale tie sumy nekorešpondujú so sumami,ktoré som v skutočnosti použil v marci (vlastne každomesačne, odkedy sa robia výkazy,doteraz som to mal OK?) na cestovnom.Takže…kde asi nastala chyba?

Odpovedať

Branislav Sekerka pred 5 rokmi

Branislav Sekerka

Ešte som sa Vás kolegov chcel spýtať,či aj niekto z Vás má podobný problém,alebo sa „niekto“ zameral iba na mňa? Len to ozaj nechápem…o čo ide,alebo je niekto ozaj menej zdatný v myslení…

Odpovedať

Laco Šuba pred 5 rokmi

 Laco Šuba

Cestovné účtujem podľa stránky AVR, problémy nemám. L.

Odpovedať

Branislav Sekerka pred 5 rokmi

Branislav Sekerka

Ono je to tak,podľa stránky AVR sú sumy pre cestovné autom(náhrada) bez poplatkov ,ktoré my cestovatelia hromadnou dopravou platíme viac(MHD doma i v mieste zápasov)…načo treba „ponovom“poslať doklad (lístky za vlak,bus) čo „doteraz“ (koľko sú dohody-3roky?kedy som sa osobne pýtal kompetentnej osoby,či si treba odkladať lístky-vtedy a celý čas nikomu nechýbali…) nebolo,a zrazu chýbajú,o čom nik neinformoval…

Odpovedať

Šarkan pred 5 rokmi

 Šarkan

Čo tak vytvoriť novú konverzáciu s názvom, čoho sa týka a nemiešať dve rôzne témy dokopy? Lebo toto nemá nič spoločné s diaľkovým testom ????

Odpovedať

Odpoveď zrušiť odpoveď



Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.


Hlavné menu: